Şimdi Ara

Samsung NP370R5E-S07TR İnceleme / Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
6
Favori
10.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sandisk Ultra II 480 GB ssd modeli. Altta ekran görüntüleri.

Samsung NP370R5E-S07TR İnceleme / Kullanıcıları

• Arkadaşlar bu laptopun ekran kartı paylaşımlı mı acaba?
  • kadirekin33 kullanıcısına yanıt
    Hayır,paylaşımlı değil 8750m o zamanın orta segment hatırı sayılı kartlarındandı şu anda bile ağır oyunları düşük orta oynatabilir nitelikte
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim @Cengaver53

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekran kartım düzgün çalışmıyor. Sanırım driverdan kaynaklanıyor. 32mb olarak görünüyor. Pes bile çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim acaba?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Pes te böyle görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekin33 -- 5 Mart 2016; 20:37:20 >
  • konuyu hortlatıcaz ama ben ram takviyesi yapmak istiyorum 1x 8g ram alıcam 2gb ram çıkarıcam + 4gb ram ile 12 gb ram yapmayı planlıyorum.Yanlız bu sayfada max. bellek 16gb destekler yazıyor. Bazı tekno ürün satan sitelerde max. 8gb ram destekler yazıyor.Hangisi doğru bilen biri yardımcı olabilir mi? Ram hızı 1600 mü 1333 mü onuda anlayamadım.
  • Ben yükselttim 16 GB mis gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Fallout 4 16gb RAM ve SSD ile mis gibi çalışıyor. Hemde yüksek ayarda.

• bu bilgisayarın arka kapağı nasıl sökülecek acaba? Bütün vidaarı söktüm açamadım kapağını. 8 gb ram aldım takıcam takamıyorum.
  • Ram için hdd/memory yazan kapağı sökeceksiniz.

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    ben kapağı komple açıp temizlemek istiyorum. Ancak vidaları söktükten sonra kapak açılmadı.Nasıl açıcaz?
  • YouTube da videolar var bulabilirsiniz.

https://youtu.be/TQCttx_05lQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzr34 -- 20 Mayıs 2016; 14:34:54 >
  • hzr34 H kullanıcısına yanıt
    hocam sen ram ekledinmi? 16gb kadar destekliyor değil mi? bazı sitelerde 8gb yazıyor.
  • Benim 16gb ram ve 480 GB ssd şuan

• Arkadaşlar samsung np370r5e-s06tr sahibiyim.
    Leptopun ramı 4gb. Bu değeri yükseltmek istiyorum. Sanırım 2 slot var. Bir slotta, samsung 4gb 1rx8 pc3-12800s ram varken diğer slot boş.
    Ramı 8 gb yapmayı düşünüyorum. http://urun.n11.com/bellek-ram/samsung-4-gb-ddr3-1600-mhz-notebook-ram-low-voltage-pc3-11-13-b4-P163079193http://urun.n11.com/bellek-ram/samsung-4gb-ddr3-pc3-12800s-1600mhz-15v-laptop-ram-P162259227
    Sizce bu ürünler uygun mudur ?

16 gb ye yükseltmeye değer mi sizce ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 30 Mayıs 2017; 15:36:42 >

• Yıl olmuş 2020 ben laptobu sanırım 2014 de aldım bir-tek bu sene sandisk 3d ssd ve 8 gb ram taktım hala maşaallah çalışıyor birçok oyunu crysis serisini call of duty fear serileri skyrim dahi bu pc de oynadım sağolsun beni yolda bırakmadı. Hanım sinirlendi masadan aşağı yere attı gitti dedim pc aldım birşeyi yoktu yine çalıştı ve hala çalıştırıyor işimi çok çok rahat görüyor oyunlar için yeni pc alayım diyorum sonra da şimdilik gerek yok 2017-2018 öncesi oyunları bitireyim sonra gerekirse diye vazgeçiyorum ve şükrediyorum şuan çalıştığına iyiki bu laptobu almışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 senedir kullanıyorum bende . sizlere birşey sormam lazım . batarya öldü şuanda iyice . bataryasını alıp değiştirme imkanımız var mı ? bu işlerden anlayan varsa bu ürünün bataryasının linkini atabilir mi rica etsem ? ssd takılabiliyormu laptopa cd sürücüsü yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmmd.dmr20 -- 13 Aralık 2020; 0:37:18 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.