Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağolun hocam uyarınız için teşekkür ederim. yalnız odin görmüyor istesem de kitleyemem :) @mühendismurat hocam görür inşallah mesajı
  • quote:

Orijinalden alıntı: meerge

sağolun hocam uyarınız için teşekkür ederim. yalnız odin görmüyor istesem de kitleyemem :) @mühendismurat hocam görür inşallah mesajı

Odin görmüyorsa smart switch uygulamasını yükleyin, tekrar deneyin fakat SM-N920K için normal bir sürüm yok sadece KOREA 6.0.1 var bunu yükleyip ilk sayfadaki MoreLocale2 yöntemini deneyin inşallah olur.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/65822/N920KKKU2BPAG_N920KKTC2BPAG_KTC/

• quote:

Orijinalden alıntı: jubaxx

bu s5 e nezaman dusucek marsmellow

Daha onun gelmesi zaman alır.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    local2 yi denedim ama olmadı. smarswich yüklü zaten hocam
  • quote:

local2 yi denedim ama olmadı. smarswich yüklü zaten hocam

Sen görmediğini nereden çıkardın bu arada ? COM4 diye görüyor ya işte inşallah farklı sürümü göstermeye çalışmamışsındır odine ki öyle sanırım, sakın böyle birşeye yeltenme, sana uygun olanın linkini attım sadece kore sürümü.
    tamam hocam onu yükleyip tekrar locale2 yi deneyim tesekkür ederim
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. O kadar araştırdım yabancı kaynaklarda da bu hatayla karşılaşan kimseyi görmedim. Bir tek bende var sorun demek ki.
    "Bu cihaz spo2 değerinizi ölçemez" diyor.
    hocam bu link çalışmıyor. ADB Driver indirmek için Tıkla!
    2. link birinci linkle aynı mı?
  • Yeni Saat uygulaması, Yeni Ses Kaydedici, Yeni Kopyala yapıştır seçme menüsü ve sözlük kısımlarını içeren 4 adet görsel eklenmiştir.
  • quote:

hocam bu link çalışmıyor. ADB Driver indirmek için Tıkla!
    2. link birinci linkle aynı mı?

Farklı şeyler kendi orijinal sitesini verdim ama göçmüş sonra tekrar denersin.
  • Trden alınma s6-edge sm-g925fq olan bu ilk sayfadaki İngiltere rom yani 1.7gb olan sürümü yükleyebilirmiyim deneyen varmi daha önceden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Trden alınma s6-edge sm-g925fq olan bu ilk sayfadaki İngiltere rom yani 1.7gb olan sürümü yükleyebilirmiyim deneyen varmi daha önceden.

%99 bir sorun olmayacak çünkü operatörsüz direkt romun kendisi, deneyen var mı görmedim burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Şubat 2016; 18:36:15 >
  • 920F ve 9205F için Bulgaristan romu bile geldi ama Türkiye hala yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

920F ve 9205F için Bulgaristan romu bile geldi ama Türkiye hala yok.

Republic of Banana olduğumuzdandır.

• Katılıyorum, global çapta kimse kale almıyor bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Şubat 2016; 19:35:24 >
  • Note 5 ne durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Arkadaşlar bu ekran uyandırmada parlaklığın bazen efekt şekilde az parlaklıktan normal parlaklığa doğru artar şekilde ekranın uyanmasının sebebini buldum, sanırım 6.0.1 MM'nin bir özelliği.

Telefonun ekranını aydınlık bir ortamda uyandırırsanız direk parlak şekilde açılıyor ekran. Ama karanlık bir ortamda telefonun ekranını uyandırmak istediğinizde ekran az parlaklıktan normal parlaklığa doğru 1 sn'lik bir gecikme ile parlaklığını açıyor. Sensör algılaması ile yapıyor bunu anladığım kadarıyla. Yani MM bir özelliği sonuçta. Sizler de deneyip yazabilir misiniz sonucu ??

Konunun içeriğinde yazıyor zaten sanırım :) Evet yeni özellik ama gece saati aktifse bazen çalışmıyor o özellik yeni fark ettim

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Bunu çoktan çözüme kavuşturduk hocam. Evet konuya da eklenmiş.

• Firmware Details:

Model SM-G928S
    Model name Galaxy S6 edge+
    Country Korea (SK Telecom)
    Version Android 6.0.1
    Changelist 110166628
    Build date Sun, 31 Jan 2016 03:12:17 +0000
    Product code SKC
    PDA G928SKSU2BPAG
    CSC G928SSKC2BPAG

http://www.sammobile.com/2016/02/24/galaxy-s6-edge-plus-starts-getting-the-marshmallow-update/

928c ye olurmu bu kullanan varmı?
  • arkadaşlar şarjda farkedilir iyilikler var mı uzamışmı s6 birazda olsa

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.