Şimdi Ara

SAMSUNG Q60 PANEL AÇIKLIĞI AYIPLI MALLAR PİYASADA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık hıcam uğraşmışsın resim için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatwarrior

Hocam inşaAllah daha büyük problem yaşamazsın keşke olmasa hepimizin isteği bu seninki ufak ama sonuçta kusur var bizdeki daha büyük çerçeve ekrandan ayrı resmen
    Aslında bendeki resimlerede bakarsanız yok gibi birşey. Ben şunu iddia ediyorum bu kadar uğraşırsak bir çok tv de bu tarz ufak şeyler denk gelebilir. tabi büyük bir açıklık göze batacak kusurlar olmadıktan sonra bence bir sorun yoktur. Özellik babında tam bir F/P tv dah iyi özelliklerde bu fiyata başka tv yok , aynı özelliklerde yok sanırım. Artık bendeki durumu yok sayarak devam edeceğim inşallah ilerde açılma olmaz...
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba q70i neden tavsiye etmessiniz biraz daha açarmışsınız rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thehexxit1

Hocam merhaba q70i neden tavsiye etmessiniz biraz daha açarmışsınız rica etsem?
    Parlaklığı gündüz ışık alan ev için yetersiz bu tvinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam xf9005 kullanıomusunuz? Kullanıosanız konsolda denediniz mi ? Denediyseniz savaş oyunlarında falan nasıl ? Ona göre q60 rezaletinden sonra gidip almayı planlıyorum.

• Bugün Samsung Shopda Q60T 2020 Detaylı İnceledim Boşluk Yoktu Kasa İle Ekran Arasında Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Bugün Samsung Shopda Q60T 2020 Detaylı İnceledim Boşluk Yoktu Kasa İle Ekran Arasında Bilginize.
    Mevcut boşluk olan model Q60ra hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

Hocam xf9005 kullanıomusunuz? Kullanıosanız konsolda denediniz mi ? Denediyseniz savaş oyunlarında falan nasıl ? Ona göre q60 rezaletinden sonra gidip almayı planlıyorum.
    Oyun modunda Samsung Q70,Q80 yazılan değerlere göre daha iyi ama xf9005 de bir sorun yaşamadım ben .
    Alabiliyorsanız Q80 olmadı xf alın derim bunlar 10bit Va 100hz
    Olduğu için özellikle Xbox one x ve PS4 proda ciddi şekilde şölen yaratır .Nedeni ise ilk etapda Va panel yüksek kontras ve parlaklık sunması

• Pekiiii birşey sorucam 3,5 aşaği alicaksiniz diye neden başka yerlerde aliniyoda samsung kendi sitesinde alinmiyor.?? Koşulsuz şartsiz 7 veya 14 gün iadesi vardi.. ayricaaa ortada ayipli mal var gidersin tüketici mahkmeye dava acarsin

Bugun q70 aldım umarım üzmez.

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..
    Nereden kaça aldınız, kapalı kutu mu?
    Bir de xf90 ile arasında gidip geliyordunuz bildiğim kadarıyla..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Teknosadan şans eseri buldum. Kapalı kutu. Ben ankaradayım ürün konya magazasında oldugu için ordan gelecek . 7900 e aldım. Q70 bulamadıgım için xf90 a yönelmiştim artık alacaktım ama kısmette q70 varmış. Sevindim açıkcası buldugum için. Vatan bilgisayarda yan yana izlemiştim iki tv yi Q70 daha hoşuma gitmişti. 40w subwofer lı hoparloru falan iyiydi baya. Bi sıkıntı yaşamam umarım

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Kapalı kutu bulmanız iyi olmuş gerçekten..
    Stoklar tükenmişti çünkü
    Q70r kötü bir cihaz değildir.. Hayırlı olur inşaAllah..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Başta şaşırdım . Israrla sordum kapalı kutu mu diye hem sistemden gösterdi hemde aradılar magazayı onay geldi. Artık inanmak zorunda kaldım . bu dakikadan sonra bi sıkıntı çıkarsa başlarına çalarım :)

• Çok uzun zamandır tv bölümündeyim, Ben bunların ciğerini bilirim ama kalkıp bunlara karşı asla ağzımı bozmam.
    Bunların tek derdi ve bildiği vardır
    1 hala sebebini bilmediğim Samsung düşmanlığı
    2 bu markayı her önerini ise istisnasız promotörlükle suçlamaları...
    Bunlar Milletin saç baş yolduğu Lg oled/ips panel konularında ve bizzat satıcısına tek kelime etmez görmezden gelirler,
    Hatta bırakın eleştirmeyi, bizzat sırf kendi çıkarı için milleti gözünün içine baka baka kandırıp vasat modellere yönlendiren satıcı için;
    "O arkadaşın bir suçu yok o kendi işini yapıyor" demeyi dahi ihmal etmezler...
    Ama iş samsung ve tavsiye edenler oldumu abo yok açı yok dts yok promotör vs diye sayda sayfa basarlar yaygarayı,
    10 binlerce satılan samsungun bir marka modelindeki(Q60R) 3-5 kişinin hatalı/arızalı panelini ise sanki kronik vakaymış gibi ballandıra ballandıra anlatır, adınada ha böyle konu açarlar...
    Yahu bırakın bu kasti çırpınışlarınızı, hodri meydan siz bizim karşımıza 6bin bandında 55inç/QledVA/100hz 55Q60R'den başka bir panel koyun deriz apışıp kalırlar..

Bu mesajımın muhatapları size söylüyorum
    Siz kronik sorun mu görmek istiyorsunuz o zaman siz ara ara doğuştan özürlü cayır cayır yanan lg oled ve vasat kontrast ve siyahlara sahip lg ips panel konularına girinde bir iki kelimede onlara edin, ayrıca hani çoook yardımsever ve tek amacınız markaların ayıplarını söylemek miş ya, birazda lg ve mağdurları için konu açın ha ne dersiniz ama bilirim yapmazsınız,
    Çünkü sizin zorunuz dediğim gibi samsungla...
    Samsungun ve tüm markaların canı cehennme ama siz tüm bu lg kepazeliğini görmezden gelip nankörlük ediyorsunuz,
    O dudak büküp adına ve tavsiye edene her türlü çirkin ifadeyi kullandığınız samsung BUGÜN tv piyasasından çekilse ne halt yiyecek kimlerin eline düşeceksiniz bir düşünün,
    Her ikiside kusurlu olsada fahiş fiyatlara Ya vasat ips panellere yada kronik sorunlu oled panellere mahkum olacaksınız...
    Ama kime neyi anlatıyorum ki, 10 yıla yakındır takıldığım tv bölümünde ara ara 3-5 kişi çıkar bilmediği konularda ahkam keser,
    Sonra gidip bir ips ve oled panel alıp ağızları yanınca ahh dallas ahh derler ama iş işten geçmiş olur.

SAMSUNG Q60 PANEL AÇIKLIĞI  AYIPLI MALLAR PİYASADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 1 Temmuz 2020; 23:30:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.