Şimdi Ara

SAMSUNG P SERİSİ ULTRA SLİM MONİTÖRLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
10.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Se_co

GROLL;
    Size bir soru o zaman lcd almayıp crt ye mi devam edelim yani?

ne yapacam şimdi ben.

lcd böyleyse..?

bu arada dinamik kontrast çok önemli değil ama bakınız 20000:1 ile 50000:1 arasında çok fark yok sadece netlik farkı var örnek asus 50000:1 e sahip ve çok net görüntüsü var. renkten rengedir bunun dinamik kontrastı nokta aralığını geç düşük tepkime süresi tamam..

ha bu arada hepsi TN panel olsun ama yeterki kaliteli görüntü versin CRT kadar..

crtler bilen biliyor yerkaplaması,yüksek elektrik tüketimi,gözleri yorması,dalgalanma yapmasıdır.

Hocam sizin şu bahsettiğiniz 50000:1'lik 24" monitör asus değilde acer olmasın sakın? Predator modeli mi neydi, çünkü benim bildiğim bir tek o monitörde 50000:1 kontrast var.
  • turuncu kasaydı monitörün kasası bende hatırlamıyorum. hangi model olduğunu ya acermiydi yada asustu galiba ama asusta olamazdı.

acerdi galiba
    ama diğer monitörlerden görüntüsü iyidi.
    kontrast oranı ve static kontrastından dolayıdır.
  • Vatan Pc de Görmüştük arkadaşlarla.Acer Predatorla samsung t26 monitorunun görüntüsünü arasında epey fark vardı.Yakından bizimkiler t26 nın daha iyi olduğunu iddaa etmişlerdi.30 metre ilerden predatorun daha iyi olduğunu anladılar .Çokda inceleme yapamadık ama parlaklığından dolayı sanki normal filmleride animasyon filmi gibi oynatacağı hissiyatı vermişti.
  • predetörmü daha iyi off off gülcem ölmekten sadece parlak ekran ya her gördügün parlak şeye iyi dersen o kdr back lighti ve okdr parlamayı nere koycan t260 kusurusuz piyasanın en iyi monitörüdür suan
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4L1

predetörmü daha iyi off off gülcem ölmekten sadece parlak ekran ya her gördügün parlak şeye iyi dersen o kdr back lighti ve okdr parlamayı nere koycan t260 kusurusuz piyasanın en iyi monitörüdür suan

Görüntü kalitesi olarak t260la Predator karşılaştırılmaz bile, Predator açık ara önde ama bunun nedeni parlak ekran olması
  • BUgün vatan dan p2250 aldım. Peşin fiyatına 10 taksit. 417 ytl. Nokta aralığı 0.248. T serisi çok pahalı geldi bana. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urthas -- 13 Haziran 2009; 0:02:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Urthas

BUgün vatan dan p2250 aldım. Peşin fiyatına 10 taksit. 447 ytl. Nokta aralığı 0.248. T serisi çok pahalı geldi bana. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Peki nasıl bir monitör yazılarda vs falan kaltesi sonra kullanmaya başlayınca yorumlannızı bekleriz.
  • alakasız görüntü kalitesi derken sen parlaklık diorsan o doğru görüntü gerçekliği ve netliği açısından da samsung t260 acer pradetör den daha iyidir

quote:

Orjinalden alıntı: Av@ng(E3T)r

quote:

predetörmü daha iyi off off gülcem ölmekten sadece parlak ekran ya her gördügün parlak şeye iyi dersen o kdr back lighti ve okdr parlamayı nere koycan t260 kusurusuz piyasanın en iyi monitörüdür suan

Görüntü kalitesi olarak t260la Predator karşılaştırılmaz bile, Predator açık ara önde ama bunun nedeni parlak ekran olması
  • quote:

quote:

BUgün vatan dan p2250 aldım. Peşin fiyatına 10 taksit. 447 ytl. Nokta aralığı 0.248. T serisi çok pahalı geldi bana. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Peki nasıl bir monitör yazılarda vs falan kaltesi sonra kullanmaya başlayınca yorumlannızı bekleriz.

Şimdilik çok memnunum. Nokta aralığı iyi olduğu için yazı kalitesi falan gayet güzel. T220 kadar yüksekliği yok. 10:9 formatta. İnternet performansını çok sevdim. 1 saat kadar Age of Conan oynadım onda da çok hoşuma gitti. T220 alırım diye gitmiştim ama orda yan yana canlı görünce bu monitör aklımı çeldi. Ölü pixel kontrolünü yapan çocuk şimdiye kadar hiç ölü pixel çıkan olmadı bu seriden dedi. Ne kadar sattılar onu bilemem ama.

Sadece dokunmatik ayarlama tuşları beni düşündürüyordu dokunmatik sevmediğim için. Fakat onu da bi yazılımla halletmişler. Direk toolbardan çift tıklayıp bütün ayarlamaları mouse rahatlığıyla yapabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urthas -- 13 Haziran 2009; 0:00:50 >
  • quote:

alakasız görüntü kalitesi derken sen parlaklık diorsan o doğru görüntü gerçekliği ve netliği açısından da samsung t260 acer pradetör den daha iyidir

quote:

quote:

Eğer iki monitörde de oyun oynadıysanız kişisel fikir derim saygı duyarım ama sizinki sadece mağazadaki videolarla yorum yapmaksa ozaman başaka.Zira, ben her iki monitörüde(T240HD, Predator) yeterince kullanma fırsatı buldum (HD film, oyun) ve tartışmasız Predator diyorum.
    Predator alırmıyım??? O parayı veripte kesinlikle almam, o da başka konu
  • Acer G24 vs. Asus T260

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=6&ma1=38&mo1=406&p1=3788&ma2=36&mo2=473&p2=4647&ph=12

Acer G24 cok daha iyi gozukuyor. Ghosting ve Delay konunda ustun. Contrast'ta azicik daha iyi. Default renklerde ve grilerde tartismasiz cok daha iyi G24.

4L1 zaten Samsung reklamcisi forumda goruslerini dikkate almaniz icin sebep yok.
  • quote:

quote:

quote:

Şimdilik çok memnunum. Nokta aralığı iyi olduğu için yazı kalitesi falan gayet güzel. T220 kadar yüksekliği yok. 10:9 formatta. İnternet performansını çok sevdim. 1 saat kadar Age of Conan oynadım onda da çok hoşuma gitti. T220 alırım diye gitmiştim ama orda yan yana canlı görünce bu monitör aklımı çeldi. Ölü pixel kontrolünü yapan çocuk şimdiye kadar hiç ölü pixel çıkan olmadı bu seriden dedi. Ne kadar sattılar onu bilemem ama.

Sadece dokunmatik ayarlama tuşları beni düşündürüyordu dokunmatik sevmediğim için. Fakat onu da bi yazılımla halletmişler. Direk toolbardan çift tıklayıp bütün ayarlamaları mouse rahatlığıyla yapabiliyorsunuz.

yorumlarınız için çok sağol teşekkürler eğer yazılarda CRT kadar kalite varsa sorun yoktur ne bilim çok taktım kafaya doğrusu arkadaşlar mazur görün.

yoksa görüntü kalitesine sözüm yok
  • Dostum crt kullanmayalı epey oluyor. Onun için kesin birşey söyleyemiceğim. Ama fiyat performans olarak son derece güzel bir monitör. Sen en iyisi git yan yana dururlarken incele. En sağlıklı kararı öyle verirsin. Ben de t220 almaya gittim inceleğince bu daha mantıklı geldi. Nokta aralığı beni cezbeden en büyük özelliği.
  • Bende sipariş verdim Vatan bilgisayardan P2250den. Ölü piksel garantisi varmı acaba? Bilginiz varmı? Ankaraya ne zaman gelir? Bugün saat 16 da sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyrklaunavan -- 13 Haziran 2009; 16:03:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lyrklaunavan

Bende sipariş verdim Vatan bilgisayardan P2250den. Ölü piksel garantisi varmı acaba? Bilginiz varmı? Ankaraya ne zaman gelir? Bugün saat 16 da sipariş verdim.

Ankara Vatan PCde vardı P2250.Niye internetten aldınki??? Hem gözünün önünde ölü piksel testi filan da yaptırırdın

En geç salı gününe gelir ürün, inş ölü pikselde çıkmaz

HAYIRLI OLSUN...
  • quote:

quote:

Bende sipariş verdim Vatan bilgisayardan P2250den. Ölü piksel garantisi varmı acaba? Bilginiz varmı? Ankaraya ne zaman gelir? Bugün saat 16 da sipariş verdim.

Ankara Vatan PCde vardı P2250.Niye internetten aldınki??? Hem gözünün önünde ölü piksel testi filan da yaptırırdın

HAYIRLI OLSUN...

Sagol. Ankarada Vatan varmıydı ya bilseydim o şekilde yapardım. Saol hatırlatman için. Bakalım bir gelsinde birde uygun bir askı aparatı alıp tablo gibi ascam:)) Ölü piksel çıkarsa düşünürüm artık ne yapacağımı.

(ilginçtir

http://www.teknofiyat.com/?search=p2250&altlimit=&ustlimit= bu linkte vatan kısmında "30 gün ölü piksel garantisi" yazıyor ama vatanın sayfasına tıkladığınızda aynı ibareyi göremedim bu nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyrklaunavan -- 13 Haziran 2009; 19:59:52 >
  • quote:

quote:

quote:

HAYIRLI OLSUN...

Sagol. Ankarada Vatan varmıydı ya bilseydim o şekilde yapardım. Saol hatırlatman için. Bakalım bir gelsinde birde uygun bir askı aparatı alıp tablo gibi ascam:)) Ölü piksel çıkarsa düşünürüm artık ne yapacağımı.

(ilginçtir

http://www.teknofiyat.com/?search=p2250&altlimit=&ustlimit= bu linkte vatan kısmında "30 gün ölü piksel garantisi" yazıyor ama vatanın sayfasına tıkladığınızda aynı ibareyi göremedim bu nasıl oluyor?

Ben de dün Ankara Vatandan aldım. Hem orada açıp bakılıyor ölü pixel var mı diye hem de 1 ay içinde stuck pixel oluşursa değişme garantisi veriyorlar.
  • arkadaşlar bende uzun süredir 2333SW almayı düşünüyordum.ama vatan bilgisayarda P2250 gördüm ve özellik olarak 2333SW göre çok üstündü.ve fiyat olarak inanılmaz world kart ile 5 taksit 416ytl.böyle olunca hemen aldım.herşey çok güzel ama pes2009 da hızlı hareketlerde gölgelenmeler oluyor.bu canımı çok sıktı.çünkü ben pes2009 için almıştım.acaba p2250 kullanan arkadaşlarda pes2009 da aynı sorunu yaşıyormu?yada bunun bir çözümü varmı?yoksa iade edip 2333SW almayı düşünüyorum.birde arkadaşlar ben fullHD fragmanları izliyorum ekrana tam oturmuyor yani üstte ve altta siyah bandlar yine var.full HD olduğu için tam oturması gerekmiyormu yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Ben Need 4 Speed oynuyorum. Herhangi bir gölgelenme olmuyor. Monitörün menüsünde response time diye bir bölüm var. Orada normal, fast, fastest diye 3 seçenek var. Orayla oynamayı denedin mi?
  • arkadaşım ben magictune kullanıyorum neresinde o bölüm göremedim ben.ancak sorun oyunla ilgili olabilir akşam ekran kartı ayarlarıyla biraz oynayacam umarım sorun çözülür çünkü monitör çok güzel gerçekten geri iade etmek istemiyorum.birde sende full hd fragmanlarda ekrana tam oturuyor mu?16-9 olduğu için tam oturması gerekmiyormu?bende siyah bandlar kalıyor yine.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.