Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Np serisi Hakkında

3
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Samsung >> Samsung Np serisi Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      12672 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:18:54 Konu Sahibi
      Merhaba

Arkadaşlar bu serinin ekran kartını değiştire biliyormuyuz np serilerinin bazılarında i7var tasarım güzel ekran kartı gt520mx gibi absürüt bir düzeyde tutulmuş bu konu hakkında bilgisi olan varsa bi zahmet yazsın ekran kartını aldıktan sonra değiştire bilirmiyiz ?

Teşekkürler

|
      |
      10 Nisan 2012 23:47:01
      değiştiremezsiniz anakarta entegredir.i7 ama normal kullanım için yapılmış iş bilgisayarı olarak kullanılabilir oyunlarda orta ve yüksek ayarlarda oynanabilir.genel itibariyle normal kullanım içindir.
      |
      |
      11 Nisan 2012 16:21:10 Konu Sahibi
      teşekkür edeirm ustat amacım pek oyun oynamak deil şekilleride hoşuam gitti ve hafif geldiler bana biraz ya bunu alacağım yada ultrabook olan modelini alacağım samsung'un.
      |
      |
      19 Nisan 2012 09:20:25
      bimeks indiriminden i7li 1 tb olanını aldım.amacım ultrabook almaktı.çok kararsız kaldım.uzun süre kullanım ve sağlamlık ön plana çıktığından linkteki ürünü aldım.umarım doğru karar vermişimdir.oyun hiç oynamayacağımdan uzun süre idare eder umarım.fiyatı i7 için bana uygun geldi.üzmez inşallah.

http://www.bimeks.com.tr/urun/122252/samsung-np-300v5a-s0htr.aspx
      |
      |
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,136
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.