Şimdi Ara

Samsung NP550P5C-S04TR hakkında bilgi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
7
Favori
46.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buna okadar para vericeğinize buna bakın derim kasa daha sağlam

http://www.pcdepo.com/asus-n56vz-s4225d-8gb-notebook-urun8726.html
  • NP550P5C-S04TR
    bu modeli samsung'un sitesinde neden bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon77

Vatanın % 30 indirimiyle 2.047 ye inmiş.http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/samsung-np550p5c-s04tr-np550p5c-core-i7-3630qm-240ghz-8-gb-ddr3-1tb-156-2gb-gt650m-dvdrwbr-bt-win8/productdetails.aspx?I_ID=63180 Ne yapayım alayım mı ? full hd mi acaba ?

dün bitti bu indirim heralde
    30. yıla özeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CIBA

NP550P5C-S04TR

Samsungun sitesinde mevcut arkadaşım buyur link:

http://www.samsung.com/tr/support/model/NP550P5C-S04TR

Zaten s05tr ürünü olup s04tr adında ürün olmasa saçma bir numaralama olmuş olurdu.
    Bende vatandan haftasonu indirimiyle 2047 tlye aldım bu ürünü.Şu anda indirim sona
    erdi ve 2690 tl gözüküyor bu fiyata alınmaz belki ama indirimli fiyatında alınılabilinecek bir üründü.

bu üründe 1TB 5400 rpm + 8gb sandisk ssd bulunuyor
    piyasada bulunan bir diğer ürün olan s05tr modelinin tek farkı 750 gb 7200 rpm harddisk bulundurması.

Kablosuz wifi soran arkadaş olmuş elbette var bu düzeyde laptop yapıp wifi koymamak ahmaklık olurdu herhalde. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih7106

quote:

Orijinalden alıntı: CIBA

NP550P5C-S04TR

Samsungun sitesinde mevcut arkadaşım buyur link:

http://www.samsung.com/tr/support/model/NP550P5C-S04TR

Zaten s05tr ürünü olup s04tr adında ürün olmasa saçma bir numaralama olmuş olurdu.
    Bende vatandan haftasonu indirimiyle 2047 tlye aldım bu ürünü.Şu anda indirim sona
    erdi ve 2690 tl gözüküyor bu fiyata alınmaz belki ama indirimli fiyatında alınılabilinecek bir üründü.

bu üründe 1TB 5400 rpm + 8gb sandisk ssd bulunuyor
    piyasada bulunan bir diğer ürün olan s05tr modelinin tek farkı 750 gb 7200 rpm harddisk bulundurması.

Kablosuz wifi soran arkadaş olmuş elbette var bu düzeyde laptop yapıp wifi koymamak ahmaklık olurdu herhalde. :)

aynen katılıyorum
  • Oyun performansı nasıl aynı özellikteki lenovo veya asus tan çok bir eksiği varmı kullanıcılar cevap atarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isınma ne kelima adeta alev alev yanıyor. Şuanda laptopu parçalayasım geliyor. Eğer çok iyi bir performans yada oyunları mükemmel seviyede oynayım diyorsanız gidin masaüstü alın. Laptopdan bunları beklemeyin. Sıradan bir oyunda bile laptop yanıyor adeta. Masaüstü bir pcnin çeyreği kadar performansı yok sakın büyük umutlarla almayın.
  • bana ısınmayan bir laptop söylesene tabiki ısınacak bu cihazlar oyunlarda kasar ısınır bunlar normal.Zaten oyun için laptop da alınmaz
  • ben civilization 5 ve left 4 dead 2 de denedim bir yamuğunu görmedim. diğer oyunlarıda kısa zamanda deneyip izlenimi yazarım
  • alan arkadaşlar bilgi verebilirmi
    bu 8GB SSD çıkarılabiliyormu 120 GB değiştirmek istersek. yoksa sabitmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agent14

alan arkadaşlar bilgi verebilirmi
    bu 8GB SSD çıkarılabiliyormu 120 GB değiştirmek istersek. yoksa sabitmi

Ssd anakarta sabittir,hdd yuvası bibi bir yuva değil ssd yakmak isterseniz hdd'yi çıkarmalısınız
  • Ben nfs mst wnted 2 fifa 2013 ü full ozelliklerde oynadim ve gayet basarili isinma tabiki oluyor laptop bu ama eski laptobum dell di onla kiyaslarsak cok cok daha az isiniyor .Fakat bazen masaustunde sacma sapan takilmalar yapiyor o nedendir cozemedim windows 8 den kaynaklanabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makinada Norton Internet Security var bu kasma yapabilir ayarlarını kısabilir kapatablirsin.
  • gerçekten ısınıyormu bu cihaz yaw
  • dayanamadım Media Markt e gittim samsung görevlisi arkadaş anakarta sabit değiştirmek istiyorsan içindeki diski çıkarıp değişebilirsin dedi. ama P7C modelinde (17") fazladan boş yer varmış ssd yi alıp direk buraya takabiliyorsunuz dedi.
    ya çıldırıcam arkadaş birindeki özellik diğerinde yok karar veremedim bir türlü. hangisini alsam acaba

----------------------Samsung NP700Z5C-S02TR-------Samsung NP550P5C-S05TR-------Samsung NP550P5C-S04TR
    İŞLEMCİ....................İntel Core İ7-3635QM 64 bit........İntel Core İ7-3630QM 64 bit.........İntel Core İ7-3630QM 64 bit
    İŞLEMCİ HIZI.............2.4 GHz....................................2.4 GHz....................................2.4 GHz
    ÖN BELLEK................6 MB........................................6 MB........................................6 MB
    RAM.........................8 GB DDR3 1600 MHz..................8 GB DDR3 1600 MHz...................8 GB DDR3 1600 MHz
    HDD........................1 TB 5400 RPM + 16 GB SSD.......750 GB 7200 RPM.....................1 TB 5400 RPM + 8 GB SSD
    OPTİK SÜRÜCÜ...........Super Multi Dual Layer.................BluRay.....................................BluRay
    EKRAN BOYUTU..........15,6"........................................15,6".......................................15,6"
    EKRAN TİPİ................SuperBright 300nit HD+LED……...….SuperBright 300nit HD+LED……....…SuperBright 300nit HD+LED
    ……………………………….….Yansımasız……………………………...…...Yansımasız………………………………...…Yansımasız
    EKRAN ÇÖZ................1600 X 900...............................1600 X 900...............................1600 X 900
    EKRAN KARTI............GT 640M 1GB GDDR5..................GT 650M 2 GB GDDR3...............GT 650M 2 GB GDDR3
    USB..........................USB 3.0 X 2 USB 2.0 X 1..............USB 3.0 X 2 USB 2.0 X 2.............USB 3.0 X 2 USB 2.0 X 2
    PİL..........................8 Hücreli 9,5 Saate kadar...........6 Hücreli Li-Ion 5 Saate kadar...6 Hücreli Li-Ion 5 Saate kadar
    PİL ÖMRÜ.................1500 Dolum..............................500 Dolum..............................500 Dolum
    VGA.........................Yok...........................................Var..........................................Var
    HDMI........................Var...........................................Var..........................................Var
    SES SİSTEMİ............Stereo Hoparlörler (2W x 2)........Sub-woofer (5W) özellikli………Sub-woofer (5W) özellikli
    …………………………………………………………………………………........…JBL Stereo Hoparlörler (2W x 2).JBL Stereo Hoparlörler (2W x 2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agent14 -- 29 Kasım 2012; 16:46:15 >
  • Oyun düşünceniz varsa gt650m kartlı olanlardan alın 05 ve 04 modeli aynı zaten 2 sinden birini alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

Oyun düşünceniz varsa gt650m kartlı olanlardan alın 05 ve 04 modeli aynı zaten 2 sinden birini alın.

640 GDDR5 ama daha performanslı diyorlar.
  • Ddr5,ddr3 işine bu kartlar arasında bakmayın ona bakarsanız gt650'nin ddr3 ve ddr5 modelleri var ama gözle görülür bir fark yok gt650m kartla gt640 arasında fark var işi bilmeyenler bu ddr5 konusunda çok takılıyor sadece ddr5 olmasıyla bitmiyor saat hızlarıda bunu desteklemeli özellik olarak gt650m önde.
  • Samsung NP550P5C-S05TR dd5 diyebiliyorum ben. Ve en iyi model bu. Bluray yerine ssd takıyorsun olay bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Samsung NP550P5C-S05TR dd5 diyebiliyorum ben. Ve en iyi model bu. Bluray yerine ssd takıyorsun olay bitiyor.

Başlığında alanlar hiç gpu-z resmi koymamışlar mı leptop hakkında adam akıllı inceleme yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.