Şimdi Ara

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek' (680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.407
Cevap
31
Favori
1.997.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten güzel görünüyor, indiriyorum, bir deneyip bakalım

Denedim güzel eğlenceli bir arayüz programı ancak today menüde olmadığından programı manuel açıp kapatmak lazım, biraz yorucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemix -- 25 Mart 2010; 17:53:20 >
  • ilginiz için tesekkurler fakat kastettıgım bu degıldı. anlatmak ıstedıgım gosterdıgınız fotograftada bı kısıden bır cok mesaj gelmıs ayrı ayrı olmus onlarda. suan benımkıde bu sekılde fakat eskı halınde bı kısıden gelen mesajlar tek bı baslıgın ıcındeydı.buda mesaj takıbını kolylastırıyordu. vede mesela ben mesaj attım ona oda o baslıgın ıcınde yer alıyordu. yardımınız ıcın tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemix

gerçekten güzel görünüyor, indiriyorum, bir deneyip bakalım

Denedim güzel eğlenceli bir arayüz programı ancak today menüde olmadığından programı manuel açıp kapatmak lazım, biraz yorucu

ıstedıgınız 1 tusa atıyabılırsınız
  • arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim ama reset attim tel ingilizce ve ekran acildiktan sonra arti isaretini oynatin diyor sanirim ama bir turlu telefon acilmiyor oynatiyorum oynatiyorum yok olmadi ayrica nasil turkcelestiririm ve guncellerim lutfen biriniz yardim etsin acele bir cevap bekliyorum telefon deli etti valla
  • İlk açıldığında ekranda çıkan noktalara stylus kaleminle bastıracaksın, doğru noktaya dokununca diğer köşeye gider, ordada bastıracaksın bu işlem ortada ve her dört köşede olacak, sonra tekrar açılır ve kurulum devam eder. Orjinal rom kurulu ise türkçeleştirmeyi kendisi yapar, sen açılınca start/setting/sistem/regional setting ayarını türkçe olarak seç yeterli, olmazsa tekrar yaz...

quote:

Orijinalden alıntı: solista

arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim ama reset attim tel ingilizce ve ekran acildiktan sonra arti isaretini oynatin diyor sanirim ama bir turlu telefon acilmiyor oynatiyorum oynatiyorum yok olmadi ayrica nasil turkcelestiririm ve guncellerim lutfen biriniz yardim etsin acele bir cevap bekliyorum telefon deli etti valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemix -- 28 Nisan 2010; 23:22:03 >
  • [G]ROM S9 DXID1 Lite Version....samsung omnia2 icin olan versiyonu da var bilginize
  • aman yanlıs yonlendırmeyın sıkı bastırıcaksın cok cok yanlıs kelıme ...aman ha ...sakın sıkı bastırma olabılıcek en hassas sekılde bastırıcaksın taa ki bastırdıgın noktadan + isareti koseye gidene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: solista

arkadaslar merhaba telefonu yeni aldim ama reset attim tel ingilizce ve ekran acildiktan sonra arti isaretini oynatin diyor sanirim ama bir turlu telefon acilmiyor oynatiyorum oynatiyorum yok olmadi ayrica nasil turkcelestiririm ve guncellerim lutfen biriniz yardim etsin acele bir cevap bekliyorum telefon deli etti valla

BU İŞ İÇİN EN İYİ İKİ ADET TAVSİYEM VAR.

1- Sİ eğer varsa 0,5 uçlu kurşun kalem
    2- si yuvarlak sivri uçlu kürdan.
    ishanın dediği gibi çok hafif ve artının tam ortsaına bas.artı hareket edince gittiği yerde tekrarla, taaki artı 4 köşeyi dolanana kadar, cihazın eğer orjinal romda ise türkçe yamayı kendi otomatik kuracaktır, kurmuyorsa yine iki ihtimal var,1. si romun orjinal değil, 2.s, bir anormal durum oluşmuş.

ekran hizalama ile ilgili dipnot : hizalamayı ne şekilde yaparsan ekranın ona duyarlı olur, çok bastırırsan çok basılı algılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamnej -- 26 Mart 2010; 0:15:44 >

• ishan

emek harcayıp yazdığım mesajı adam kafasına göre silmiş, içeriğinde sıkıntılı bir durum yok, imbunned e mesaj attım gerçi ama bir daha işim olmaz cep...rum da.

insanın kendi evi gibisi yok, bundan sonra hit yapmaya hiç gerek yok, sabah dan geceye kadar bu forum açık kalacak. senin bahsettiğini hakkını verme olayı vardıya , emeğe saygı gösterilerek burada veriliyor bence, diğer durum işin etiketi, modarötör olmak yada olmamak işin etiket kısmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamnej -- 26 Mart 2010; 9:52:13 >
  • steeff rom:
    arkadaşlar aşağıdaki romları kesinlikle yüklemeyin. romlarda büyük sıkıntılar var, telefonu zor toparladım. benden de kaynaklanmış olabilir fakat yaşadığım problemi belirtmek zorundayım , en azından bilinçli davranır bir sürprizle karşılaşmazsınız. ikisinde de mystorage kayboldu. problem budur

25.03.2010: 22010 Normal & M2Dv2 released
  • dedıgın gıbı olsun gercı ne yazdıgını da okumadım ama vardır 1 sorun ogrenırım onu merak etme...ayrıca imzandaki romu tekrar kurdum uzerıne de .indi..bunu da kurdum sadece sizleri bilgilendirmek icin ss leri de koyucam kullanımı son derece kolay ve rahat oldu balsat farklı 1 sekılde yone asagıda ..atbıı bunu yapabılmek ıcın sl ve saga program atıyan program kullandım o da ..FdcSoft SoftkeyAppletEx...bu
     SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek'
    ..indi..bu programı forumda vermısıtm bulabılırsınız ve aynen 6.5 lerde oldugu gıbı kayan menu ve parmak dostumenu rengını ss lerde gordugunuz gıbı 5 ayrı renkde degıstırebılırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 26 Mart 2010; 10:35:50 >

• Nejat kullandığın romdan memnun musun? ne dersin, tavsiye edersen ben de yükleyeyim?
  • İshan hocam yukarıda verdiğin arayüz pro.sunun adını yazabilir misin? forumda aramam daha kolay olur Ve dahi hangi romlarda kullanılabilir? bir fikir verirseniz memnun olurum
  • bugün beş tane rom denedim ve şuan ryrzy 28230 normal yüklü. imzamdaki rom biraz yavaş geldi, menüler değil sadece dialer kısmı yavaş,
    quote:

Nejat kullandığın romdan memnun musun? ne dersin, tavsiye edersen ben de yükleyeyim?
  • arkadaşlar merhaba

sizden bir konuda fikir isteyecektim.

daha önce beğendiğim sorunsuz kullandığım bir rom'u telefona atıyorum. değişik problemler gösteriyor. kilitlenmeler donmalar,ekran işiği kapatmamalar felan. sizde de boyle oluyormu.

ben rom kurmadan önce hard reset yapıyorum bunun haricinde belleğin formatlanması için başka birşeye ihtiyac oluyormu.
  • quote:

İshan hocam yukarıda verdiğin arayüz pro.sunun adını yazabilir misin? forumda aramam daha kolay olur Ve dahi hangi romlarda kullanılabilir? bir fikir verirseniz memnun olurum

buyur kaardesim ...http://www.upload.gen.tr/download.php/s9/kwe9akyc/indi.cab.html lutfen bana sıfat takmayın ben ne hocayım ne de bu isin ustası sadece meraklı olan ve arastırmayı seven 1 kisiyim o kadar..kabul ederseniz beni agbiniz olarak veya kardesiniz hatta arkadasınız olarak kabul edin bu beni daha cok mutlu eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 26 Mart 2010; 20:50:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusy

arkadaşlar merhaba

sizden bir konuda fikir isteyecektim.

daha önce beğendiğim sorunsuz kullandığım bir rom'u telefona atıyorum. değişik problemler gösteriyor. kilitlenmeler donmalar,ekran işiği kapatmamalar felan. sizde de boyle oluyormu.

ben rom kurmadan önce hard reset yapıyorum bunun haricinde belleğin formatlanması için başka birşeye ihtiyac oluyormu.

sayet daha once sorun cıkmıyordu ve sımdı cıkmıya basladıysa evet mystorage ve hafıza kartını formatlaman iyi olucaktır kanaatindeyim
  • Biri Beni Aydınlatırsa İnanın Cok Mutlu Olacagim

öncelikle yaklasık 7 gun once 0 i900 omnia 8gb aldım hayırlısıyla kullanıyorum problem yok ama windows bazen ufak ufak kasıyor telefon kendınde ama ufak kasmalar war ve ogrendimki güncellemeler yapıyormus fırma bunları kurunca bu problemler ortadan kalkıyormus

kimisi diyorku bu güncellemeleri kurunca garanti dısı kalıyor , kimisi bozuluyor telefon göcüyor diyor , kafam allak bullak oldu yapmam gereken nedir yardımcı olsun birisi suankı teldeki sürüm .

PDA : İ900JUIG4/JUIG4
    PHONE : İ900JVIE1

ben telefonuma samsung sitesinden güncelleme indirdim yanlız kurmadım daha sızlere danısmadan ındırdıgım guncelleme JUHJ2 bu uygunmudur bu indirdigim versiyonda JV yok JV olmayanlar kurulunca garanti dısında kalınıyor deniyor bana yardımcı olanlara

simdiden çok saolsunlar .
  • tlf nundaki surum ..DA : İ900JUIG4/JUIG4 ...su anda son olan bunula daha fazla ugrasmana gerek yok sana tavsiyem custom romlara gecmen olucaktır ama tabii ki garanti dısı kalıcak o dogru ama degicek super olucak ...zaten su andaki romda fazla kalamıycaksın bunu sen de anlıycaksın zaten....sebebi ise fazla ozgur olamıycaaksın uzgunum gercekler bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

bugün beş tane rom denedim ve şuan ryrzy 28230 normal yüklü. imzamdaki rom biraz yavaş geldi, menüler değil sadece dialer kısmı yavaş,
    quote:

Nejat kullandığın romdan memnun musun? ne dersin, tavsiye edersen ben de yükleyeyim?

tuhaf ama bende bu rom yok yahu kendimi kınadım valla ..ryrzy 28230..ss lerini varsa verirmisin
  • 
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.