Şimdi Ara

SAMSUNG Q60 PANEL AÇIKLIĞI AYIPLI MALLAR PİYASADA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne normali, gözün kör olsun mu diyeceksin böylelerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rewkdark

hayırlı olsun.

Ayrıca samsung tvlerde sesli komut sistemi var fakat o da ingilizce. Ben İngilizce öğretmeniyim diye aldım o da çalışmıyor, servis 15-20 dakika uğraştı çalıştıramadı, genel merkeze gönderdim adamlar adını bile anmadı, 2-3 kere gitti geldi, kaç defa şikayet oluşturdum yalan beyanda bulunmuş oldular, sesli komut var diyerek sattılar ama sesli komut çalışmıyor.

akıllı olmasına,renkler görüntüyü sesi AI ile yükseltme işi de palavra, ilk 1 hafta bunlar açık kullandım eski tüplü tvden de kötü çıktı sonra uzmanlarda , yabancı sitelerden ayar bilgisi aldım, hepsini kapattırdılar sonra düzeldi tv.

Sansungla uğraşılmaz 2013 te aldığım ürünü 3 kez değiştirdiler paneli.sonunda yeni bir ürün önerdiler o da aldığım üründen özellik olarak kötüydü.Sonra zar zor paramı aldım gittim lg aldım sorunsuz kullanıyorum şu an lg yi.Ama o yıllarda samsung baya kötüydü her panelde özellikle pixel sorunu çoktu.Geçen hafta vatana ve media mark ta gittim her çalışan 2015 ten sonra panelleri iyi dedi.Daha sorunsuz dedi.Ama belliki hala sorjnlu.Hele ki müşteri ilişkileri daha beter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• palsak P kullanıcısına yanıt

SAmsung akıllı kumanda Lg'den zayıf, son mesajımda da yazdım sesli komut ingilizce ve o da sorunlu. Lg kumanda nete girince mouse gibi hareket ettirilebiliyorken samsung ortadaki bölüme baba basa gidiyor, yazı yazmak sıkıntı bu yüzden.

4-5 ay önce ben ararken de aynı konu vardı, üste şunu koy bunu koy, hatta bir arkadaş vardı bu şekilde 6 aydır alamamıştı, son 4 ayda aldı mı bilmiyorum.

Lg ışık sızması gerçekten izlemeye de etki eden bir sorun, bendekinde izlemeye etki yok kısa vadede.

Tu modellerini bilmiyorum ama elbette q modellerinden üstün olmasını beklemiyorum. q modellerinde 70 ve para varsa 80 modelleri daha az sorunludur galiba.

Herkes sony tavsiye ediyordu bana , 2018 üretimi bir model ama o da halen satılıyor diye çok pahalıydı ben işin aslı paramı alırsam o paraya bir sony buldum onu almak istiyorum nasip olursa.androdmiş, bir de edge led değil de direct ledmiş.

• quote:

SAmsung akıllı kumanda Lg'den zayıf, son mesajımda da yazdım sesli komut ingilizce ve o da sorunlu. Lg kumanda nete girince mouse gibi hareket ettirilebiliyorken samsung ortadaki bölüme baba basa gidiyor, yazı yazmak sıkıntı bu yüzden.

4-5 ay önce ben ararken de aynı konu vardı, üste şunu koy bunu koy, hatta bir arkadaş vardı bu şekilde 6 aydır alamamıştı, son 4 ayda aldı mı bilmiyorum.

Lg ışık sızması gerçekten izlemeye de etki eden bir sorun, bendekinde izlemeye etki yok kısa vadede.

Tu modellerini bilmiyorum ama elbette q modellerinden üstün olmasını beklemiyorum. q modellerinde 70 ve para varsa 80 modelleri daha az sorunludur galiba.

Herkes sony tavsiye ediyordu bana , 2018 üretimi bir model ama o da halen satılıyor diye çok pahalıydı ben işin aslı paramı alırsam o paraya bir sony buldum onu almak istiyorum nasip olursa.androdmiş, bir de edge led değil de direct ledmiş.

😁 son dört ay komik vlahi.Kardeşim ne o model.Çıkamam o kadar 6250 bütçem bu.Para olsa oled onda da yanma var diyor millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• palsak P kullanıcısına yanıt

ben tvden zerre anlamam hocam da işte araştırırken duyduklarıma göre yazdım.

fourmda maalesef bazı marka fanları var, hiç bir hatayı kabul etmiyorlar. Bir tv uzmanı arkadaşa samsungla olan durumdan sonra ( çok iyi niyetliyim ya paramı hemen verirler sanıp yeni tv arayışına girmiştim ilk aldığım hafta :-D 4 ay önce yine yani) özelden yazdım, durumu anlattım, bu marka fanlarından dolayı foruma yazmıyorum ama sana yardımcı olayım deyip 3 model verdi, anlattı biri de bu.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xg8096-55-139-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

hatta bunun 8196 olan modeli biraz daha iyidi, ama onu bulamıyorum artık,

ben bu tv iyi, kesin al demiyorum. ben zaten anlamam demiştim, bakarsın , sorarsın ona göre al bir de benim para da senle tam aynı, bütçe bu kadar yani, bize çok çok para ama piyasa da böyle.

• quote:

ben tvden zerre anlamam hocam da işte araştırırken duyduklarıma göre yazdım.

fourmda maalesef bazı marka fanları var, hiç bir hatayı kabul etmiyorlar. Bir tv uzmanı arkadaşa samsungla olan durumdan sonra ( çok iyi niyetliyim ya paramı hemen verirler sanıp yeni tv arayışına girmiştim ilk aldığım hafta :-D 4 ay önce yine yani) özelden yazdım, durumu anlattım, bu marka fanlarından dolayı foruma yazmıyorum ama sana yardımcı olayım deyip 3 model verdi, anlattı biri de bu.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xg8096-55-139-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

hatta bunun 8196 olan modeli biraz daha iyidi, ama onu bulamıyorum artık,

ben bu tv iyi, kesin al demiyorum. ben zaten anlamam demiştim, bakarsın , sorarsın ona göre al bir de benim para da senle tam aynı, bütçe bu kadar yani, bize çok çok para ama piyasa da böyle.

bakalım sony de akıllı kumanda olayı yok her marka kısıyor biryerden bakalım gönlüm lg al diyor da o da 55 inç leri pahalı işte

• dr.pupa kullanıcısına yanıt

alakası yok polonya montajlılardada var aynı durum yazmışlar... daha yuotube videosu koymayı beceremeyenlere ne bakıyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.