Şimdi Ara

samsung olmayan android telefon ile samsung smart tv ye kablosuz görüntü aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 6 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • akhtar (4 mesaj) Zero0o (1 mesaj) EuroAsia (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> samsung olmayan android telefon ile samsung smart tv ye kablosuz görüntü aktarımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    447 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Samsung 42f5570 tv nexus4 cihazımla screen mirroring özelliğini kullanarak baglanamıyorum. Samsung olmayan bir telefonla samsung smart tv nin ekranında telefonun ekran görüntüsünü almayı başaran var mıdır acaba?
    *dosya aktarımından bahsetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    GM discovery ile sorunsuz görüntü aktarımı sağlayan TV yi Wi-fi ile son sürümüne güncelledikten sonra Nexus 4 ile de görüntü aktarımını sağlayabildim. Ancak saniyenin yaklaşık 5 te 1 i gecikmeyle iletim sağlandığı için RR3 gibi oyunları oynamak pek eğlenceli olmuyor.
  • Yarbay
    3830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

GM discovery ile sorunsuz görüntü aktarımı sağlayan TV yi Wi-fi ile son sürümüne güncelledikten sonra Nexus 4 ile de görüntü aktarımını sağlayabildim. Ancak saniyenin yaklaşık 5 te 1 i gecikmeyle iletim sağlandığı için RR3 gibi oyunları oynamak pek eğlenceli olmuyor.

Nasil yaptiniz anlatirmisiniz

• Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tv nin menüsünde destek-oto güncelleme var. güncellemeden sonra telefonda yayınlanma ekranını açın. tv de screen mirroring i de açınca tamamlanmış olur
    |
    |
    EuroAsia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

tv nin menüsünde destek-oto güncelleme var. güncellemeden sonra telefonda yayınlanma ekranını açın. tv de screen mirroring i de açınca tamamlanmış olur

Hocam bende de nexus 4 var ve samsung smart tv kullanicisiyim.Zahmet olmassa daha detaylı anlatabilir misiniz? Telefondan açtığım bir diziyi veya oyunu TV ekranına nasıl aktarabilirim?

• Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dahili wi-fi bulunduran cihazdan bahsediyorum öncelikle belirteyim. tv nizi son sürüme güncelleyin öncelikle. daha sonra source düğmesinden screen mirroring i seçin. mavi bir ekran çıkacak karşınıza, o sırada telefonda wireless ı açın ardından ayarlar-ekran-kablosuz ekranı açın. telefon tv yi görecektir
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,152
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.