Şimdi Ara

Samsung Online Shop Black Friday İndirimleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
5
Favori
7.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkçası kuralları okuduğum zaman ben bugün önce erken indirim olduğunu anlıyorum, yarın o şekilde bir uygulama olacak mı bilgim yok. Ama isterseniz buradan canlı sohbeti tıklayarak sorabilirsiniz 7/24 çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon_knife34 -- 28 Kasım 2019; 1:3:54 >
  • Konu açarken harcanan emek ve zaman için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5e LTE fiyatı çok iyi. Wifi modelini bile o fiyattan yüksek satıyorlar.

• Küçük bir güncelleme geçmek istedim, sebebini bilmediğim bir şekilde 2 farklı tarayıcıdan denediğim halde bende hediye çeklerinin parasını da benden almaya çalışıyor. Under Armour ve Migros hediye çeklerinin. Samsung'un canlı desteği baya verimsiz kaldı bu konuda. Muhtemelen web hatasıdır diye düşünüyorum, sabaha çözümlenir umarım. Şu an düzeltilmiş görünüyor, demek ki ilgili birime iletiyorlarmış sıkıntıları..
    Samsung Online Shop Black Friday İndirimleri
    Samsung Online Shop Black Friday İndirimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon_knife34 -- 28 Kasım 2019; 1:44:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon_knife34

Küçük bir güncelleme geçmek istedim, sebebini bilmediğim bir şekilde 2 farklı tarayıcıdan denediğim halde bende hediye çeklerinin parasını da benden almaya çalışıyor. Under Armour ve Migros hediye çeklerinin. Samsung'un canlı desteği baya verimsiz kaldı bu konuda. Muhtemelen web hatasıdır diye düşünüyorum, sabaha çözümlenir umarım. Şu an düzeltilmiş görünüyor, demek ki ilgili birime iletiyorlarmış sıkıntıları..

Merak ettim, nasıl bişey oluyor? Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

• Şimdi ekledim hocam
  • Kablosuz şarj nasıl, alınır mı?
  • arkadaşlar kampanya başladı mı şu an siz indirimli fiyatları görüp satın alabiliyor musunuz?
    bende gece üye oldum o cuma bu cuma dan faydalanabilirsiniz dedi ama indirimli fiyatlar görünmüyor ben de.
  • MAG M kullanıcısına yanıt
    Gece 00.00'dan sonra üye olduysan indirimli fiyatları ancak bu gece yarısı görebilirsin.

• 65Q80 veya 70 fiyatı nasıl acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de hala anlayabilmiş değilim. Bu gördüğümüz fiyatlar indirimli fiyatlar mı? Ama indirimli fiyat buysa neden geri sayım var sayfada

• 2K Monitör güzel de 4 ms, freesync yok, ips de değil zaten ederi bu gibi biraz da.
  • Daha önceden üye olmuş indirimleri gören bir arkadaş Samsung Galaxy Tab S5e LTE 2019 (Siyah) SM-T727 ürünün fiyatına bakabilir mi ne kadara satın alabiliyor?
  • Hemen bindirmişler fiyatları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAG

Daha önceden üye olmuş indirimleri gören bir arkadaş Samsung Galaxy Tab S5e LTE 2019 (Siyah) SM-T727 ürünün fiyatına bakabilir mi ne kadara satın alabiliyor?
    2.400 tl lte

• Bir arkadaş yardımcı olabilir mi ben onun hesabından sipariş versem madem 2400 tl hala.
    Kargo elime ulaşınca arkadaş tekrar şifresini değiştirir hesabının.

Benim hesabımdan 2999 tl görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAG -- 28 Kasım 2019; 11:16:33 >
  • 2100 hepsida sim kart olmayan modeli almistim 2400 lte alicam isteyen varsa oade etmim 2000 tab s5e 720 modleini verim yarina elimde olur... burine faydasi olsun... fatura fiyati 2.100 tl satici samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

Ben de hala anlayabilmiş değilim. Bu gördüğümüz fiyatlar indirimli fiyatlar mı? Ama indirimli fiyat buysa neden geri sayım var sayfada
    Benim anladığım kadarıyla önceden üye olanlar bu gün indirimli fiyatları görüyor, yarın da herkese açılacak. Ama ürünlerin fiyatları değişiyor benim eklediğim saatteki fiyatlar değişti güncel kalamıyorum o kadar.
  • s5e lte siparisini gectim... 1 adet aldırıyor

saate ihtiyaci olan 799 active 1 de iyi fiyat gibi görünüyor

• Samsung ru7090 50" tv trendyol da 3399 fiyata nasıldır?

Tv hakkında nette bilgi bulamadım, tutulmayan bir model mi yoksa?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.