Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Murat hocam pie gectikten sonra ses alma prog. kullanamiyorum ne onerirsin ne yapmaliyim pie da calisan ses alma programi varmidir onereceginiz bu arada arka planda acikken kullanilliyor ama bos bulunup kapatilinca calismiyor simdiden tesekkurler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

S10E / S10 / S10 PLUS BÖLÜMÜ

S10 Android 10 Q Almanya için Resmi Sürüm gelmiştir, hayırlı olsun.

S10E_Android10_Germany_Link

S10_Android10_Germany_Link

S10+_Android10_Germany_Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2019; 21:50:38 >

• S10E | S10 | S10+

S9 | S9+

NOTE 10 | NOTE 10+

NOTE 9

-En güncel Android 10 Türkiye Romları eklenmiştir.

-Samsung Usb Driver ve Odin en son sürümleri eklenmiştir.

-Konu daha sade ve okunaklı hale getirilmiştir.

-Gereksiz ve eski olan kısımlar çıkarılmıştır.

-Konuya sadece güncel ve popüler olan modeller eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Mart 2020; 14:50:19 >
  • Çok faydalı bilgiler mevcut. Müsait zamanda hepsini okuyacağım.
  • Android de ekran renk sıcaklığını ayarlayabilcegimiz android kod u vardı.

Kodu girince 2 olan degeri 0 yapiyorduk. Ekran renk ayarı yapiliyordu.

Bilen varmı kodu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar J5 PRO (2017) ithal telefon var Andoid Pie var Avrupa (EUROPE) rom yüklü. Nasıl Türk romu yükleyebilirim odinde fail almadan?

2. sorum ise pieden oreoya nasıl dönerim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada belirteyim uzmanlık ve uzun zaman alan konularda uzaktan destek veriyorum. (ücretiyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Nisan 2020; 2:22:13 >
  • N9750 model android 10 N9750OZS1BTA1 (PDA N9750ZSU1BTA1) versiyon yüklü Note 10 Plus var. Bu telefonu Android 9'a düşürebilir miyim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versamaxx -- 29 Mayıs 2020; 16:49:22 >
  • versamaxx V kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle hayır, artık bir üst güncellemeye geçtiğinizde bile bir alta düşürtmüyorlar kolay kolay ama genede en güncel 9 ile deneyin, olmazsa tekrar 10'u yüklemek zorundasınız, iki ROM'da hazır bulunmalı yoksa tel kullanılmaz hale gelebilir.
  • sa LÜTFEN YARDIM
    S7 TELEFONUM KAPANMIŞTI BOOTTA KALIYORDU. STOK ROM YÜKLEMEYE ÇALIŞIYORUM. PEK ÇOK G930F İLE BAŞLAYAN ROM İNDİRDİM. ODİN HEMEN NAND WRITE START SINGLE DOWNLOAD SHOOT.BIN ÇIKIYOR VE FAIL DİYOR. HİÇ YÜKLEYEMEDİM.

LÜTFEN YARDIM.
  • osmanoca O kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar çok eski olmamalı

Usb'leri düzgün çalışmalı

Kablo orijinal olmalı

Eğer bunlar sizde yoksa edinin.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s7/firmware/SM-G930F/TUR/download/G930FXXS8ETCA/328857/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Temmuz 2020; 2:14:1 >
  • Mühendis Murat Bey, s6e+ 928c cihazım var. Açıkçası rom vs yükleme gibi bir niyetim yok geçenlerde twrp yüklemeye çalışırken blocked by frp..... hatası aldım üstüne bir de knox sayacından oldum s healt kullanamıyorum.

O işlere hiç girmeden yapabileceğim şeylerden biri de TouchWiz menüsü yerine One ui menüsünü kurmak. Apkmirrordan android 7de kurulabilen en son sürüm one ui 9.x. İndirip kuruyorum herhangi bir paket adı çalışması vs de olmuyor direkt üstüne güncelleme olarak yükleniyor. Ancak bir iki saat kullandıktan sonra experience durduruldu diyor ve geri veriyi silene kadar hiçbir şekilde menüye giremiyorum. Mecbur bildrm panelinden ayarlara gidiyorum TouchWiz için güncellemeleri kaldırıyorum.

Ancak bu uygulama 7.0da çalışabiliyor. Ardından neden böyle yapıyor bunun uyumlu olduğu başka bir apk mevcut mudur, kısaca böyle kullanılacak bir yol var mıdır. Benimkisi de biraz aşağılık kompleksi bir dert açıkçası tek isteğim uyglmlr tuşu olmasın yukarı aşağı kaydırayım :) ha tabi bir de ilk yazdığım hata konusunda da bir bilginiz var ise çok memnun olurum çünkü çözemedim

• En başta yazdığım hata recovery is not seandroid di bu arada, o yazdığım ilk denememdeydi hallettim ama bunu yapamadım
  • gokkayahan G kullanıcısına yanıt

Merhaba, telefonunuz yurtdışı sanırım ama burada satılan S6 modeli değil, bunlar konusunda pek bilgim yok çoğu şeyi normallere göre farklı.

Ayrıca resmi olarak uygulamalar tuşu olayını yapamazsınız, S8'den sonra gelen bir özellik.

• Samsung telefonlarda bildirim / alarm sorunlarınızın çözümü.

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Nisan 2021; 17:42:43 >
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.