Şimdi Ara

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek' (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.407
Cevap
31
Favori
1.997.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vipline

Merhaba Arkadaşlar,

Khuanchai IF1 23034 ULM2DL PP6 KC'nin bu romunda "Regional Settings" bölümünde Türkçe yok. Kullanan arkadaşlar ( galiba @sahanemir ve @ishan arkadaşımız kullanıyor) teyid edebilirler mi?

http://www.mediafire.com/?mej4tymtiwv

bunu indir rar pc de aç. ikisinide omnia ya at, önce büyük sonra küçük dosyayı yükle, resetlere izin ver.
  • nejat bey paylaştıgınız romlar gerçekten çok güzel... teşekkürler...
    ilk olarak aşagıdakini yükledim.
    i908 ZUIF2 Vs. XBIJ1 WM 6.5.X build 23549 Manila2D V2 L'ombra scura 07.04.10

ancak video çekimi sonrası dosya okuma hatası verdi. storage karta format attım yine aynı video çekim yapıp oynat deyince okunamıyor gibi bişi diyor.

sizde de oluyormu denermisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusy

nejat bey paylaştıgınız romlar gerçekten çok güzel... teşekkürler...
    ilk olarak aşagıdakini yükledim.
    i908 ZUIF2 Vs. XBIJ1 WM 6.5.X build 23549 Manila2D V2 L'ombra scura 07.04.10

ancak video çekimi sonrası dosya okuma hatası verdi. storage karta format attım yine aynı video çekim yapıp oynat deyince okunamıyor gibi bişi diyor.

sizde de oluyormu denermisiniz.

bende şimdi denedim aynen dediğin gibi. firmware güncellemeside yaptım problem devam etti.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Services\MLUService]
    "Enabled"=dword:0

bu işlemi yaoarsan video kayıdı tamamlanır ve doysa hatası vermez, fakat video yu ancak corel player gibi oynatıcılarla izleyebilirsin, kamera içerisinde seyretmek istediğinde kamera kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamnej -- 9 Nisan 2010; 9:46:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vipline

Merhaba Arkadaşlar,

Khuanchai IF1 23034 ULM2DL PP6 KC'nin bu romunda "Regional Settings" bölümünde Türkçe yok. Kullanan arkadaşlar ( galiba @sahanemir ve @ishan arkadaşımız kullanıyor) teyid edebilirler mi?

haklısınız ...http://uploading.com/files/d747f5a4/forgotten_nls.cab/...bunu ana hafızaya kurun ve 1 reset islem tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 9 Nisan 2010; 10:19:38 >

• ...nejat...sonverılen rom tamamiyle gorsel 1 solen olmasının dısına cıkmayı basaramadı maalesef ...1.sarj canavarı diyebilirim..2..dial pad tam 1 iskence..3..gps alıcılarına elımdekı harıtalarla baglanamadım sebebı ıse GPS alıcısını bulamıyor...garmin i hic 1 sekilde kuramadım ...4..kararsız 1 calısması var ...vs vs vs ...baa gore bu kotu 1 rom
  • @ishan ve @dreamnej çok teşekkür ederim. Sadece forgotten_nls.cab dosyasını yüklemek yetti.
  • arkadaşlar dun cok sevdıgım omnıamı satıp blackberry storm2 aldım.işim dolayısıyla cok mail kullanmam ve maillerın anında cebe gelmesı benı bu yone ıttı.ancak yaklasık bır senedır omnıamda yasadıgım herturlu sorunda benı hıc yanlız bırakmayan forum aıleme tessekur etmek ıstedım.ozellıkle ıhsan bey ve dreamnej beyın katkıları benım ıcın cok onemlıdır. hıc bı beklentılerı olmadan sadece yardım etmek amacıyla benı herturlu konuda bılgılendıren arkadaslarıma cok tessekur ederım kendınıze cok ıyı bakın hakkınızı helal edın SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuza99

arkadaşlar dun cok sevdıgım omnıamı satıp blackberry storm2 aldım.işim dolayısıyla cok mail kullanmam ve maillerın anında cebe gelmesı benı bu yone ıttı.ancak yaklasık bır senedır omnıamda yasadıgım herturlu sorunda benı hıc yanlız bırakmayan forum aıleme tessekur etmek ıstedım.ozellıkle ıhsan bey ve dreamnej beyın katkıları benım ıcın cok onemlıdır. hıc bı beklentılerı olmadan sadece yardım etmek amacıyla benı herturlu konuda bılgılendıren arkadaslarıma cok tessekur ederım kendınıze cok ıyı bakın hakkınızı helal edın SAYGILAR

bilgilerimiz bilgin olduysa ne mutlu bize ...biz de sana tesekkur ederiz bizi unutmadıgın icin ...ve hayırlı ugurlu olsun ....benden sana helal olsun

• ıstersenız 6.1 e ..isterseniz 6.5 e kurun parmak dostu kullanımı son derece kolay cok hos 1 arayuz programı
    http://uploading.com/files/defeccda/FingerPoint%2528ishan%2529.CAB/

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek'

• SPB shell 4 geliyor ...eli kulagında 3D destekli 30 dolar karsılıgında ovii marketlerden satın alınabılıcekmıs veya market place den
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

...nejat...sonverılen rom tamamiyle gorsel 1 solen olmasının dısına cıkmayı basaramadı maalesef ...1.sarj canavarı diyebilirim..2..dial pad tam 1 iskence..3..gps alıcılarına elımdekı harıtalarla baglanamadım sebebı ıse GPS alıcısını bulamıyor...garmin i hic 1 sekilde kuramadım ...4..kararsız 1 calısması var ...vs vs vs ...baa gore bu kotu 1 rom

GPS AYARLARINDA COM3 VE COM9 tamam fakat 57600 değil 38400 olacak o zaman bağlanabilirsin. hem navigasyon hemden system den düzelteceksin. kamera hatasını verdim zaten, almancada bu problemler yoktu, dediğim gibi bu romlar zaten en kötüleriydi, asıl titanium olanı bekliyorum . bende hiç kilitlenme olmadı, menü hızlı fakat program kapatma yavaş, dialpede tam manası ile alıştım, anasayfa hava durumunu da çözdüm tek çözemediğim google maps, onuda zaten çözemem çünkü google mapsın yeri var kendi yokmuş

• benden de helal olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: yakuza99

arkadaşlar dun cok sevdıgım omnıamı satıp blackberry storm2, aldım.işim dolayısıyla cok mail kullanmam ve maillerın anında cebe gelmesı benı bu yone ıttı.ancak yaklasık bır senedır omnıamda yasadıgım herturlu sorunda benı hıc yanlız bırakmayan forum aıleme tessekur etmek ıstedım.ozellıkle ıhsan bey ve dreamnej beyın katkıları benım ıcın cok onemlıdır. hıc bı beklentılerı olmadan sadece yardım etmek amacıyla benı herturlu konuda bılgılendıren arkadaslarıma cok tessekur ederım kendınıze cok ıyı bakın hakkınızı helal edın SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamnej -- 9 Nisan 2010; 20:30:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

Orijinalden alıntı: ishan

...nejat...sonverılen rom tamamiyle gorsel 1 solen olmasının dısına cıkmayı basaramadı maalesef ...1.sarj canavarı diyebilirim..2..dial pad tam 1 iskence..3..gps alıcılarına elımdekı harıtalarla baglanamadım sebebı ıse GPS alıcısını bulamıyor...garmin i hic 1 sekilde kuramadım ...4..kararsız 1 calısması var ...vs vs vs ...baa gore bu kotu 1 rom

GPS AYARLARINDA COM3 VE COM9 tamam fakat 57600 değil 38400 olacak o zaman bağlanabilirsin. hem navigasyon hemden system den düzelteceksin. kamera hatasını verdim zaten, almancada bu problemler yoktu, dediğim gibi bu romlar zaten en kötüleriydi, asıl titanium olanı bekliyorum . bende hiç kilitlenme olmadı, menü hızlı fakat program kapatma yavaş, dialpede tam manası ile alıştım, anasayfa hava durumunu da çözdüm tek çözemediğim google maps, onuda zaten çözemem çünkü google mapsın yeri var kendi yokmuş

su dedıklerın hayırlısıyla gelsın bakalım maps da benı guldurdun ya sana da helal olsun

• b.sayarda az mı oynamıstım cok guzeldi artık ceb de oynuyoruz zbuyrun http://uploading.com/files/bd9746be/ChickenInvadersPPC_QVGA_1.2.0.1.CAB/
  • delirmemek elde değil, bu bankalar bendeki 6,5 larda da niye çalışmıyor, herkese biz anlatıyoruz kendimiz yapamıyoruz
  • bulusalım 1 ara bızdekı tlf nda da dene bakalım
  • dün 19.30 civarıydı bir yerde setin üstünde menekşeler gördüm ve çektim buyrun yorumlarınızı bekliyorum imzamdaki romun çekimidir:)

• quote:

delirmemek elde değil, bu bankalar bendeki 6,5 larda da niye çalışmıyor, herkese biz anlatıyoruz kendimiz yapamıyoruz

işhanın dediği gibi bizdede dene sonra format atarız makinelere merak etme maksat sebebini anlıyalım
  • herkes bu telefonu carl zeiss vario lensli profesyonel digital fotoğraf makinası sanıyor, yorumları ona göre yapıyorlar, halbuki ne o tip bir lens nede mercek sığar cihaza, bundan iyisi şamda kayısı, benim her türlü hoşuma giden bir çekimi var, sende menekşeleri güzel çekmişsin, belkide ince ayarları da yapmamışsındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

quote:

delirmemek elde değil, bu bankalar bendeki 6,5 larda da niye çalışmıyor, herkese biz anlatıyoruz kendimiz yapamıyoruz

işhanın dediği gibi bizdede dene sonra format atarız makinelere merak etme maksat sebebini anlıyalım

aslında bir ara görüşsek iyi olur, badtripin touch pad halen bende almadı, onuda çağırırız icabında.
  • 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.