Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keyfoagam

Acil yardım.
    TR dondukten sonra telefon mikrofonu bozuldu. arama geldiğinde karşıya sesim gitmiyor. Hoparlora verince gidiyor. Nasıl çözebilirim?

Wipe'ları yaparak baştan kurun romu.
  • merhabalar, galaxy s6 edge fransa romunu yuklesem csc degismezse telefonda bir sorun yaratirmi, ben nezaman fransa romunu yuklesem ilk acilista portekiz dili ile aciliyor telefon ne yaptiysam csc degistiremedim, telefon root lu degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

merhabalar, galaxy s6 edge fransa romunu yuklesem csc degismezse telefonda bir sorun yaratirmi, ben nezaman fransa romunu yuklesem ilk acilista portekiz dili ile aciliyor telefon ne yaptiysam csc degistiremedim, telefon root lu degil

Bunun için ilk sayfaya uygun metod koyduk bakarsanız görürsünüz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    üstad şu son çıkan 6.0.2 güncellemesi benim için önem arz ediyor telefonda parlaklık kısma olayı yaşıyorum otomatikte olmamasına rağmen kendi kendine kısıyor.cihaz ithalatçı garantili hala güncelleme düşmedi görünmüyor şuan için bu güncellemeyi manuel nasıl kurabilirim ilk sayfaya baktım bulamadım da kusura bakma
  • Afacan Dennis kullanıcısına yanıt
    S6 için verdiğim son güncelleme bilgilerini SamFirm programına gireceksin.

Romu indireceksin.

Odin ile yükleyeceksin.

Hepsinin anlatımı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim cihaz s6 edge plus üstad ama onada gelmedimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Acil yardım.
    TR dondukten sonra telefon mikrofonu bozuldu. arama geldiğinde karşıya sesim gitmiyor. Hoparlora verince gidiyor. Nasıl çözebilirim?

Wipe'ları yaparak baştan kurun romu.

wipe romu yüklemeden önce vede yükledikten sonra yaptım. romu yeniden yüklemeyi de yaptım. hiçbirşekilde microfondan sesim gitmedi. Telefona tırnakla vurduğumda çok kısık olarak ses gidiyor ama konuşma asla gitmiyor. Cihazi malatya samsung servisine verdim. Beklemedeyim. Mikrofon değişmesi gerekebilir denildi.
  • @mühendismurat hocam: Gelen bu sistem updatelerini ayarlardan disable etsek bile cihaz wifiye bağlandığı zaman zamanla sistem updateyi indiriyor ve zırt pırt uyarı veriyor hatta bazen updateyi yüklüyor bu nasıl oluyor? Örneğin son gelen 28mb lık güvenlik updateyi bile öyle oluyor . Bu update kontrolünü engellemenin bir yolu yok mu package disabler le falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

benim cihaz s6 edge plus üstad ama onada gelmedimi ?

Onu bilemiyorum, kullanan birisi bakıp söylemeli.
  • quote:

wipe romu yüklemeden önce vede yükledikten sonra yaptım. romu yeniden yüklemeyi de yaptım. hiçbirşekilde microfondan sesim gitmedi. Telefona tırnakla vurduğumda çok kısık olarak ses gidiyor ama konuşma asla gitmiyor. Cihazi malatya samsung servisine verdim. Beklemedeyim. Mikrofon değişmesi gerekebilir denildi.

Evet olabilir, yazılımla bu kadar düzelmemesi donanımı işaret ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

@mühendismurat hocam: Gelen bu sistem updatelerini ayarlardan disable etsek bile cihaz wifiye bağlandığı zaman zamanla sistem updateyi indiriyor ve zırt pırt uyarı veriyor hatta bazen updateyi yüklüyor bu nasıl oluyor? Örneğin son gelen 28mb lık güvenlik updateyi bile öyle oluyor . Bu update kontrolünü engellemenin bir yolu yok mu package disabler le falan.

Otomatik indir seçeneğide kapalı halbuki, yazılımdaki bir eksikliktir sonuçta hala bir şeyi açarken ona uygun uygulamayı bir kere seçsek bile direkt varsayılan olarak atıyor vs. böyle hatalar mevcut hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Temmuz 2016; 12:50:34 >
  • Temmuz ayı güncellemesi tr ye gelmiş sanırım şuan geçebilir miyim rus romundan trye ?

• VahapYavas V kullanıcısına yanıt
    Evet.
    Donanım kaynaklıymış. Servis 1 günde değiştirdi. Şuan için sorun yok.
  • Son yaptığım güncelleme sonrası gün içinde ekranın altında şu X işareti çıkmaya başladı, ilk olarak messenger kaynaklı sandım ama alakası yok onunla ne kaynaklı olabilir yardımcı olursanız sevinirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Görmemiştim hocam.

Bu arada Fransa romu çok daha performanslı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagizfurkan -- 29 Temmuz 2016; 11:57:21 >
  • quote:

Donanım kaynaklıymış. Servis 1 günde değiştirdi. Şuan için sorun yok.

Geçmiş olsun adına sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emek1907

Son yaptığım güncelleme sonrası gün içinde ekranın altında şu X işareti çıkmaya başladı, ilk olarak messenger kaynaklı sandım ama alakası yok onunla ne kaynaklı olabilir yardımcı olursanız sevinirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Wipe'ları yap, bende yok böyle bir şey.
  • Yanlışlıkla mesaj uygulamasına seçimi hatırla deyip iptal tuşuna bastım yani mesajlar uygulamasından mesaj atamıyorum bunu nasıl düzeltebilirim illa sıfırlamak mı lazım ?

• VahapYavas V kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar >> Varsayılan Uygulamalar >> Mesajlaşma Uygulaması
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.