Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajları okuyunuz.

• Hocam simdi ben vod romundayim tr ye gelince 6.0.1 gececem bunun icinde smart swic i kullanacam yazilim kurtarmayi gelmeden yapsam 5.1.1 e geri donermi yani surum dusermi

• frk61ylmz F kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Beyler ram kullanımı hakkında yardımcı olur musunuz? 6.0.1 kurdum tertemiz oldu. Temizde bir format attım. Telefonu ilk açtığımda %53-54 civarı ram kullanımı gösterdi (Ram temizleyince). Bir ekran görüntüsü aldım 66 ya kadar çıktı.. Üstelik package disabler pro ile tüm bloatware uygulamaları(Birkaçı hariç) + kendi kullanmadığım uygulamaları da devre dışı bıraktım (50 den fazla hatta belki 90 dan) hiçbişey yokmuş gibi tertemiz telefon. Play store üzerinden kullanacagım uygulamaları kurmadım henüz. Ram kullanımı 66 ya falan çıkıyor. 6.0.1 öncesi kaç olurdu normalde? Şimdiki normal mi beyler? Az mı?
    Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

• S6 Edge SM -G925I daha gelen giden yok sanırım bu yıl bitince alıcaz Güncellemeyi

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bulgaristan nüfusu 7.5 milyon sadece, biz ise 70 milyonluk bir pazarız ama işte bi Kıbrıs bi bulgaristan değeri görmüyoruz .....

• Note 5 6.0.1 Marshmallow Klavye

https://youtu.be/c64wVZVh_wg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5 için eğer romu 4 parça olarak indirir isek ve csc yi flashlamaz isek türkçe ile geldiğini söyleyenler gördüm.

Bu metod ile knox sayacı artar mı yada herhangi bir problem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bob_marley_232 -- 25 Şubat 2016; 14:59:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

Note 5 için eğer romu 4 parça olarak indirir isek ve csc yi flashlamaz isek türkçe ile geldiğini söyleyenler gördüm.

Bu metod ile knox sayacı artar mı yada herhangi bir problem olur mu?

Sıkıntı olmaz.

• S6 romunda doze nasıl çalışıyor? Eğer doğru anladıysam marshmallow da telefon yerde sabit durduğu sürece doze aktif okuyor ve uyanmak isteyen uygulamaları sıraya alıp onlara engel oluyor. Bu durumda sürekli ayakta, cepte telefon gezen biri için uygulamalar yine cirit atacak. Bu konuda samsung bir özelleştirme yapmış mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Sisteme gömülü çalışıyor sanırım anlattığın gibi ama çok fark yok zaten.

• Arkadaşlar mac için odin var mı varsa nereden indirebilrim?Google da aradım ama düzgün bi link vs bulamadım
  • hook1903 kullanıcısına yanıt
    Jodin adı :P

http://techbeasts.com/2015/04/13/download-odin-jdoin3-mac/

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2598203

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 25 Şubat 2016; 16:26:58 >
  • Arkadaşlar bu mesajım Note 5 kullanıcılarına.
    Cam romunu 4 parça olarak indirdim ve CSC dosyası hariç diyer dosyaları flashladım.

Şuanda hiçbir şekilde ne deep sleep nede s healt ile ilgili bahsedilen problemler yok. Ayrıca Türkçe.

S healt problemi CSC kaynaklıymış. Yani onu flashlamazsanız S healtte bir sıkıntı olmuyor ve Türkçe olarak geliyor.
    Deep Sleep problemi ise tamamen root kaynaklı. Telefonunuzda knox sayacı 0 ise deep sleep problemi yaşamayacaksıız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bob_marley_232 -- 25 Şubat 2016; 17:17:51 >
  • Model SM-G928C
    Model name Galaxy S6 edge+
    Country Iraq
    Version Android 6.0.1
    Changelist 7254923
    Build date Wed, 17 Feb 2016 11:46:17 +0000
    Product code MID
    PDA G928CXXU2BPB8
    CSC G928COJV2BPB7

budamı olmuyor..

http://www.sammobile.com/2016/02/25/galaxy-s6-edge-gets-android-6-0-1-outside-south-korea/
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Olur bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Olur bu.

nasıl kurucaz bunu?
  • s6 edge plus için sorunsuz odin hangisi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.