Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
22
Favori
145.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    birde şunu sormak istiyorum ellerinde bu laptoptan yok ise ve üst modeli yoksa para iadesimi yapıyorlar yoksa alt model verip aradaki farkı ödüyorlarmı. üst modeli varsa aradaki farkı alıyorlarmı
  • Brkyalcinkaya kullanıcısına yanıt
    Depolardan Bi yerden mutlaka bulurlar,bulamazlarsa benzer özelliklerde bir modeli verirler,bildiğim kadarıyla onun ekran kartı amd vede daha zayıf bi model.Ama size verecekleri tahminimce ekran kartı aynı fakat işlemcisi az daha güçlü olan model.istemezseniz para iadesi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 12 Ocak 2014; 21:45:22 >
  • Ekran kartının biosunu güncelleyen oldu mu hiç?
  • Harici ekran bağlamaya korkuyoruz.Ekran kartının driverini güncelledim ama biosu zaten 2012 tarihli yani bizim aldığımız tarihten bile eski,bu nedenle gerek yok.zaten hele birde dizüstülerde bahsetmek bile gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 13 Ocak 2014; 23:59:55 >
  • Hayırdır hocam harici ekrana bağlamaktan neden korkuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EternalFK

Hayırdır hocam harici ekrana bağlamaktan neden korkuyorsunuz

En son harici ekrana bağladığımda ekran kartının fanı bozulmuştu,hard diskteki bilgilerimi kurtarmak isterken de garanti dışı kalmıştı,toplamda 3 aya yakın serviste yattı bilgisayar.
  • Geçmiş olsun hocam öyleyse
  • Bu cihaz için en iyi soğutucu seçimi hangisi olur dostlar? Akasa Helix uygun olur mu? Değiştirilebilir volt lu adaptör alıp Akasa Helix'in RPM'ini yükseltip kullanmak istiyorum, ızgaraları uygun mudur sizce bu cihazın?
  • ARKADAŞLAR EXPRESS CACHE NOTUNU ELİNDE BARINDIRAN VARMI. DOSYALARLA BİRLİKTE. EXPRESS CACHE YAPMAK İSTİYORUM. AMA İLK SAYFADAKİ NOT NDENSE SİLİNMİŞ
  • bu mubareğe gtx680 m alıp takmayı düşünüyorum iyide bi fiyata 680m buldum sıfır. bunlar mxm 3.0b mi değiştirebiliyormuyuz yoksa işimiz yaşmı ? =)
  • Takılıyor hocam. Kaça buldunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet müjde beyler. np700g7c nin ekran kartı slot mxm olmasına rağmen vbios un bios içine yazılması ve 675m hariç kart desteklememesi sonucu upgrade yapamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafacan1980

evet müjde beyler. np700g7c nin ekran kartı slot mxm olmasına rağmen vbios un bios içine yazılması ve 675m hariç kart desteklememesi sonucu upgrade yapamıyoruz

evet gerçekten güzel bir haber,vakti dolduğunda her fani cihaz gibi bu da değişmeli.
  • arkadaslar laptopunu satan varmı az kulanılmıs almayı düsünüyorum da.
  • selamlar, anlayamadığım bir ses problemi yaşamaktayım, örneğin tivibu açıkken program arkaplana geçtiğinde seste bozulmalar ve cızırtılar meydana geliyor, bu durum program tekrar ön plana alındığında hemen düzeliyor. sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyHopkins

selamlar, anlayamadığım bir ses problemi yaşamaktayım, örneğin tivibu açıkken program arkaplana geçtiğinde seste bozulmalar ve cızırtılar meydana geliyor, bu durum program tekrar ön plana alındığında hemen düzeliyor. sebebi ne olabilir?

Sadece tivibu da mi oluyor?

Ayrica pc'yi kac kere 1080p tv'ye baglayip dizi/anime/film seyrettim hicbir sorun yasamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyHopkins

selamlar, anlayamadığım bir ses problemi yaşamaktayım, örneğin tivibu açıkken program arkaplana geçtiğinde seste bozulmalar ve cızırtılar meydana geliyor, bu durum program tekrar ön plana alındığında hemen düzeliyor. sebebi ne olabilir?

o benim laptopdada oluyordu hp de ona takılma tvibu.exe arka plan çakışması ile ilgili tvibunun sürümünü güncelle düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedekorkutt

arkadaslar laptopunu satan varmı az kulanılmıs almayı düsünüyorum da.

Ben satmayı düşünüyorum. İş için fazla büyük kalıyor ve ısınamadım bir türlü cihaza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOTWS

quote:

Ben satmayı düşünüyorum. İş için fazla büyük kalıyor ve ısınamadım bir türlü cihaza.

ne kadar kulandınız ve fiyat olarak ne düsünüyorsunuz benim bütcem kısıtlı cünkü. bana pm atarsanız sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WOTWS

quote:

ne kadar kulandınız ve fiyat olarak ne düsünüyorsunuz benim bütcem kısıtlı cünkü. bana pm atarsanız sevinirim

Bende satmayı düşünüyorum sizin pm kapalı mesaj atın görüşelim.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.