Şimdi Ara

samsung np 300 8.1 yükledikten sonra biosa girmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung np 300 8.1 industy pro uefi olarak yüklemiştim ne olduysa anlamadım bir türlü biosa girmiyor ,recovery zaten uçmuştu bütün tuşları denedim,bios pili çıkarttım olmadı,hardisk bellek çıkarttım olmadı,pili değiştim olmadı,pili yerini kısa devre yaptım olmad,belleğin yanında bios reset denen 4 adet leğim yeri var oraları kısa devre yaptım olmadı,hard disk çıkarıp cd den başlatıp yükleme esnasında hdd yi takıdım bu sefer hdd yi görmüyor,başlattığımda direk sistemi açıyor, en sonunda notebook diski söküp başka pcde formatlayıp gpt olan diski mbr yapıp bir şekilde xp yükledim oradanda windows 7 yükledim,1 haftadır uğraşıyorum kafayı yedim, servise vermek istemiyorum yardımcı olana çok dua ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sile

samsung np 300 8.1 industy pro uefi olarak yüklemiştim ne olduysa anlamadım bir türlü biosa girmiyor ,recovery zaten uçmuştu bütün tuşları denedim,bios pili çıkarttım olmadı,hardisk bellek çıkarttım olmadı,pili değiştim olmadı,pili yerini kısa devre yaptım olmad,belleğin yanında bios reset denen 4 adet leğim yeri var oraları kısa devre yaptım olmadı,hard disk çıkarıp cd den başlatıp yükleme esnasında hdd yi takıdım bu sefer hdd yi görmüyor,başlattığımda direk sistemi açıyor, en sonunda notebook diski söküp başka pcde formatlayıp gpt olan diski mbr yapıp bir şekilde xp yükledim oradanda windows 7 yükledim,1 haftadır uğraşıyorum kafayı yedim, servise vermek istemiyorum yardımcı olana çok dua ederim.

Buyur arkadasım.. https://www.youtube.com/watch?v=XZcYbxOcPV0

UEFI bozulabilir yani acılıs suren 2-3 sanıye artabilir..

birde denetim masası güc seceneklerinde uyanırken parola iste kısmından hızlı baslangıc varsa ve aktıfse pasif durumuna getir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.