Şimdi Ara

Samsung NP550P5C-S04TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler yaklaşık 4 5 ay önce aldım bu leptobu sistem özellikleri iyi olmasına rağmen bilgisayar en berbat diyeceğiniz oyunlarda bile deli gibi kasıyo ne gibi çözüm önerileri söylersiniz ne yapayım formatmı attırayım servise mi götüreyim kafayı yiyecem daha taksidi bitmedi.Bunlarda sistem özelliklerihttp://www.samsung.com/tr/support/model/NP550P5C-S04TR-techspecs önerilerinizi bekliyorum.

• Ekran kartı driverını yenile muhtemelen butunleşik intelin ekran karından diğer ekran kartına geçmiyordur.
  • Ninja saolasın kardeş yorumun için başka önerisi olan yokmu ya !!!!!
  • arkadaşım merhaba bende de senin laptoptan var geçen yaz aldım ancak çok memnunum tek sorunum dediğin gibi oyunlarda kasması ancak teknoloji şans işi yani o ürün belki sana oötüsü denk gelmiş olabilir yetkili servise yollayıp şikayetini bildirsen yardımcı olabilirler diye düşünüyorum

NOT: şimdiye kadar farcry medieval serisi mafia2 ETS2 ve assasin creed 1-2 de hiç kasma olmadı ancak 3 de 20 dk dan sonra kasma oluyor bende de .
  • benim ki de kasıyordu. SSD arızalıymış. Değişim verdiler. Şu an ssd ile kullanıyorum. Çok dandik. Hiç tavsiye etmem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.