Şimdi Ara

SAMSUNG QE-55Q60R KULLANICILARI KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
29
Favori
60.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung resmi kaynaklarında TV nin 100Hz olduğunu belirten bir ifade var mı acaba? Resmi bir ifade mevcutsa yanlış beyan verdikleri için TV yi iade ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackmannnnn kullanıcısına yanıt
    Benim evde kutu duruyor gidince bakarım üzerinde yazıyor mu diye, bende 100 diye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 25 Kasım 2019; 13:7:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt
    Bende 100 diye aldım, ayrıca tüm video formatlarını oynatıyor diye biliyordum, ancak avi uzantılı video formatlarını oynatmıyor. Kullanma kilavuzuna felan da bakabilir misiniz? Avi uzantılı videoları oynattığı beyan ediliyor mu? Bu da iade gerekcesidir

• 11.11 kampanyası dan Grundig 55gcu9800 almıştım q60r fiyatı dusunce bende farkını verip almak istedim satıcı senin aldığın 100hz q60 50hz sen bilirsin ama tavsiye etmem dedi 1 ay süren var değişim için acele etme dedi 50hz ise değişim yapmam ama 100hz se yaparim

Bu nasıl bir iş anlamadım Samsung müşteri hizmetlerini aradım bu konuda bilgi almak için adam bu bilgi bize aktarilmiyor bilgi veremitorum dedi adamlar daha sattıkları ürün hakkında bilgi sahibi değiller nasıl ticaret ahlakı var anlamış degilim

Çoğu kişi 100hz diye alıyor eyer 50hz ise cok büyük ayıplı ürün satışı politikası izlenimi olmuş oluyor sıkıntı çok büyük alanlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateseko -- 25 Kasım 2019; 15:1:5 >
  • Arkadaşlar ratings sitesinden anladığım kadarıyla tv 4k da 60 hz 2k ve 1080p de 120 hz veriyor pc veya benzeri bir sistem bağlayıp öyle denemek lazım. Ben pcyi daha önce bağladım fakat eski bir sistem olduğu için 60hz alabildim. Yeni bir laptobu ya da pcsi olan bir arkadaş deneyip buraya yazarsa daha iyi olur.

Tv nin kutusunda ve kullanim kılavuzunda hertz ile ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.

O zaman Samsung 100hz olarak beyan etmemiş oluyor, bu durumda herhangi bir hak talep edemiyoruz. Epeydeki verileri gözönüne alarak Samsung yanlış beyan vermiştir diyemeyiz

Peki o zaman bu tv 50 mi 100 mü 😂
    O konuyu netleştirelim içimizde kalmasın ama samsung shopta 100 dediklerine yemin ederim her türlü.

TV nin kaç Hz olduğunu nasıl öğrenebiliriz bende bilmiyorum, uzmanlara sormak gerekiyor

• Merhabalar cihazdan bende aldım bugün umarım pişman olmam kafama takılan biz bunlara ambilight takabiliyor muyuz Philips hue playler var alsam uyar mı 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: latifargok48

Merhabalar cihazdan bende aldım bugün umarım pişman olmam kafama takılan biz bunlara ambilight takabiliyor muyuz Philips hue playler var alsam uyar mı 🤔
    boşver ambilate napcan gazino gibi evin içini...gösteriş gibi bişey bence ..güzel cihaz almışın sür keyfini bozma orjinalini..beyler bu cihaz 100 hz mi nasıl siyahlardaki başarısı almaya degermi ledlerden farkımı varmı bişeler deyin yaaa
  • 55q60rat tv nin CI+ modul girişi varmı?. Kablo Tv uydu alıcısı ve kablo karmaşasından kurtulmak için KABLOTV CI modul kart kullanmak istiyorum.
  • sacma bi hareket oldu galiba acele karar verip aldim 65 inc Q60Rat modeli aldim samsungun, iyii mi ettim kotu mu ? Fiyat 6500 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan107

sacma bi hareket oldu galiba acele karar verip aldim 65 inc Q60Rat modeli aldim samsungun, iyii mi ettim kotu mu ? Fiyat 6500 tl
    nerden aldınz?
  • Yurtdisi kktc hocam

• İstanbul bilişim bu tv için 50/60 hz diye bilgi vermiş. Ne demek bu? 50 ya da 100 olması neyi değiştirir?

• 24 SAAT ÜCRETSİZ TEST TV,PC,MOBİL,CİHAZ İLE İZLEMEYE BASLA BEİNSPORTS NETFLİX TİVİBU PUHU BLU TVWWW.İPTV4FOR.COM ÜZERINDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
    TEL 5359231814
  • Görüntü doğal mod renk ayarı 30 çek keskinliği 10 veya 12 arası bu şekilde güzel oluyor

• 50/100 Hz dışında bir sıkıntısı var mı televizyonun? başka bir şey konuşulmamış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.