Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
22
Favori
145.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 27 Ocak 2014; 1:47:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedekorkutt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. arkaplan çakışması gibi bir durum yaşanacağı aklıma gelmemişti, mantıklı gözüküyor.
  • zaman zaman browser üzerinden dizi, film izlerken arkaplana aldığımda aynı sorun yaşanıyor. bu arada benim pc de sürekli harici 1080p tv'ye bağlı.
    ayrıca merak eden varsa ki ben uzun süre endişe ettim, ekran kartı en son çıkan sürücüye güncellenmiş durumda ve güncelleme sonrasında eskiden yaşanan problemleri yaşamadım.
  • Beyler ekran kartı güncellemelerinde hep sıkıntı çıkıyor bende. Saatlerce siyah ekranda kalıyor mecbur güç düğmesinden kapatmam gerekiyor. Bir güncelleme esnasında hiç gelmedi geri. Servise gitti formatlandı geldi. Sonraki güncellemede yine siyah ekranda kaldı, kapatıp açtım zar zor düzeldi. Nedir bu çilem?

Bir de sürekli donuyor, ekran sürücüsü yanıt vermeyi kesti diyor. Son sürücü yüklü. Deli etti beni bu cihaz 8 aydır. Ne çizimler kaybettim, projeler uçurdum, şirket verilerini yok ettim, işten kovulacaktım, kendim ayrıldım sonunda. Çok ciddiyim. Kabusum oldu. Teknik servisle konuşa konuşa, artık kanka olduk, bir türlü adam edemediler. Bakıyolar sorun kalmadı diyorlar, bir ay sonra yine patlıyor. Bir de ölü piksel var. Satsan satamazsın. O kadar para verdik. Rezil kepaze olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 27 Ocak 2014; 4:49:39 >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    önerebileceğim tek çözüm: format akabinde temiz bir son sürüm ekran kartı sürücü kurulumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyHopkins

önerebileceğim tek çözüm: format akabinde temiz bir son sürüm ekran kartı sürücü kurulumu.

Bu olayı 3 kere tekrarladık hocam.
  • Arkadaşlar ekran kartını güncelleyemiyoruz. Boşuna uğraşmayın. mxm olmasına rağmen pc mize başka ekran kartıda uymuyo malesef. ekran kartını ram ile destekleyebiliriz oda çok fayda etmez. 8 gb ise 12 veya 16 yapıcaz.
  • bu arada bu intellimemory hala programlarınızda yüklüyse kaldırın. çünkü ram kullanımını sistem boştayken %80 e hatta %90 a çıkarıyo. o yüzden oyunlarda sıkıntı oluyo kasıyo donuyo.
  • arkadaşlar benim pc ses kartı güncellemesini aldıktan sonra dolby programı geldi ama haporlör etrafındaki ışıklar yanmıyor artık bunu nedenini bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizusta

arkadaşlar benim pc ses kartı güncellemesini aldıktan sonra dolby programı geldi ama haporlör etrafındaki ışıklar yanmıyor artık bunu nedenini bilen var mı

kardeş aynı sorun bende de var. ama ses sistemini pc ye takınca ışıkları yanıyo hoparlörlerin. sen bi kulaklık veya bi ses sistemine bağla pc ni eğer hala yanmıyosa sıkıntı..
  • arkadaşlar nvidia 334.67 sürümünü indirdim yükledim. biraz daha arttı ekran kartı performansı. ama ısınması da arttı haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet5581

bu arada bu intellimemory hala programlarınızda yüklüyse kaldırın. çünkü ram kullanımını sistem boştayken %80 e hatta %90 a çıkarıyo. o yüzden oyunlarda sıkıntı oluyo kasıyo donuyo.

Hocam bu program ne işe yarıyor tam olarak? Kaldırmak sıkıntı olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

quote:

bu arada bu intellimemory hala programlarınızda yüklüyse kaldırın. çünkü ram kullanımını sistem boştayken %80 e hatta %90 a çıkarıyo. o yüzden oyunlarda sıkıntı oluyo kasıyo donuyo.

ram i kastırmaktan başka bi işe yaramıyo hocam. ben kaldırdım intellymemory i pc kendine geldi. hiçbi sıkıntıda yok
  • quote:

quote:

quote:

ram i kastırmaktan başka bi işe yaramıyo hocam. ben kaldırdım intellymemory i pc kendine geldi. hiçbi sıkıntıda yok

Hocam bende program ekle kaldırda gözükmüyorum ama ben kaldırdığımı da hatırlamıyorum. Nereden kontrol edebilirim?

• ahmet5581 A kullanıcısına yanıt
    sağol ahmet ben eski driveri kurdum. uğraşmayacağım samsungu aradım durumu bildirdim. bakalım ne olacak
  • donmalara origin yazılımı neden olabilirmi acaba kapatınca donmalar durdu bende.
  • quote:

arkadaşlar nvidia 334.67 sürümünü indirdim yükledim. biraz daha arttı ekran kartı performansı. ama ısınması da arttı haberiniz olsun

beta sürümü 334.67 herhal.yoksa sistem 332.21 i buluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende program ekle kaldırda gözükmüyorum ama ben kaldırdığımı da hatırlamıyorum. Nereden kontrol edebilirim?

sw update yi aç hocam orda güncellemeler yüklemelere felan var. orda intellymemorye tıkla yükle derse eğer pcnde yüklü değildir. program kaldırda görünmüyosa zaten sıkıntı yoktur. bide görev yöneticisini aç ordan bellek kullanımına bi bak hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

quote:

arkadaşlar nvidia 334.67 sürümünü indirdim yükledim. biraz daha arttı ekran kartı performansı. ama ısınması da arttı haberiniz olsun

beta sürümü 334.67 herhal.yoksa sistem 332.21 i buluyor.

nvidia nın sitesinden indirmiştim ben şimdi tekrar baktım bulamadım. ama bende setup ı mevcut.
  • bu hoparlörlerin ışıklarının sönmesi kötü oldu. sadece kulaklık ve sistemde yanıyo. Normal modda aktif hale getiren varsa yardım lütfen
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.