Şimdi Ara

Samsung Plazma 51F5570 (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
12
Favori
63.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim.

Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım, uzaktan bağlanıp görüntü testi yapmamız lazım dedi görevli. Ben de evde olmadığım için akşam tekrar arayacağım.

Para iadesinden ziyade (bir daha arıza vermemesi kaydıyla) tamir etmeleri daha çok işime gelir. Televizyon alma süreci çok canımı sıkmıştı zamanında, o mu bu mu derken kafası allak bullak oluyor insanın. Boyutuna da alıştım, aynı paraya bu boyutta bir tv bulması zor açıkçası.

Bir de para iadesi olacaksa ne üzerinden iade oluyor acaba? Yani benim fatura falan da yok, aldığım fiyatı nerden bilecekler?
  • sano kullanıcısına yanıt
    rica ederim

aynısını banada söylediler birşey değişmiyor, menüye gir şuraya gir şuna ok de şimdi nasıl diyecekler lakin bu arıza panel arızası olduğundan o ayaları aslında gereksiz yaptırıyorlar.

Bende tv alırken neredeyse 1 ay araştırdım artık beynim şişmişti şimdi yavaştan aynı durumlara düşeceğim gibime geliyor, 10 gündür gelip tv yi alacaklar sonra para iadesini bekle dur. Para iadesi sizden banka hesabınıza ait numara istenecek arkadaşım oraya gönderecekler. Faturanız yoksa seri no su üzerinden hangi satış kanalıyla satıldığını tespit edip bu şekilde belki öğrenebilirler ama kesin konuşmuş olmayım samsung bu konularda cins biraz. Siz tv yi nereden ne zaman aldınız?
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Eylül 2013'te n11.com'dan almıştım, hatta linki de bu. Yalnız mağaza kapanmış.

http://www.n11.com/samsung-ps-51f5570-3d-plazma-televizyon-samsung-turkiye-garantili-P13931889

Edit: Siparişlerim kısmından tıklayınca açılıyor ama böyle link verince açılmıyor sayfa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sano -- 6 Nisan 2015; 13:13:13 >
    Anladım, inşallah sorun yaratmazlar. Sonuçta fatura tutarını samsung ödeyecek o yüzden satın aldığınız yerin çok önemi var mı bilemiyorum.

bu arada az önce aradılar yarın tv yi teslim alacaklar. süreç başlıyor hadi bakalım
    Hocam çok şükür faturayı bulabildim sonunda. İyi ki bulmuşum çünkü müşteri hizmetleri arıza kaydı alırken "Fatura mevcut mu?" diye sordu. Yok desem ne olacaktı bilmiyorum ama demek ki bu tip durumlarda gerekli olan bir şey.

Ücret iade sürecindeki gelişmelerden de haberdar ederseniz sevinirim.
  • Geçmiş olsun beyler. Umarım tez zamanda hallolur. Bizimkisinde henüz bir problem yok. Olacaksa şimdi olsun bari. Garanti bittikten sonra olursa işimiz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki bilgi veririm

Birazdan tv yi toplayacağım bu yüzden bilgisayarımdaki 23" monitörü bir süre tv niyetine kullanmak için salona tamda tv nin önüne koydum hanımla şöyle bir 51" - 23" ekran farkına bakıp ah çektik monitör uydu alıcısına ne ayar verdiysem tvdeki aynı kanaldaki görüntüyü monitörde alamadım ama gaming diye mi bilmem biraz pastel kaldı plazmaya göre. Tv min son gecesi diye biraz canım sıkılsada yeni bulana tabi parasıda gelene kadar bu mod devam

İnşallah yaşamazsınız bu durumu diyeceğim ama sanırım bu kronik bi hata bu serilerde. @banzar

• Servis bugün ben işteyken gelip televizyonu götürmüş. Benim için iyi oldu, zira panel değişecekse serviste değiştirirler, iade olacaksa da direk iade etmiş sayılırım herhalde :)

Edit: @banzar arkadaşım; sizin tv de dediğiniz gibi arızalanacaksa da inşallah garanti içinde arızalanır, benimki altı ayla kurtardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sano -- 7 Nisan 2015; 20:47:16 >
  • hadi hayırlısı inşallah

tamir olacağını sanmıyorum, çünkü panel stokta olsaydı online olarak görebilirlerdi ama merkezde stokta olmadığı için sizinkinide direkt almış olabilirler nasıl olsa artık tamir edemeyeceklerini bildikleri için.

bir daha samsung almak istemiyorum açıkçası yarın birgün garanti süresi dışında aynı sorunla karşılaşırsam bu kez elime patlayacak tv param boşa gidecek. Vestelin 9090 serisi tvlerini takip ediyorum forumdan genel olarak hemen herkes çok memnun belki bende vestel alırım gelecek parayla.

@banzar hakikaten garantisi bitmeden yaşarsınız inşallah olacağı varsa
    Hocam noldu sizin ücret iadesi işi? Hala bekliyor musunuz?

Benim televizyon da ses seda yok. Ücret iadesi talebini Samsung çağrı merkezinden mi yapıyoruz yoksa bulunduğumuz şehirdeki yetkili servise mi? Süreç nasil işlemişti sizde?

• hocam 10 nisanda tv yi aldılar benden, 26 nisan'da da aradılar paranızı bu hafta yatıracağız dediler lakin hala yatmadı para, bugün aradım samsungu dedim böyle söylediniz halen olan bişey yok, hatun dedi işte yeni kayıt açtım hızlandırıcam vırvır da vırvır anlayacağın.. uğraştıracaklar belli
  • Ben de dün aradım, ne oldu bizim TV diye. Adam genel merkeze bildirdik onlar sizle irtibata geçecek dedi. Simdilik adamların beni aramasını bekliyorum, sonra bir de para yatırılması için bekleyeceğim anlaşılan.

Hocam sağolasın yani nazire yapmak gibi olmasın ama senin mesajını görünce ulen dur bi bakiyim belki yatmıştır diye, hakikaten para yatmış bu sabah. geldi sonunda 2000 lira hamd olsun. inşallah sizin paranız da bir an önce ödenir
    Hayırlı olsun hocam ne diyim, darısı başıma :)

• e inşallah artık
  • Grimser şimdi ne tür bir tv bakacaksin = )

• banzar B kullanıcısına yanıt
    Adam almış bile yeni televizyonu, biz de bekliyoruz işte :)

http://forum.donanimhaber.com/m_105350664/tm.htm
  • Toshiba aldım arkadaşlar da sanırım bi sıkıntı var tv de

• Geçmiş olsun. Şansın yok gibi bu aralar.

• valla öyle biraderim bu aralar
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.