Şimdi Ara

Samsung Note 7 Fun Alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba hali hazırda i6s 16 kullanıyorum cihazımın değişimi oldu garantiside az kaldığı ve sıkıldığım için satıp üstüne az ekleyip migrostan note fun almak istiyorum sizce geçmeye değermi ve ithalatçı garantili olucağı için sıkıntı yaşarmıyım. Cihaz genel anlamda 1-1,5 sene götürürmü beni bilgilendirirseniz çok memnun kalırım.

• İlk soru android kullandın mı.

İkincisi ithalatçı garantili telefon alırken yurt dışından telefon almış gibi düşün . Garantisi nasıl çıkar bilinmez.

Ayrıca 1.5 sene değil 3 4 sene götürür.

Bir tanıdığım 4.200 TL ye note 8 alacaktı. Boşver onu parana yazık dedim. 2.100 TL ye note fe aldık

Forumdan gerekli programları yükledim. Note 8 deli bütün özellikler geldi.

Nasıl telefon dedim iyiki bunu aldık dedi.

Üstünde de samsung un en güncel arayüzü var . Ayrıca oreo da alacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam android hiç kullanmadım ama zaten artık yeni bir arayüz kullanmak istediğim için samsung bakıyorum bu cihazı gördüm 1-2 sene stabil götürse yeter bana şuan note 8 e bütçe ayıramam oyüzden en iyi seçenk bu gibi geldiği için almak istiyorum. Garanti kafamı çok kurcalıyo ama incelemeler vs alınması gerektiği konusunda şans işide zaten elektronik cihazlar sizce almalımıyım hocam
  • Benim arkadaşım memnun. Garanti konusunda bir şey diyemem . Note serisi zaten çok iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız için teşekkür ederim hocam cihazımı satar satmaz alıcam kararım kesin gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.