Şimdi Ara

Samsung Note 8 lansmanı Türkçe simultane çeviriyle 23 Ağustos günü DH ekranlarında! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı eksikleri var S8'den gelen ama yine de en iyilerden!

• herşey iyi güzel de şu infrared olayını niye kaldırdılar anlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman8476

Bana göre üç tane önemli olumsuz yanı var. Malum daha çıkmadan her şeyini öğrendik.

1- Uzun ekran formatı bence sinir bozucu bir tasarım. kim çıkarmışsa ebesine selamlar
    2- Olm 3300 mAh ne lan! 4 inç mi bu alet!!
    3- Parmak izini o arkaya, kameranın yanına koyan tasarımcı arkadaşı bizim tırcılar öpsün..

Efsane olabilecek telefonu vasata çevirdiniz tebrikler zamazingo! Elimiz kolumuz bağlı alternatif yok ki yönelelim. Mecbur alacağız.

+1 Bu yüzden bende soğudum, umarım seneye düzeltirler.
  • Samsung iphona özenip bataryayı küçük tutup işlemci ve yazılımla işi çözdük hikayesini anlatrmasın.İphone o işi gerçekten yapıyor.Android ise zamanla şişiyor

• Artık bilinmeyen bir fiyatı kaldı. Onun için de canlı yayına gerek yok bence.

• bu samsung kadar inatçı firma yok birkere kendi tüketici kitlesini hiç dinlemiyor, hatalı olduğunu bile bile inadına piyasaya sürüyor akıllanmayacak bu adamlar ulan bi dinle anket yap bi yorum kat tam askeri kanunlarla yönetiliyor firma
  • Aarkadaşlar

samsung note 8 de iphone 7 deki gibi çift streo hopaarlör olacak mı ?

bu benim için büyük bir kriter 7 plus kullanıyorum dış sesi mükemmel oğlumun videolarında ses çok iyi çıkıyor
  • Mesut erdi varsa izleyelim. Yoksa yine 2'de1 Küsen Aşıklar'la çekilmiyor..

• Tasarım olarak Note7>Note8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köşeleri s8 gibi oval değil dimi, sert köşeli görünüyor ki bu güzel, ovallestirmeyin artık şu telefonlari.
    Pil 3-4 saat ekran süresi veriyorsa kötü. Zaten pil bitmesin diye telefonun her özelliğini kapatıyoruz bunun üzerine 3300 mah başarı değil.
    Çift kamera konusu çok onemli, bu konuda yenilikler sunan kazanir, 2x optik zoom zaten vardi mesela aynısı ile gelmemeli.yine ios sanal gerçeklik vs den bahsediyor, çift kamerayı sonuna kadar kullanmak lazım.
    S8 gibi olmamali, eksiklerini kapatıp üstüne koymalı.
    Ve uzayan telefonlar hoş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 23 Ağustos 2017; 16:14:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

Mesut erdi varsa izleyelim. Yoksa yine 2'de1 Küsen Aşıklar'la çekilmiyor..

Erdi bizzat note 8 lansmanı için Amerika/Newyorkta. twitterdan takip edilebilir Mesut nerede bilmiyorum

Ama Burak ŞOLT olacaktır, Gün Bey de olabilir. Apple lansmanlarında mutlaka katılıyor ama buna katılır mı bilinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

Mesut erdi varsa izleyelim. Yoksa yine 2'de1 Küsen Aşıklar'la çekilmiyor..

Erdi bizzat note 8 lansmanı için Amerika/Newyorkta. twitterdan takip edilebilir Mesut nerede bilmiyorum

Ama Burak ŞOLT olacaktır, Gün Bey de olabilir. Apple lansmanlarında mutlaka katılıyor ama buna katılır mı bilinmez.

Gün'cüm iyi de Burak batırıyor

Gün'cüğümü göremiyoruz zaten, yılda bir Apple lansmanıyla görücüye çıkıyor o da

Ayda bir de olsa videolarda görünmesi gerekiyor; Apple Ceo'su bile heryerde varken yaptığı ayıp

@gun

• Birileri çalışır üretir, birileride yorum yapar..

• Arkası çok kötü olmuş note 7 tipi daha hoştu bence bu yılın telefonu htc u11.

• Yazıya eklenen video yanlış! Canlı yayın linki farklı...

• bu kadar kötü renk seçimleriyle lansman mı olur. o gri ve mavi renk nedir. onu geçtim 2 kamera'nın yanına o tuşu koyarak tipsizlikte çığır açtınız. gözüm yandı bakamıyorum.

• 1200 liraya xiaomi alırım 3300 lira cebimde kalırcılar gelmeden yazalım. adamlar aynı şeyi aldıklarını düşünüyor ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hill -- 23 Ağustos 2017; 18:54:32 >
  • 4hill kullanıcısına yanıt
    Kalemi dışında elle tutulur , günlük hayatta bizi ilerliye taşıyacak bir özelliği olmadığına göre evet ayni şeyi alıyoruz ve para cebimizde kalıyor.

• Kötü lansman

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.