Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım downgrade i kapatmışlar o yüzden açılmıyor yeni sürümü yükleyin anlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. odinde sadece ap kısmını seçiyordum. diğer bölümleri de seçince açıldı cihaz. tekrar teşekkür ederim.
  • 20.10.2016 tarihiyle 170 MB büyüklüğünde Ekim ayı güvenlik güncellemesi geldi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagizfurkan

20.10.2016 tarihiyle 170 MB büyüklüğünde Ekim ayı güvenlik güncellemesi geldi hocam

Detayları gece ekleyeceğim.
  • 21.10.2016 tarihinde S6'ya gelen güncelleme 173MB'tır, detaylar ilk sayfaya eklendi.

ÖNEMLİ DUYURU ! : Android 7.0 Nougat sürümü çıktığında konu o şekilde değiştirilecektir, en güncel Marshmallow linklerine de 3.mesajda yer verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 21 Ekim 2016; 1:20:13 >
  • S7 ve S7 Edge Android 7.0 Nougat Sürümünü BETA olarak aldı, hayırlı olsun konu yavaştan Nougat için değiştirilecektir bilginize...

Model SM-G930F / FD
    Model name: Galaxy S7
    Version: Android 7.0
    PDA: G930FXXU1ZPK4
    MODEM: G930FXXU1ZPK4

Link :https://drive.google.com/file/d/0B40ItdHKfkyQa1FfRHJYbU1KTTQ/view
    Şifre : SamFirm.Net_Nougat.S7.G930F.BTU

Alternatif Link 1

Alternatif Link 2

Alternatif Link 3

Model SM-G935F / FD
    Model name: Galaxy S7 EDGE
    PDA: G935FXXU1ZPK4
    MODEM: G935FXXU1ZPK4

Link :https://drive.google.com/file/d/0Bx9qpn3sGrabUm5aVDNxSWRFbVE/view
    Şifre : SamFirm.Net@Nougat.S7.G935F.BTU@ManhIT

Alternatif Link 1

Alternatif Link 2

Alternatif Link 3

Alternatif Link 4

Odin ile Rom yüklemek ilk sayfada resimli anlatılıyor.

Wipe yapmak ilk sayfada resimli anlatılıyor.

DİKKAT ! Romu direkt yüklerseniz CSC'niz BTU veya XSG olarak değişecektir. Bunun TR kalmasını isteyenelr eski S7 MM TR romuna ait HOME_CSC dosyasını bulması gerekiyor indirdiğiniz Nougat ROM dosyalarının CSC hariç hepsini Odin'de göstereceksiniz, CSC kısmına ise demin söylediğim eski Romunuza ait dosyayı göstereceksiniz ve o şekilde flashlayacaksınız.(S7 ve S7 Edge'in dosyaları farklıdır birbirine olmaz.)

S7 MM TR HOME_CSC Dosyası için Tıkla(Sadece HOME_CSC dosyasını indireceksiniz)

S7 Edge MM TR HOME_CSC Dosyası için Tıkla

Romu yüklemeden önce mutlaka YEDEKLERİNİZİ ALIN, ne olacağı belli olmaz.

Rom yüklendikten sonra sadece Wipe Cache yapın.

Not : Bunun BETA sürüm olduğunu unutmayın, tamamen stabil ve tam bitmiş değil.

(link için dr20mouse ve drainBamaged adlı arkadaşlara teşekkürler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2016; 1:13:10 >

Yukarıdaki listede her iki rom için bilgilerde S7 yazıyor. İstersen Edge olanı düzelt. Kafa karıştırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

S7 ve S7 Edge Android 7.0 Nougat Sürümünü BETA olarak aldı, hayırlı olsun konu yavaştan Nougat için değiştirilecektir bilginize...

Model SM-G930F / FD

Model SM-G935F / FD

Şifre : SamFirm.Net_Nougat.S7.G935F.BTU

Yüklemek için ilk sayfada anlatımlar hazır, dikkatli olun.

DİKKAT ! Romu direkt yüklerseniz CSC'niz BTU(ingiltere) olarak değişecektir. Bunun değişmesini istemeyenler eski S7 MM TR romuna ait HOME_CSC dosyasını bulması gerekiyor indirdiğiniz ROM dosyalarının CSC hariç hepsini Odin'de göstereceksiniz, CSC kısmına ise demin söylediğim eski Romunuza ait dosyayı göstereceksiniz ve o şekilde flashlayacaksınız.

S7 ve S7 Edge'in dosyaları farklıdır birbirine olmaz, bulabilirsem yarın linklerini direkt buraya ekleyeceğim.

Hocam 935f olanı indirdim ama winrar şifre olarak hata veriyor şifre nerdir ben çözemedim açamadım dosyayı yardımcı olursan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

S7 ve S7 Edge Android 7.0 Nougat Sürümünü BETA olarak aldı, hayırlı olsun konu yavaştan Nougat için değiştirilecektir bilginize...

Model SM-G930F / FD

Model SM-G935F / FD

Şifre : SamFirm.Net_Nougat.S7.G935F.BTU

Yüklemek için ilk sayfada anlatımlar hazır, dikkatli olun.

DİKKAT ! Romu direkt yüklerseniz CSC'niz BTU(ingiltere) olarak değişecektir. Bunun değişmesini istemeyenler eski S7 MM TR romuna ait HOME_CSC dosyasını bulması gerekiyor indirdiğiniz ROM dosyalarının CSC hariç hepsini Odin'de göstereceksiniz, CSC kısmına ise demin söylediğim eski Romunuza ait dosyayı göstereceksiniz ve o şekilde flashlayacaksınız.

S7 ve S7 Edge'in dosyaları farklıdır birbirine olmaz, bulabilirsem yarın linklerini direkt buraya ekleyeceğim.

Hocam 935f olanı indirdim ama winrar şifre olarak hata veriyor şifre nerdir ben çözemedim açamadım dosyayı yardımcı olursan sevinirim

hocam paralo yanlıs orda parola SamFirm.Net@Nougat.S7.G935F.BTU@ManhIT bunun ile açılıyor

• Düzelttim bilgileri.
  • S7 Edge MM TR csc bekleniyor atacak olan varmı =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbulut

S7 Edge MM TR csc bekleniyor atacak olan varmı =)

Üstteki mesaja eklendi an itibariyle.
  • s7 edge için yeni romu indiremiyorum.

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

hatası veriyor google
  • Hocam s7 edge için linkleri yenileyebilir misiniz ?Kota doldu uyarısı veriyor
  • S7'ye alternatif 3, S7 Edge'ye alternatif 4 tane link eklendi.

Odin 3.11.1 sürümü eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2016; 1:10:42 >
  • yaskoyaslay kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_115820980/tm.htm

Türkiye romuna geçebiliyorsun konuda nasıl geçildiğini bulabilirsin
  • Taklitçi karşıtı kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkürler şu an android 7 ye geçeceğim.
  • Merhaba;
    Benım telefonum paralel ıthalat
    sanırım son guncellemeye gore
    G935FXXU1APCI sürümü olarak görünmekte
    Android 6.0.1
    Ana bant sürümü G935FXXU1APCH
    phone ınfo programıyla bakınca csc ulkesı olarak aktıf ve fırmware csc kodu thr ıran/IR gorunuyor fakat kullanılabılır csc kodları arasında turkıye/tur var

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

knox sayacını oynatmadan Türkiye romu ile nougat kurulabılır mı bu telefona..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholousee -- 11 Kasım 2016; 18:34:40 >

Linkler ölü. Düzeltme şansın var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstte anlattığım yöntemle yüklemeniz sayacı arttırmaz. (paralellerin sayaç zaten 1 artmış olarak geliyor bunu istemeniz acayip olmuş)
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.