Şimdi Ara

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.609
Cevap
94
Favori
424.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

https://flic.kr/p/27vtGo9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nx1 + 60mm

https://flic.kr/p/27vXeX7

• NXmini
    Cat 60 by ARroWCoLT, on Flickr

• arkadaşlar yeni eklenenler, ihtiyacı olan iletişime geçsin...

samsung nx mini beyaz full kutu faturalı

nx mini 9.27 full kutu faturalı

nx mini 17mm f1.8 full kutu faturalı

60mm full kutu

45mm full kutu

10mm full kutu

50.200 full kutu

85mm f1.4 full kutu

30mm full kutu

nx300 full kutu

bonus,

ps3 ilk cıkan kasa 40gb hiçbir işlem yapılmadı tamir vs gormedi+18 oyun 2oyun sıfır kapalı ambalajında. 2orj kol 2move kol 1tabanca move kamera hepsi orj sonydir. hdmi kablo power kablo

• Arkadaşlar Sony A6000 kullanıyorum.Elimde Samsung 30 mm lens var.Nu lensi Sony makinamda kullanmam için dönüştürücü bulabilirmiyim?Bir kaç yere sordum hiç duymadıklarını söylediler.
  • Yada Samsun lensi Nikon d3400 e bağlamak için bir adaptor
  • Aliexpreste de yok.Samsungun 30 mm lensini Sony A6000 yada Nikon 3400 üzerinde kullanmak için adaptör arıyorum.Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktau

Arkadaşlar Sony A6000 kullanıyorum.Elimde Samsung 30 mm lens var.Nu lensi Sony makinamda kullanmam için dönüştürücü bulabilirmiyim?Bir kaç yere sordum hiç duymadıklarını söylediler.

Yok öyle çevirici, boşuna aramayın. Sadece nx mini de kullanılsın diye bir çevirici var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung NX30 makinemi artık kullanmadığım için kullanan bir arkadaş alsın diye satıyorum.Makine çok çok temiz ve çok az kullanılmıştır.Bütün kış yatmıştır.Özelliklerine göre çok üst seviye bir makinadır.En ufak bir problemi yoktur alın yıllarca kullanın.Çantasınıda vereceğim.Fiyat 1400 TL..İSTANBUL
  • Nx1 + 60mm

2018-06-29_06-07-37 by gurcan bozdag, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judasthewhite -- 2 Temmuz 2018; 16:16:49 >

• Akınlasın kardeş cevap için sağolasın.Samsung 30 mm çok güzel lens.Sony de kullanmak güzel olacaktı.Nasip
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    Hocam bu makinede fotoğrafların üzerine tarihi yazıyor bunu nasıl kapatabilirim acil?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar akşamları dolunay oluyor, deniz kenarındayım yakamoz çekmek istedim hiç başarılı olamadım.Makineyi ilk kez kullanıyorum ilk makinem.Nasil çekebilirim güzel bir tripodum var makine nx3000 kit lens var  SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK  SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK
    İkisi gibi çıkıyor birini s modunda çektim galiba biride auto. Manuel modda hiç beceremedim

• garuda kullanıcısına yanıt
    Hocam hem portre hemde uzak.cekim icin 50-200 işimi görür mü? Yoksa harici olarak 30mm de almalı mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

Hocam hem portre hemde uzak.cekim icin 50-200 işimi görür mü? Yoksa harici olarak 30mm de almalı mıyım?
    portre ve uzak cekim için 50.200 yeterlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: judasthewhite

Nx1 + 60mm

2018-06-29_06-07-37 by gurcan bozdag, on Flickr
    Hocam merhabalar, bende de 60mm lens var. makina nx500. yalnız böyle çekemiyorum. bilmediğim bazı ayarları var sanırım. yardımcı olur musunuz ayar vs :)

• https://flic.kr/p/25XYF6N
    Nx1 16-50 Flickr resmi nasıl gösteriyoruz.Birkac kez denedim olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayoldas67 -- 2 Temmuz 2018; 1:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayoldas67

https://flic.kr/p/25XYF6N
    Nx1 16-50 Flickr resmi nasıl gösteriyoruz.Birkac kez denedim olmadı
    Aşağıda anlattığım şekilde denerseniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldasice -- 2 Temmuz 2018; 11:14:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coldasice

Aşağıda anlattığım şekilde denerseniz olur.

Alıntıları Göster
    resim görünmüyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

Arkadaşlar akşamları dolunay oluyor, deniz kenarındayım yakamoz çekmek istedim hiç başarılı olamadım.Makineyi ilk kez kullanıyorum ilk makinem.Nasil çekebilirim güzel bir tripodum var makine nx3000 kit lens var
    İkisi gibi çıkıyor birini s modunda çektim galiba biride auto. Manuel modda hiç beceremedim
    Ay fotoğraflarken 2 saniyeden fazla pozlama yapmamaya çalışın. Ay hareket halinde olduğu için ışık izi bırakır. Eğer burada olduğu gibi uzaktan çekiyorsanız diyaframı 7 den yukarı çıkarmayın. 7 ve yukarısı kısık diyaframlarda ay yıldız şeklini almaya başlar. Aynı şartlarda çekim imkanı olursa makineyi M moduna alın diyafram 5-6 arası enstane 1/2 saniye ile 1 saniye arası olarak ayarlayın tripod ile çekim yapın. Karanlık çıkarsa diyaframı 4 yapın, aydınlık çıkarsa enstaneyi azaltın mesala 1/4 saniye gibi. Bu şekilde deneyerek size uygun kareyi yakalayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.