Şimdi Ara

SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
22
Favori
28.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maviloks

NX Mini İçin Mount Adaptör (ED-MA4NXM) ve NX-M 17mm lensi satan internette hic bir yer bulamadim.

sahibinden üzerinden takip et ve sabırlı ol. bulursun ;-)
  • Selamlar, 9-27 lensim bozuldu. Lensi cevirdigimde cihaz algilamiyordu. Mta elektronige gonderdim. Lens degisimi icin 650 tl istediler. İade aldim. Hiçbir yerde lens yok satistan kalkmis. İçini açtım, oynarken ara baglantisi koptu. Suan sadece aciliyor, zoom yapmadan resim alabiliyor. Zoom yapinca odaklayamiyor. Samsung dan bir daha fotograf makinesi almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nx miniye normal nx lensleri takmak icin aparat bende var satıyorum. İlgilenenler pm atabilir.

•  SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme
    Fishing Boat by Oktay A, on Flickr

• 9-27mm
     SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme
    Tomato field by Oktay A, on Flickr

• Merhaba,

NX Mini'de eski tip lensleri veya nx serisi lensleri kullanmak için adaptör arıyorum.
    Elinde olan veya alabileceğim yer tavsiyesi olan varsa lütfen PM göndersin.

Ayrıca 17mm lensde arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan dh -- 11 Eylül 2017; 13:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan dh

Merhaba,

NX Mini'de eski tip lensleri veya nx serisi lensleri kullanmak için adaptör arıyorum.
    Elinde olan veya alabileceğim yer tavsiyesi olan varsa lütfen PM göndersin.

Ayrıca 17mm lensde arıyorum.

Merhaba hocam,

Sahibinden üzerinden 3,5 kriterli bir arama alarmı oluşturdum. Samsung marka fotoğraf makinesi, lens kategorisi vs gibi gün içinde 1 kere falan mail geliyor yeni eklenen ürünler şeklinde. Bazılarını favoriye ekliyorum böylelikle fiyatı düştüğünde haberim oluyor. Sen de bu şekilde yeni bir ürün geldiğinde haberdar olabilirsin. Dilediğin ürün gelmişse eğer linkine tıklayıp ürüne bakabilirsin.

Ya da ara ara aklına geldiğinde manuel arama yaparak takip edebilirsin. Şu an için bildiğim satan bir arkadaşım yok.

• iwd35 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Teşekkür ederim, o sitenin böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum.

Yanlız ümidi kesip NX mini'yi satmış bulunmaktayım.
    Güzel makineydi fakat tek lense ile kalınca elden çıkardım.
    Sony'nin yanına 2.makine olarak almıştım.
    Cat 37 by ARroWCoLT, on Flickr

• Nx Mini 9-27mm
    Manuel, ƒ/3.5 , 9mm, 1/500, iso250, Düzenleme: Lightroom
    Sunset on the sea by catacombet, on Flickr

Neden bu kadar açık diyaframda çektiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Neden bu kadar açık diyaframda çektiniz acaba?

Fotoğrafın daha keskin çıkmasını istediğim için olabilir şu an hatırlamıyorum. Belki iso100, f5/6, 1/250 de falan da çekilebilirmiş. O esnada farklı ayarlarda çekmiştim belki de bu kare daha çok hoşuma gittiği için bunu paylaşmış olabilirim.
    Diyaframı mümkün olduğunca kısıp, isoyu en düşük seviyede tutup, uygun olan en uzun pozlamada çekim yapmanızı tavsiye ederim...
    Street 393 by ARroWCoLT, on Flickr

• Arkadaşlar canon eos 400d makinemi ve lenslerimi sattım, elimde bir tek canon 70-300 is lens kaldı, bunu nx mini ye takmak için bir aperat varmı acaba, birde nx mini deki lensim 9 mm, 9-27 mm alsam aliekspress ten daha iyi olurmu, portre falan çekerken arka tarafı flu yaparmı ? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: oRLaNDo

Arkadaşlar canon eos 400d makinemi ve lenslerimi sattım, elimde bir tek canon 70-300 is lens kaldı, bunu nx mini ye takmak için bir aperat varmı acaba, birde nx mini deki lensim 9 mm, 9-27 mm alsam aliekspress ten daha iyi olurmu, portre falan çekerken arka tarafı flu yaparmı ? Teşekkürler

17mm alabilirsen daha iyi olur. Canon 70-300 ü çift adaptörle (Samsung NXm-NX ve NX-EOS )NXmini de kullanman teorik olarak mümkün. Ama pratikte ne derece işe yarar bilemiyorum.
    Edit: Diyafram çalışmaz, en açık diyaframda çekebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 14 Ocak 2018; 23:2:58 >
  • a samsung nx mini satmayı düşünen varsa almak isterim
  • 17mm f1.8

Cat 44 by ARroWCoLT, on Flickr

• Samsung nx mount adaptör arıyorum satan varsa talibim

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Vlog kamerası için almayı düşünüyorum, fotoğraf çekmeyip sadece video çekimi için uygun mudur bu kamera yoksa boşa mı para vermiş olurum? Kendimizi görmemizi sağlayan ekran benim için önemli olan ve ülkede böyle bir kamera yok.

Video Çekimi iyi 1080 30fps video cekiyor 60 olsa daha iyi olabilirdi ama is görüyor. Ekran tam donup o şekildede video cekebiliyorsunuz.

Bu video cekimi icin benimde daha cok bilgi almam lazım.Ne yazıkki internette tam anlamıyla video cekim testi bulamadım.Ayrıca cihazı da piyasada bulmak hayli zorlasmıs sanırım.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.