Şimdi Ara

Samsung NP350V5C İnceleme / Kullanıcı Platformu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
14
Favori
61.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam cevap için teşekkürler. Ancak anlamadığım bir yer var. Eğer bunu rezerve etmezsem çıktığında win10'a ücretsiz geçemiyor muyum?
  • anti aliasing kullanıcısına yanıt
    Geçersin ama indirmek zorunda kalcan rezerve edersen önceden hazırlancak sadece yükleme yapmış olcan.
  • 3 gün önce windows 8 güncelleme yaptı dokunmatik klavye geldi sağ alt tarafa ama bu güncellemeden sonra @ € gibi AltGr komutuyla çalışan karakterler ve enter tuşları işlevsiz oldu. Bunun çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

3 gün önce windows 8 güncelleme yaptı dokunmatik klavye geldi sağ alt tarafa ama bu güncellemeden sonra @ € gibi AltGr komutuyla çalışan karakterler ve enter tuşları işlevsiz oldu. Bunun çözümü nedir?

Bende de touchpad çalışmamaya başladı bu güncellemeden sonra. Bilgisayar ilk açıldığında çalışıyor, bir süre sonra gidiyor kendiliğinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtlg

quote:

3 gün önce windows 8 güncelleme yaptı dokunmatik klavye geldi sağ alt tarafa ama bu güncellemeden sonra @ € gibi AltGr komutuyla çalışan karakterler ve enter tuşları işlevsiz oldu. Bunun çözümü nedir?

Bende de touchpad çalışmamaya başladı bu güncellemeden sonra. Bilgisayar ilk açıldığında çalışıyor, bir süre sonra gidiyor kendiliğinden.

Aynı şekilde touchpad ara sıra çalışmıyor ama mouse kullandığım için pek önemsemiyorum.
  • np350v5c-s0ctr kullanıyorum sw update modelimi otamatik bulamıyor. listedede modelim yok. Sw update yi sizdeki gibi güncel nasıl kullanabilirim. İzinleri saglamadındanmı böyle acaba ?
  • S0JTR modelini seçin onun üzerinden eksik driverlarınızı güncelleyin sizinkine baktım yok ve garibime gitti çok ilginç otomatikmen şuan yapmanız imkansız ve şunu söyleyeyim sw-update kadar gereksiz birşey yok bios güncellemesi yapılıysa bilgisayarınızda gerisi fasa fiso ekran kartını intel ve amd sitelerinden temin edin en güncel şekliyle burdaki eski oluyor zaten kısacası hiç kafaya takmayın olmadığı daha iyi saçma çünkü sürekli güncel bir update merkezi değil...
  • Yeni amd ekran kartı sürücüsü yayınlanmış buradan indirebilirsiniz.
    Hayırlı Ramazanlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumba198

S0JTR modelini seçin onun üzerinden eksik driverlarınızı güncelleyin sizinkine baktım yok ve garibime gitti çok ilginç otomatikmen şuan yapmanız imkansız ve şunu söyleyeyim sw-update kadar gereksiz birşey yok bios güncellemesi yapılıysa bilgisayarınızda gerisi fasa fiso ekran kartını intel ve amd sitelerinden temin edin en güncel şekliyle burdaki eski oluyor zaten kısacası hiç kafaya takmayın olmadığı daha iyi saçma çünkü sürekli güncel bir update merkezi değil...

cevabınız için tesekkürler. biosu samsugtaki sayfasından paylamıslar onu yaptım. P09ABE.012.CP suanki biosum. Diğer driverleri dediğin gibi sitelerinden ve slimdriverden takip ediyorum.
  • Bende de s0dtr var ve ayni durumdayım.
    1- RAM ekleyiniz mi?
    2- SSD eklediniz mi?
    3- CD-ROM kasasını söküp HDD eklediniz mi?
    4-Kısacası donanım değişikliği yaptınız mi?
    5- Hiç windows içinden format attiniz mi? (Bir suru gereksiz Samsung uygulamalarından kurtulmak için)

Ben f4 ile sıfırlama yapılınca Samsung updatein düzgün çalışacağına inanıyorum ama gereksiz uygulamaları kaldır, windows 8.1 e update et tekrardan, güncelleme yap vs... Zor geliyor denemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

Bende de s0dtr var ve ayni durumdayım.
    1- RAM ekleyiniz mi?
    2- SSD eklediniz mi?
    3- CD-ROM kasasını söküp HDD eklediniz mi?
    4-Kısacası donanım değişikliği yaptınız mi?
    5- Hiç windows içinden format attiniz mi? (Bir suru gereksiz Samsung uygulamalarından kurtulmak için)

Ben f4 ile sıfırlama yapılınca Samsung updatein düzgün çalışacağına inanıyorum ama gereksiz uygulamaları kaldır, windows 8.1 e update et tekrardan, güncelleme yap vs... Zor geliyor denemek

Hiçbir donanım degislikliği yapmadım.Ama Orjinali win8, ben Win7 format attım tekrar f4 ile recovery ile wn8 atcaktım çalışmadı. Bende temiz win8.1 format attım. Şuan f4 yaptıgımda please wait deyip yine windowstan baslıyor. Sitede recovery icin ındırme mevcut ama işe yararmı bilmıyorum.

Hatırladıgım kadarıyla sw update hiçbirzaman calısmadı bende.

• quote:

Evet aynı problem bende de var. @ gibi işaretleri yapamıyorum. Aynı zamanda mesela google da bir şey arattıktan sonra aşağıdan gelen tahminlere ok işaretleriyle inemiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • güncellemeden sonra tocuhpad çalışmaması bende de oluyor. ayrıca alt gr tuşuda çalışmıyor.

alt gr yerine ctrl alt a aynı anda basarsanız altgr işlevini görür

fan temizliğini ne kadar aralıkla yaptırıyorsunuz? ben en son geçen yaz yaptırmıştım. youtube'dan videolara baktım ama çok fazla parça var cesaret edemiyorum açmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnryldz -- 2 Temmuz 2015; 14:09:27 >
  • fan temizliğini hiç yaptırmadım pc yi alalı aşağı yukarı 2 seneye yaklasti oyunlarda felan ısınma yapmaya başladı gta 5 e girince pc 85-90 dereceye çıkmaya basladı bu aralar servise veririm herhalde bakım için

• arkadaşlar np350v5cs0ftr cihazım var cdrom yerine hdd takcam da bu kutulardan , 12.5 mm mi yoksa 9.7 mi almak lazım bilgisi olan arkadaş alıntı yapıp cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Garantisine bakın bitmeden yaptırmanızı öneririm genel bir temizlik yapılırsa güzel olur bilgisayarınızın sağlığı için gta 5de kaliteyi iyi ayarlamalısınız fazla kaçırdığınızda o ısıda normal çünkü ağır bir oyun bizim ekran kartlarıyla zorladığınızda yüksek derecelerde sıcaklığı garipsememek lazım çünkü oyun bilgisayarları değiller ne kadar özellikleri fena olmasa da bir yerde kalıyorlar fazla zorlamamak lazım
  • tremacs kullanıcısına yanıt
    DVD okuyucunun kapağının genişliğini ölçün bunun kasası biraz kalın muhtemelen 12mm olandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumba198

Garantisine bakın bitmeden yaptırmanızı öneririm genel bir temizlik yapılırsa güzel olur bilgisayarınızın sağlığı için gta 5de kaliteyi iyi ayarlamalısınız fazla kaçırdığınızda o ısıda normal çünkü ağır bir oyun bizim ekran kartlarıyla zorladığınızda yüksek derecelerde sıcaklığı garipsememek lazım çünkü oyun bilgisayarları değiller ne kadar özellikleri fena olmasa da bir yerde kalıyorlar fazla zorlamamak lazım

aynen hocam katılıyorum ama bakım zamanı geldi zaten garantinin bitmesine 3-5 ay kaldı bi bakımı haketti artık :)
  • Leptopun fiyati şuan kac para piyasada

• Evet arkadaşlar araştırdım buldum 12.7 mmymiş.Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.