Şimdi Ara

Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
101.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Servise bıraktım. Sıfır. Garantisi devam ediyor. Bakalım ne olacak? Yazarım.
  • ClavicuLa NoX C kullanıcısına yanıt
    Umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsın
    Bana telefon oldu dediler gittim bi format atmışlar :)

30 gün dolmadan değişim iste bende sana tavsiye. Sonra çok uğraşırsın
  • @BerkayYılmaz

Telefon bozulmadan 1 ay kadar önce telefon yere düşmüştü. Servis bunu bahane ederek anakartın yandığını ve değiştirilmesi için 850 TL gerektiğini belirtti. İkinci eli zaten ortada, haliyle kabul etmedim. Telefon artık telefon özellikleri hariç çalışıyor. Fotoğraf ve video çeken bir Note III kullanıcısıyım. Sony Xperia Z3 aldım. O da ayrı bir fiyasko.
  • Aynı sorun bende de oldu servise gittim ilk başta birşey yok deliler sert itiraz edince ana karti değiştiler sorun kalktı gayet iyi çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziya alkurt

Aynı sorun bende de oldu servise gittim ilk başta birşey yok deliler sert itiraz edince ana karti değiştiler sorun kalktı gayet iyi çalışıyor

Keşke para iadesi isteseydiniz. Çünkü note 3 de sorunlar bitmiyor. Ve telefonu satarkende bunu belirtmek zorundasınız. Belirtmezseniz faturadaki ve telefondaki imei 'ler tutmuyor. Ayrıyetten fiyat çok düşüyor..
    12 aralıktan beri iphone 6plus kullanıyorum Allaha sükür hiç sorun yasamadım.
  • Merhabalar.

note 3 sm-n900 Dubaiden 2 yıl önce almıştım. 1-2 aydır aynı sorunu yaşıyorum. birçok yolu denesem de sonuç alamadım. sam mobile den rom indirdim olmadı. değişik modem dosyları yükledim olmadı. defalarca format attım, güncelleme yaptım yin olmadı. işin kötüsü problem kararlı değil. bir bakıyorsunuz telefon açılmış, bir bakıyorsunuz servis yok, imei yok. ne yapacağımız şaşırdım. bir de batarya değişimini test edeceğim. bu arada şarj soketini de değiştirmiştim yine sonuç alamadım.

çözüm önerisi olan varsa denemek istiyorum. problem daha çok wifi veya 3g açıldığında ortaya çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayYılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: ziya alkurt

Aynı sorun bende de oldu servise gittim ilk başta birşey yok deliler sert itiraz edince ana karti değiştiler sorun kalktı gayet iyi çalışıyor

Keşke para iadesi isteseydiniz. Çünkü note 3 de sorunlar bitmiyor. Ve telefonu satarkende bunu belirtmek zorundasınız. Belirtmezseniz faturadaki ve telefondaki imei 'ler tutmuyor. Ayrıyetten fiyat çok düşüyor..
    12 aralıktan beri iphone 6plus kullanıyorum Allaha sükür hiç sorun yasamadım.

Biraz hort olacak ama para iadesi talebi için aynı arızanın 4 kere tekrar etmesi gerekmiyor mu? Bana en azından öyle bilgi verildi. Benim de aynı sorun vardı anakartı değiştirdiler.

• Aynı sorunu bir büyüğümde yaşıyor şuan telefonu alalı 2 yılı gectiği için garanti kapsamından da çıkmış o yuzden servise falan götüremiyor.Ama bugun telefondakı bu sorunun telefona taktığı orijinal samsung kapaklı kılıftan oldugunu gördüm nasıl yani kılıfı tamamen çıkardığımda hat düzeliyor tekrar taktıgımda yaklasık yarım saat sonra tekrar gidiyor kesin bir çözüm değil ama büyük ihtimal budur...
  • aynı sorun bende de oldu 10 gündür uğraşıyorum
  • CİHAZINDA SEBEKE YOK SORUNUNU ÇÖZEBİLEN OLDU MU
    YENİ CİHAZ MI ALMALIYIM
  • aynı sorun bendede basladı note 3 kullanıyorum tamire götürdum önce imı çalınmıs dediler mahkemeye vermen gerekiyor dediler neyse bende alıp başka bi arkadasa götürdüm baktı telefonun arka kapagını açtı kameranın yan tarafına baskı uyguladı sebeke geri geldi ama ara ara tekrar gidiyor açıp oraya baskı yapınca sebeke tekrar geri geliyor flash enegre ile ilgili bi sorun oldugunu söyledi yapımı için 300 tl istedi ama kesin yaparım diyemiyorum dedi böyle tam gidene kadar kullan dedi simdi öyle kullanıyorum
  • Sorunu
    cozen oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıllık telefon. Sorun aynı. Gün içinde 3 4 defa hat gidiyor simkart tak uyarısı alıyorum. Buradan okuduğum bir yöntem ise yaradı. Hat gittiğinde telefonun arkasında kameranin ve flashın bulunduğu bölgeye baskı uyguluyorum hat geliyor. Bu yorumu yapan arkadaş flash entegre sorunu demiş ve 300 tl maliyetten bahsetmiş. Bana küçük bir temassizlik gibi geliyor. Tamir için götüreceğim. Sonucu yazarım. 500 ve üstü masraf bana xiamoi mi 5s aldırır 😀
  • hrdss H kullanıcısına yanıt
    Bi güncelleme. Youtube da S3 sim kart sorunu ile ilgili bir video vardı. Orada ayarlar.diğer ağlar. Mobil ağlar. Yalnız gsm seç. Ağ ara. Hattın ne işe o operatörü seç. Ardından telefona restart at.
    Bu ayarı dün gece yaptım. 24 saat oldu ve sim kart sorunu yaşamadım. Günde en az iki defa hat giderdi. Bi deneyin derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İLHAMİ YAVUZ

aynı sorun bendede basladı note 3 kullanıyorum tamire götürdum önce imı çalınmıs dediler mahkemeye vermen gerekiyor dediler neyse bende alıp başka bi arkadasa götürdüm baktı telefonun arka kapagını açtı kameranın yan tarafına baskı uyguladı sebeke geri geldi ama ara ara tekrar gidiyor açıp oraya baskı yapınca sebeke tekrar geri geliyor flash enegre ile ilgili bi sorun oldugunu söyledi yapımı için 300 tl istedi ama kesin yaparım diyemiyorum dedi böyle tam gidene kadar kullan dedi simdi öyle kullanıyorum

ilhami bey sorunu çözebildinizmi.Aynı sorunu bende yaşıyorum...
  • Arkadaşlar merhaba ;
    Konunun Muzdaribi olarak günlerdir bu sıkıntıyı yaşayan biri olarak Konuyu Kendimce Çözdüm Paylaşmak istedim.
    1 - Cihazdaki Tüm Yedğinizi Pc ye alın Copy/Paste Şeklinde
    2 - Cihazda takılı olan Sim Kartı Ve Hafıza kartı çıkartın
    3 - Ya odin ile orjinal Romu( N9000QXXUEBQA2_N9000QTUREBPL1_TUR ) İndirip Kurun ( her iki işlem dede wipe
    data Wipe reset yapılacak )
    4 - Yada Cihaz üzerinden Hard reset atın Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım
    5 - Cihazı Kurarken Wi-Fi İletişimi ve Data iletişimi kapatın
    6 - Cihazın Otomatik Güncellemeleri Kapatılacak
    7 - GSM ( Konum bulma ) kesinlikle kapalı olacak ve açılmayacak !
    8 - Google play ve türevleri devre dışı bırakılacak hiç güncelleme bildirim alınmayacak( kapatılacak )
    9 - Kullanmak istediğiniz parogramlar *.APK olarak Pc ye indirilip cihaz aktarılıp kurulacak
    10 - Cihaza sırası ile Sim kart takılacak kapatılacak pil çıkarılacak 2.olarak hafıza kartı takılacak
    11 - Hiç Bir suretle Play stordan program kurulmayacak ve GÜNCELlEME Yapılmayacak.
    12 - Böylelike Tlefonunuz kullanabileceksiniz.
    13 - paylaştığım ekran resimlerin de üst bölümde görülüyor şebeke / Wifi durumu
     Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım Samsung Note 3 Şebeke Yok Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belçikalı -- 21 Mart 2018; 23:22:47 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.