Şimdi Ara

SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
22
Favori
28.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9-27mm lensleri bozulup da tamir edenler vardı, açıkken lens kapalı uyarısı veriyor. Lensin arkasındaki 3 vidayı çıkarıp arkasındaki deforme olan ufak plastik parçaları çıkarttım ama düzelmedi. Başka yapmam gereken bir şey var mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    Tekrar söküp takmayı dener misin? Tekrar monte ederken vidaları çok sıkma, tork anahtarıyla cıvata sıkar gibi vida turunu tamamlayınca çok az daha sık, kalsın öyle ve vidaların hepsi eşit sıkılıkta olsun.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Vidalarla biraz oynayınca düzeldi, dünden bu yana sıkıntı yok görünüyor bakalım. Teşekkürler.

• Herkese selamlar. Nx mini makinemin 9-27 mm lensi kırıldı. Piyasada kalmamış. Satın almak istiyorum. Elinde 9 Yada 9-27 mm bulunan varsa çok mutlu olacağım.
  • NX mini flash ve lens satacak olan varsa talibim. Body aldım lens body fiyatından pahalı.
  • Merhaba,

Nx mini ile M42 denemek istiyorum. Kullanan, bilen var mı acaba? Tecrübelerini yazabilir mi varsa eğer?
    Nx-M çevirici ile kullananlar da yazabilir eğer varsa?
  • NXmini ile tamgaz devam

Mall 2 by ARroWCoLT instagram: _arrowcolt_, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

Merhaba,

Nx mini ile M42 denemek istiyorum. Kullanan, bilen var mı acaba? Tecrübelerini yazabilir mi varsa eğer?
    Nx-M çevirici ile kullananlar da yazabilir eğer varsa?

+1.
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    Diğer makinelerden bir farkı yok. Ok tuşuna basınca görüntüyü 8 kat büyütebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung NX mini 9-27mm

ƒ/9.0
    9.0 mm
    1/250
    iso 160

End of the road by catacombet, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwd35 -- 15 Haziran 2017; 13:1:29 >

• mini + 17mm

Cat 32 by ARroWCoLT instagram: _arrowcolt_, on Flickr

• 9-27 mm lens ile birlikte nx mini arıyorum. Eğer satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir.

• Loş bir dükkanda 400 iso

Fincan by Oktay A, on Flickr

Shop by Oktay A, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 1 Temmuz 2017; 16:20:23 >

• Lake by catacombet, on Flickr

• İki seneden beri elimde olan bir ara varlığını unuttuğum nx miniyi biraz kurcalayayım dedim.

Bir kaç deneme çekimi yaptım, en hoşuma gidende makro çekim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 12 Temmuz 2017; 16:49:48 >

• Merhaba, duz raw ile raw+c.iyi farki ne acaba bilen var mi?

edit: ard arda iki foto çektim raw 20 mb raw+ç.iyi 25 mb oldu ancak raw+ç.iyi de ek olarak jpg dosyası gelmiş sanırım tek farkı hem raw hem jpg olarak kaydediyor olması. aradaki 5 mb farkı anlamadım ancak aynı çözünürlükte kaliteli raw diye bir şey yok herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 14 Temmuz 2017; 8:43:46 >
  • Aslında bir farkı raw yanında jpeg var.Ekstra bir kalite yok.

• NX Mini İçin Mount Adaptör (ED-MA4NXM) ve NX-M 17mm lensi satan internette hic bir yer bulamadim.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.