Şimdi Ara

Samsung note serisi için orijinal pen fırsatı( Tekrar 99 tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (Beyaz ve yeşil rengi 99 liraya düşmüş)

Merhabalar daha önce 2 tane s pen kırıldı note 9 icin orijinal bulamadım ( Samsung'u yerden yere vurmaya deger bir durum hem sağlam yapma hem telafi etme neyse)

Note 20 icin Çin mallarından bile uygun orijinal s pen bulunca hem note 8 icin hem note 9 icin aldim. Tasarim ,kalite hassasiyet çok iyi sadece yuvaya giriyor ama tam oturtmak için bastırmak lazim. Oturmasa da problem olmuyor ben gibi s pen magdurlarina duyurulur. Kuponla 80 civarlarina alabilirsiniz bu hali de piyasaya göre çok uygun. Renk seçenekleri mevcut. Satici Samsung Türkiye

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-20-s-pen---yesil-ej-pn980bgegww-p-HBV00000Y2U1O?magaza=Samsung+T%c3%bcrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 19 Ağustos 2021; 0:15:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kupon olayı nasıl oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

Kupon olayı nasıl oluyor

Cek satışta 100 e 30 var . 10 liraya satıyorlar 80 civarına gelir.

• umarım heyecandan yanlış anlamadım note 8 e e oluyor dimi, epoxy ile yapıştırdım onu yaptım bunu yaptım vazgeçmiştim artık kalemden, oluyor diyorsanız alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

umarım heyecandan yanlış anlamadım note 8 e e oluyor dimi, epoxy ile yapıştırdım onu yaptım bunu yaptım vazgeçmiştim artık kalemden, oluyor diyorsanız alıyorum

Ayni heyecanı ben de yaşamıştım birebir note 8 uyumlulugumda değil ilk fotodaki gibi tam oturtmazsaniz sorun yok 2.fotodaki gibi yuvaya tam otursun derseniz parmagin ucuyla ittirmek gerek ben yuvaya hic girmez demistim sadece biraz kısa olduğu için yuvaya oturmak ve çıkartmak orijinalinden biraz zor ama kalite ve hassasiyet note 8 ve 9 dan daha iyi. Ben bir tane de yedek siparisi verdim rahat rahat kirabileyim diye :) bu daha saglam o kadar kolay kırılmaz gibi.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

En kötü tıpa vazifesi görür, içi pislik doldu telefonun, aldım gitti sağolun hocam

• Bu s pen ile note 20 deki kullanim ozellikleri eski cihazlardada kullaniliyor mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Peki note 10 için uygun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanbas37

Bu s pen ile note 20 deki kullanim ozellikleri eski cihazlardada kullaniliyor mu

Kullanılacağını tahmin etmiyorum hocam. Denemedim ama bir s penle note 8 i note 20 e cevirmeye izin vermez kapitalist düzen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Peki note 10 için uygun olur mu?

8 ve 9 icin kullanılan 10 icin de olur sanirim uymazsa iade edersiniz. Sürekli fiyat artiriyorlar. Ben alirken 98 liraydı kuponla cok daha uyguna geldi. En uyduruk spen fiyatına alınıyor denemeye değer. Bu arada yaninda yedek uc da geliyor

• Hocam note 9 içşn aldım bunu ama telefona bağlayamadım, telefona bağlayabildiniz mi siz? Bluetooth özelliklerini kullanma şansımız yok mu?

@kml_77

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asafated -- 12 Mayıs 2021; 23:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asafated

Hocam note 9 içşn aldım bunu ama telefona bağlayamadım, telefona bağlayabildiniz mi siz? Bluetooth özelliklerini kullanma şansımız yok mu?

@kml_77

Ona zaman bulup da bakamadım hocam zaten Bluetooth özelliğini orijinalinde de çok kullanmıyordum biraz da baglanacagindan cok umudum olmadığından sanırım hiç ugrasmadim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asafated

Hocam note 9 içşn aldım bunu ama telefona bağlayamadım, telefona bağlayabildiniz mi siz? Bluetooth özelliklerini kullanma şansımız yok mu?

@kml_77

https://www.samsung.com/tr/support/contact//

Burada yeni s pen eşleştirme anlatilmis denediniz mi?

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam, kabul etmiyor yeni kalemi.

• Beyaz ve yeşil rengi 99 liraya düşmüş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.