Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murram22

7.0 güncellemesinden sonra telefona dahili olan smart view uygulaması ile tv ye bağlanamıyorum tv mi görmüyor.harici smart view uygulaması ile bağlandıktan yaklaşık 5dk sonra uygulama kapanıyor.bunu güç tasaruf modu kapalıyken denedim.bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim

Tasarruf modunu kapat.

Bağlantılar > Telefon görünürlüğünü aç > Quick connect tamam de ve dene olmuyorsa şuan çalışmıyordur ileride düzeltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2017; 15:23:41 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam telefona custom rom attım da telefon her açıldığında set warranty bit:kernel yazıyor

O yazıyı nasıl kaldırabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukans13524

Hocam telefona custom rom attım da telefon her açıldığında set warranty bit:kernel yazıyor

O yazıyı nasıl kaldırabiliriz

Onu bu Romun sahibine soracaksın dostum.
  • dogukans13524 D kullanıcısına yanıt
    O yazı rootlu telefonlar için olağan bir şey. Sıkıntılı bir durum değil yani olası bir durum. O şekil kullanacaksın artık. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apkmirrodan yayimlanan güncel uygulamalar bu son yamadan sonra güncellenmiyor bu paket yüklü uyarısı veriyor. Bu yamadan evvel böyle bir sorun olmuyordu. Bir çözüm var mi acaba?

• Uygulamalar guncellenmiyor hocam. Bence konu basligini düzenleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Uygulamalar guncellenmiyor hocam. Bence konu basligini düzenleyin

S6'da sorunsuz güncelleniyor kardeşim, denediklerimi koydum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Mart 2017; 1:53:51 >
  • Çıkış Tarihi : 21.03.2017

Model SM-G928C
    Model name Galaxy S6 edge+
    Country Turkey
    Version Android 7
    Changelist 10809520
    Build date Thu, 09 Mar 2017 14:18:25 +0000
    Security Patch Level 2017-03-01
    Product code TUR
    PDA G928CXXU3CQC7
    CSC G928COJV3CQC8

Çıkış Tarihi : 15.03.2017

Model SM-G930F
    Model name Galaxy S7
    Country Turkey
    Version Android 7
    Changelist 10422490
    Build date Fri, 03 Mar 2017 07:09:00 +0000
    Security Patch Level 2017-02-01
    Product code TUR
    PDA G930FXXU1DQC4
    CSC G930FOJV1DQC5

Çıkış Tarihi : 16.03.2017

Model SM-G935F
    Model name Galaxy S7 edge
    Country Turkey
    Version Android 7
    Changelist 10422490
    Build date Fri, 03 Mar 2017 07:08:58 +0000
    Security Patch Level 2017-02-01
    Product code TUR
    PDA G935FXXU1DQC4
    CSC G935FOJV1DQC5

eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Mart 2017; 14:44:0 >
  • Usta benim s6 edge plus ile ilgili bir csc sorunum var. Cihazı Türkiye'den aldım. İlk hali 5.1.1'di. 6.0.1 geldiğinde bir avrupa ülkesinin romunu kurmuştum sebebi de cihazı aldığımda hürriyet, digiturk ve saçma sapan birkaç uygulamanın dahili uygulama olarak gelip kaldırılamamasından rahatsız olmuştum. Ayarlardan devre dışı bırakıyordum ama huzursuz olmuştum. Bir süre sonra sammobile'dan türkiye romunu indirip odinle flashladım. İlk başta fark etmemiştim csc değiştiğini. Ayarlarda cihaz hakkında kısmında united arab emirates yazıyordu. Forumdan sordum csc olayını anlattılar. Sonra dedim ki android 7 çıksın o zaman sıfırdan temiz kurulum yapar düzeltirim. Lakin ne yaptıysam olmadı. Csc kodu xsg mi ne multi-csc diye geçiyor. Kurulum sonrası hoşgeldiniz ekranında recovery'e alıp tekrar wipe yapın falan yazmıştınız onu da yaptım olmadı. 4 parçalı rom denedim tek parçalı denedim lanet olasıca birleşik arap emirliklerinde kaldı csc. Telefonda aptalca bir sorun var bataryayla ilgili garantiye vercem csc kodu garanti dışı sayılır diyorlar. Bataryayla ilgili sorun da şu; telefon normal standart sadece arama sms için ara ara kullanıldığında 4 gün gidiyor bataryası. Ama uygulamayı geçtim internetten bir makale açıp okuyayım dakikada %1 düşüyor su gibi akıyor batarya. Garantiye vercem şu csc olayından dolayı veremiyorum.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

• Yorgun Dedektif kullanıcısına yanıt
    Dostum S6 ve S6 Edge üzerinde anlattığım method işe yarıyor tekrar bir oku dene istersen.
    Ben yaptığım aşamaları tekrar anlatayım. Pek tecrübeli değilim belki bir yerde yanlış yapıyorum.

1- Odin ile romu yükledikten sonra recovery moddan wipe data ve cache yapıyorum.

2- Telefon açıldığında yeni kurulum ekranı geliyor ve ilk olarak Hoşgeldiniz yazısıyla beraber dil seçimi ekranı çıkıyor.

3- Hiçbir işlem yapmayıp dil seçim ekranında telefonu kapatıp recovery modda açıyorum ve wipe data + cache işlemini tekrar yapıyorum.

4- Asıl sorun burada oluyor aslında. Yazıda telefon yedekten yüklesin mi uyarısı çıkıp hayır diyip yeni kurulum yapmamızı söylemişsiniz ama bende bu uyarı çıkmıyor. Hatta birkaç defa üst üste wipe data ve cache yapmayı bile denedim. Her açtığımda o uyarının çıkmasını bekledim ama çıkmadı.

• Yorgun Dedektif kullanıcısına yanıt
    İnternet bağlantısını kurma wifi'ye bağlanma veya mobil açılırsa kapat ki böylelikle bir hesap ile giriş yapma sana bu ayarı sunsun.
  • hocam merhabalar g928I telefona android 7 olan bir rom yapabilirmiyim. anlatmış olabilirsiniz belki. sorun şarj çok hızlı gitmesi ve gece yarı yarıya düşmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hmdtkz

hocam merhabalar g928I telefona android 7 olan bir rom yapabilirmiyim. anlatmış olabilirsiniz belki. sorun şarj çok hızlı gitmesi ve gece yarı yarıya düşmesi.

Bu telefon için 7.0 çıkmamış.
    Sim kart takılı olduğu için otomatik olarak direkt mobil veri açık oluyordu. Sim kartı çıkarıp birkaç gün içerisinde tekrar deneyeceğim. Teşekkür ederim.

• Murat hocam s6 edge pkus roma volte gelmedi heralde ganimin telefonunda ayarlarda cikmadi. Benim note 5 zaten csc degisik duzeltipde amkullanamadik volteyi.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    TUR cihazı mı ? gelmesi gerekiyor.
  • Tur cihaz murat hocam. Arama ayarlarinda yok oyle birsey. Ayni benim note 5 gibi ayarlari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 28 Mart 2017; 19:5:16 >
  • Hadi benim csc farklı bunda neden volte cikmiyor acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 28 Mart 2017; 19:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Tur cihaz murat hocam. Arama ayarlarinda yok oyle birsey. Ayni benim note 5 gibi ayarlari.

Ayarlar

Bağlantılar

Mobil ağlar

VoLTE aramaları

Buraya bakın birde.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.