Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PDA2 ? Hangi ülke Romu istiyorsun ?
  • arkadaşlar bu işlerden hiç anlamam lütfen bana bir yardım edin. Bende android 6.0.1 sürümlü samsung s6 edge plus var kodunun sonu "L". Ben bu telefonu bizzat koreden aldım ancak içinde dil olarak 10 tane dil var ve Türkçe yok .Acaba bunu Türkçe yapmak için bir yol varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilbilen -- 1 Ekim 2016; 3:48:58 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Turkiye hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

arkadaşlar bu işlerden hiç anlamam lütfen bana bir yardım edin. Bende android 6.0.1 sürümlü samsung s6 edge plus var kodunun sonu "L". Ben bu telefonu bizzat koreden aldım ancak içinde dil olarak 10 tane dil var ve Türkçe yok .Acaba bunu Türkçe yapmak için bir yol varmıdır?

https://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

Buradaki MoreLocale yöntemi tek şansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoyaslay

Turkiye hocam.

Türkiye romunu indirerek yükleyeceğim diyorsan olmuyor maalesef Arabistan romu çıkıyor o.
  • Bu Cihaz Sıfırlandı.Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın. Sorununun Çözümü

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Ekim 2016; 12:52:41 >
    Hmm bunu bilmiyordum hocam samfirmden apd2 tur indirirsem arabistan csc li olacak yani öyle mi?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hmm bunu bilmiyordum hocam samfirmden apd2 tur indirirsem arabistan csc li olacak yani öyle mi?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Evet S7 lerde böyle bir durum var maalesef.
    Kötü bir durum peki ben telefonu sıfırlamak istiyorum wipe cache ve data mı yap malıyım? Yani rom yuklerken ki gibi mi yap malıyım?

• quote:

Kötü bir durum peki ben telefonu sıfırlamak istiyorum wipe cache ve data mı yap malıyım? Yani rom yuklerken ki gibi mi yap malıyım?

Evet, ilk sayfada anlatım var.
    Çok teşekkür ederim yardımlarınız için, iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

arkadaşlar bu işlerden hiç anlamam lütfen bana bir yardım edin. Bende android 6.0.1 sürümlü samsung s6 edge plus var kodunun sonu "L". Ben bu telefonu bizzat koreden aldım ancak içinde dil olarak 10 tane dil var ve Türkçe yok .Acaba bunu Türkçe yapmak için bir yol varmıdır?

https://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

Buradaki MoreLocale yöntemi tek şansın.

hocam iki alternatifide denedim ancak olmadı. acaba ben mi yapamıyorum yoksa olmama ihtimali varmıdır?

• Dilbilen kullanıcısına yanıt
    Yapacak bir şey yok ingilizce kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Yapacak bir şey yok ingilizce kullan.

Tesekkr ettim sagolasin

• S6'ya Güncelleme geldi,

+Güncelleme : 04.10.2016

+77 Uygulama optimize edildi

detaylar ilk sayfada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Ekim 2016; 14:55:13 >
  • arkadaşlar s6 da android 6.0.1 yuklu,5.1.1 donuş yapma sansımız var mı
  • ceydonmez C kullanıcısına yanıt
    Maalesef.
  • Arkadaşlar eşimin S7 telefonunda yazılım güncellemesi çalışmıyor, güncellemeyi başlattığımda "Yazılım güncellemesi durduruldu" hatası verip kapanıyor.

Cihaz Samsung TR garantili, orjinal ROM yüklü. Bu sorun neden olur; çözümü nedir? Masaüstü uygulama ile güncelleyebilir miyim telefonu?
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Smart Switch programına bağlayıp dene olmazsa wipe'ları yap düzelir diye düşünüyorum. (öncesinde verilerini yedeklemen gerek)
  • s7 edge kullanıyorum. az önce downgrade yaparak APCI sürümünü yükledim odinle. fakat telefon açılış ekranında takılı kaldı. ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.