Şimdi Ara

SAMSUNG QE-55Q60R KULLANICILARI KULÜBÜ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
29
Favori
60.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Antalya'da yaşıyorum. Ama zincir magazalar ile toplu halde görüşebilirseniz bende buradan alabilirim. n11 yada GittiGidiyor saticilariyla görüşsek? Ben birine mesaj atacağım. Sizlerde denerseniz haberdar edelim birbirimizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nabu kullanıcısına yanıt
    Bence de Vatan Mediamarkt gibi yerlerden iyi fiyatlar alabilirsek siz de alabilirsiniz ordan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips 55pus7304 cihazımı geçen hafta 4.800e almış eve kadar cihaz gelmişken samsung 55q60r cihazını 4k 100 hz olduğunu öğrenip iptal ettim geri yolladım televizyonu. Konu başlığının ilk sayfasından beri 100 hz tartışması dönüyor bugün en son 4k'da 60 hz 2k ve 1080p 100 hz denmiş. burada bu televizyonu almak isteyen 10 kişiden 8i bu cihazı en ucuz 100 hz olduğu için alıyor. Birçoğumuz ps4 pro yada yeni nesil konsollarda sorun yaşamamak için freesync ve 100 hz özelliği nedeniyle tercih etmişken samsungun bu kadar süre boyunca evet kardeşim 4k 100hz ya da 4k 60hz dememesi kurumsalık açısından oldukça düşündürücü. Şahsen bu tv 4k 100 hz vermiyorsa yeni nesil konsollarda şu günün fiyatıyla 6.5 istenen bu televizyonu almak hiç mantıklı bir hareket olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q70 isteyenleride ekleyelim

• Grup oluştu hepsi istenen fiyatlar elde edilirse sipariş verecek arkadaşlar. İlgilenen varsa özelden no yazabilir

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    P.tesi vatan mağaza açılıyor ordan fiyat alabilirim.Toplam kaç kişi kaç adet oldu.

• Cr7r38 C kullanıcısına yanıt
    şu anda 9 kişi var bizde katılan olursa 10 kişi için q70 ve q60 fiyatı alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyn

DS de bu sekilde gosteriyor 55QE60R icin;

4K cozunurlukte 48-60Hz demis... Q70 ve uzeri serilerde cozunurlukten bagimsiz 100/120Hz seklinde belirtilmis...

Alıntıları Göster
    PC ye bağlı tv, oyunlara kadar denedim.. 4k max 60 ,2 k ve altı max 120 hz sorunsuz..

• Arkadaşlar bu cihazın AirPlay özelliği nasıl kullanışlı mı gecikme oluyor mu telefondan herhangi bir siteden film açıp tv ekranından takılmadan gecikmesiz izleyebiliyor muyuz tecrübe eden var mı ? Birde ışık sızması konusunda memnun musunuz ?

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    İnşallah güzel bir fiyat alınabilir. Tek bir şehirden almak gibi bir zorunluluk yoksa İzmir'den fiyata göre bende alabilirim.
  • İnternette bir sürü şikayet gördüm bu tv ile ilgili kendi kendine açılma problemi varmış bu sıkıntıyı yaşayan var mı aramızda ?
  • 1 hafta oldu kurulalı gayet stabil çalışıyor, görüntü kalitesi gayet tatmin edici.sıkıntısız çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygun olursa beni de ekleyin.
  • konuyu aktif takip ediyorum 55 q60rat almayı düşünüyorum istanbul içi benide eklerseniz sevinirim.
  • Şu an 12 kişi olduk .ins iyi bir fiyat aliriz

• bLind kullanıcısına yanıt
    apple tv'de ne kadar stabil çalışıyorsa bu tv'de de o kadar stabil çalışıyor. yani arada apple tvye de yansıtınca takılır, ağır oynatır, bağlanmaz gibi sorunlar bunda da az da olsa oluyor. ama apple tv ile kıyaslarsam sorunsuz diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

İnternette bir sürü şikayet gördüm bu tv ile ilgili kendi kendine açılma problemi varmış bu sıkıntıyı yaşayan var mı aramızda ?
    Hocam onun nedeni şu :D telefona uygulama indiriliyor, sonrasnda tv yakınlarda telefonunuzu algıladıgında otonatik acıyor tvyi

Uygulamadan kapatın veya uygulamayı silsin sorun yasayanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Birde bunun konusunu açmışsın
    O zaman anlamayıp cevap vermiştim ama seni ve niyetini şimdi anladım...

25 mayısta üye olup ilk mesajında 100 hzlik 55Q60R'yi sabote etmeye çalışan birisi olsa olsa
    Şu malum LG satıcısının çakma hesabı olabilir...

Arkadaşlar bu tür kişilerin oyununa gelmeyin...

Ortada çözülecek bir şey yok
    Şu senin Fuat ya biraz geri zekalıymış yada sattığı malı bilmiyor
    55 inç Q60R 100 hz,
    49 inç Q60R 50 hz'dir

Kaldıki Ülkemizde şebeke "frekansımız" 50 hzdir bu anlamda bizde 60 hz tv paneli yoktur, 
    110v/60 hertz şebeke frekansını bazı yabancı ülkeler kullanır..

Sen 6000 tlye bu bğtçe kriterinde alınabilecek tek seçenek olan 
    QLED/VA/100 hz bir panel almışsın, oturup keyfini sürmek varken,
    hala komplo teorisi peşinden koşup buna inanıp panelini iade etmeyi daha göze almışsın brawo.

Alıntıları Göster
    Üstad, 65" Samsung TV alacağım.

q60r ile q70r arasındayım. Benim gördüğüm, Subwoofer ve PQI (Picture Quality Index) 3300 dışında fark yok. Neden 2B TL fark var? Değer mi? Saygılar.

• Arkadaşlar toplu fiyat alınacaksa, bende varım. Antalya'da ikamet ediyorum. 65" alacağım. Q60R mi Q70R mi karar veremedim. 2000 TL fark a değer mi 70R için?
  • yeyilmaz kullanıcısına yanıt
    hocam Q70 Full Array olarak geçiyor bir de aydınlatma noktaları fazla olması lazım. Yani 2 aydır bakıyorum ben değer sonucuna vardım 55inchte farkı 1300tl ikisinin arasında ama benim bütçemi 1000 kadar aşıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.