Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Tamam da benim koyduğum resimlere bakarsan onlar sammobile.com'dan mı ? Samfirm programından, lütfen dikkatli bakınız.

Samfirm programından indiriyordum zaten hocam kusura bakmayın sanırım o tıklamadığım yerler yüzünden. Şu an sorunsuz olan iniyor galiba bu ? Tekrar kusura bakmayın hocam

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

• quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Sorunlarım çözüldü sayenizde.

Bu kadar kişiye yardımcı oluyorsunuz ya karşılık beklemeden, Allah her ikinizdende razı olsun.

İyi geceler.

Haydi hayırlı olsun dostum, bir kişiye daha faydalı olabildiysek ne mutlu bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Samfirm programından indiriyordum zaten hocam kusura bakmayın sanırım o tıklamadığım yerler yüzünden. Şu an sorunsuz olan iniyor galiba bu ? Tekrar kusura bakmayın hocam

Heh şimdi oldu arkadaşım, sinirleniyordum az daha.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Heh şimdi oldu arkadaşım, sinirleniyordum az daha.

Arkadaşında dediği gibi hocam bu kadar kişiye yardımcı oluyorsunuz. Haklısınız sinirlenmekte de pek bilgim yok bu konuda yanlış bişey yapıpta telefonu bozmak istemem o nedenle
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim ben yanlış olan şeyi ilk sayfaya eklemem, geri dönüşlerini bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2016; 2:24:06 >
  • Hocam bu burda böyle takıldı. Masaüstünde yer yoktu sonradan fark ettim sildim dosya falan baştan mı indirsem ? İndirme bitmişte bu Error decrypting file: Wrong key. yazıyor falan ne yapmalıyım tamam mıdır yoksa?

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    .zip dosyasına sağ tuş özellikler deyip boyutuna bakın programdaki boyutlar ile karşılaştırın doğru ise klasöre çıkarıp Odin ile yüklemeye başlayın.
  • quote:

.zip dosyasına sağ tuş özellikler deyip boyutuna bakın programdaki boyutlar ile karşılaştırın doğru ise klasöre çıkarıp Odin ile yüklemeye başlayın.

Çok sağolun hocam cidden başka kimse bu kadar yardımcı olmazdı sanırım
  • quote:

Ben biraz daha bekleyeceğim sanırım sorunsuz bir odin sürümünü.

Fransız Xef rom'u(5.1 1) en iyisi s6 için sanıyorum. Direk OTA'dan güncellemeyi alıyor. Hiçbir ek uygulama yok kısacası TR rom ile eşdeğer yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.Mesaj güncellenmiştir.

Marshmallow Kullanici Yorumlari ve Görseller eklenmiştir.
  • xef vodafon romu olmayan direk samfire de var bu şekilde iniyor sanırım
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bende S6 Edge için Samfirm den XEF romunu indirdim kurdum. yalnız kurduğum ROM 5.1.1 miş. güncelle deyince zaten son sürüm yüklü diyor
    Yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memedim27 -- 23 Şubat 2016; 9:26:59 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam pit dosyası s6 içinmi Edge içinmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMMOBİLE COŞMUŞ YİNE
  • Sammobileden indirmeyin.... Samfirmden indirin aksilik olmaması için hepsini tıklayınız.

Son olarak Hata ayıklama modunu aktif ediniz.. Brick ve hata olmaması için önem :)

SM-G920F veyaSM-G920FQ

Model : SM-G920F
    Region: VOD
    SM-G925F veya SM-G925FQ

Model : SM-G925F
    Region: VOD

Her İki modelde Dosya boyutu 2GB kusur dosya vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fethisagol -- 23 Şubat 2016; 10:16:30 >
  • biri bana xef fransa romunun linkini paylasabilirmi lutfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyfoagam

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/65754/G920FXXU3DPAD_G920FOXA3DPAE_XEF/

arkadasim tesekkurler bu uymaz benim telefon 925F
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

quote:

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/65754/G920FXXU3DPAD_G920FOXA3DPAE_XEF/

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/65757/G925FXXU3DPAD_G925FOXA3DPAD_XEU/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: extense

quote:

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/65757/G925FXXU3DPAD_G925FOXA3DPAD_XEU/

tesekkur ederim bu ingiltere romu anlasilan daha cikmadi Fransa xef galaxy s6 edge 925F için

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.