Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
106
Favori
165.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam fo4mat sonrası Google account konusunda denemediğin yol kalmadı. Sizin verdiginiz linjteki yontemde dahil.Ama bir turlu acamadim.Kimi yorumkarda 72 saat vekleyin acilir kimi 24 saatte acilir vs demis.Yok arkadas acilmiyor.Artık servise gönderecektim ki son bir umutla videodaki yöntemleri uyguladım. Ve Google hesap senkron sorununu ortadan kaldırıp telefonumu acabildim. Anasyafya eklerseniz bu sorunu yaşayan/yaşayacak olanlar için %100 kesin çözümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 18 Mart 2017; 13:46:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Finder_7.0.53
    Gallery3d_5.3.01-29
    Galaxy Apps 4.2.06-39
    SBrowser BETA 5.4.00-15

Yeni uygulamalar ilk sayfaya eklendi, Galeri'deki takılma gitmiş akıyor, BETA Tarayıcıya da sürekli yenilikler geliyor denemeyi sevenler yüklesin.

@diabrek

Tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Mart 2017; 13:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Hocam, Note 5 Türkiye cihazımı nougat sürümüne güncelledim.. Fakat telefonum boştayken aşırı şarj yiyor 1.5 saat ekran süresi ile şarjım sıfıra kadar indi. Güncellemeden sonra vipe cache partition yaptım vipe data YAPMADIM. Pil ayarlarından baktığımda en çok e posta ve Android os şarj yiyor gösteriyor e postanın senkronizasyon süresinde 12 saatte bir e çıkarttım. Cpu spy adlı programla telefonu uçak moduna alarak 10 dakika dokunmadım ve deep sleep %85 çıktı. Sorunum nedir nasıl çözebilirim telefonum durduğu yerde şarjı içiyor. SİZDEN BAŞKA ÇAREM KALMADI LÜTFEN YARDIM EDİN

1)Wipe'ların hepsini yap.

2)Odin ile Romu kur.

3)Yeni telefon olarak kurulumu yap. (telefon açılışında yedekleden geri yükleme yani)

4)İlk sayfada gereksiz olan servislerin hepsini kapat.

Bunların hepsini yaptıktan sonra hala bir anormallik var ise senin telefonda bir sıkıntı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Mart 2017; 16:37:2 >

• Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Not:mobilden yazdim hatalar affola

• Locale more yöntemini kullan sorunsuz türkçe oluyor n9208 modelini türkçe yaptım %100 türkçe oldu

• Murat bey Note 5 Nougat 7.0 güncrllemesini yaptım telefonumdaki e-postalar silinmiş. Tekrar kurmak istiyorum fakat kişisel Hotmail hesabımı kurabilmişken sonu .aero ile biten işyeri mail hesabımı kuramıyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen? (exchange mail olarak kurulması gerekiyor)

• Arkadaslar Nougat güncellemesi sonrası telefonda o eski akıcılık kalmadı gibi. Özellikle klavyede. Klavye donarak yazıyor geç tepki veriyor vs. Ayrıca klavye ayarlarında SPen algılamayı açtığımda kalemi bir kere çıkarttığımda geri takmış olsam dahi klavye altında yazı tahtası gözüküyor. O yüzden bu ayarı kapatmak zorunda kaldım. Sizde de böyle sorunlar var mı acaba? Bu arada guncellemeden sonra düzgün çalışsın diye format da attım(telefon ayarları içerisinden fabrika ayarları yaptim). Ama o akicilik yok yine de ozellikle klavyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007jami -- 19 Mart 2017; 19:53:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Murat bey Note 5 Nougat 7.0 güncrllemesini yaptım telefonumdaki e-postalar silinmiş. Tekrar kurmak istiyorum fakat kişisel Hotmail hesabımı kurabilmişken sonu .aero ile biten işyeri mail hesabımı kuramıyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen? (exchange mail olarak kurulması gerekiyor)

Mail uygulamasını güncelleyin bunun dışında yapılacak bir şey bilmiyorum maalesef zaten sorun uygulamadaysa biz ne desek boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007jami

Arkadaslar Nougat güncellemesi sonrası telefonda o eski akıcılık kalmadı gibi. Özellikle klavyede. Klavye donarak yazıyor geç tepki veriyor vs. Ayrıca klavye ayarlarında SPen algılamayı açtığımda kalemi bir kere çıkarttığımda geri takmış olsam dahi klavye altında yazı tahtası gözüküyor. O yüzden bu ayarı kapatmak zorunda kaldım. Sizde de böyle sorunlar var mı acaba? Bu arada guncellemeden sonra düzgün çalışsın diye format da attım(telefon ayarları içerisinden fabrika ayarları yaptim). Ama o akicilik yok yine de ozellikle klavyede.

Evet var, klavye sıkıntılı, öngörücü yazıyı kapatın daha hızlanıyor ama mutlaka güncelleme gerekiyor şuana kadar Samsung'tan hala bir ses yok mesela Galeri'de takılıyordu yeni sürümle akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: 007jami

Arkadaslar Nougat güncellemesi sonrası telefonda o eski akıcılık kalmadı gibi. Özellikle klavyede. Klavye donarak yazıyor geç tepki veriyor vs. Ayrıca klavye ayarlarında SPen algılamayı açtığımda kalemi bir kere çıkarttığımda geri takmış olsam dahi klavye altında yazı tahtası gözüküyor. O yüzden bu ayarı kapatmak zorunda kaldım. Sizde de böyle sorunlar var mı acaba? Bu arada guncellemeden sonra düzgün çalışsın diye format da attım(telefon ayarları içerisinden fabrika ayarları yaptim). Ama o akicilik yok yine de ozellikle klavyede.

Evet var, klavye sıkıntılı, öngörücü yazıyı kapatın daha hızlanıyor ama mutlaka güncelleme gerekiyor şuana kadar Samsung'tan hala bir ses yok mesela Galeri'de takılıyordu yeni sürümle akıyor.

Ben samsung members üzerinden bu durum ile alakalı sorun bildir yaptim. Sorun yaşayan arkadaşlar benim yaptığım gibi yaparsa sorun daha kısa sürede cozulur belki

• Murat bey merhaba,

S6 Edge Plus güncellemesi hakkinda bilginiz varmi acaba ?

• kakakola kullanıcısına yanıt
    Dostum bunlar duyurulmuyor yüklenmeye başlayınca veya anca çıkınca haberimiz olur bazı arkadaşlar Tansu Yeğen'e twitter'dan soruyorlardı istersen şansını dene sende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Mart 2017; 0:14:15 >
  • selamlar,

Goodlock andorid 7 de çalışmıyor sanırım. Bilginiz var mı?
  • Yeni Samsung Uygulamaları (Mutlaka Güncelleyin)

Samsung Electronics Güncel Uygulamalar Linki

Finder_7.0.53

Gallery3d_5.3.01-29

Galaxy Apps 4.2.06-39

Photoretouching_2.0.81

Samsung Internet Browser_5.2.03-3

SBrowser 5.4.00-15 BETA var isteyen indirebilir SBrowser 5.4.00-15 Link

Systemui_7.0

Touchwiz launcher_5.8.24

Weather_1.3.98-1

WeatherForecast 1.3.98-1

Arkadaşlar bu uygulamaları nası güncelleriz normal apk olarak kurulmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dangai joue

selamlar,

Goodlock andorid 7 de çalışmıyor sanırım. Bilginiz var mı?

Evet Nougat çok yeni olduğu için, Good Lock güncellemesi bekleyin.
  • CreationTR kullanıcısına yanıt
    Bende hepsi sorunsuz bir şekilde kuruldu, Güvenlik ayarlarından Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  • O açık ama daha farklı hata veriyor. Aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor diyor

• ablock plus for samsung browsermı yoksa ablock fast mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbjk1903 -- 20 Mart 2017; 15:30:18 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinbjk1903

ablock plus for samsung browsermı yoksa ablock fast mı

Adblock Fast kullanıyorum memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Mart 2017; 16:10:39 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.