Şimdi Ara

samsung note 2 vs iphone 5 hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese iyi forumlar elimde note 10.1 tablet var namı değer n8005 ben şimdi bunu n8000 rom kursrak kullaniyorum hattim internetim herseyim icinde yalnız gün icinde kampüse gidip gelirken yolda çok sıkıntı çekiyorum bundan once telefonumla beraber ipod Touch kullaniyodum gayette verimliydi hatta onda daha cok oyun oynuyodum fakat tablette malewef pek verimli kullanamıyorum telefinum pek işe yarar bir şey değil bu nedenle yeni bi telefon almayı düşünüyorum.

Özet gecersek 2 telefon dada belli ozelliklerden feragat etmek gerekiyo kullananlar yada bilgisi olanlar yazarsa sevinirim....
    Baslica onemli dedigim unsurlar stabilite >uygulama zenginligi >internet>kamera

NOTE 2
    Note 2 de baya baya oyun yukleyince sisme yapiyor mu ? Cumku Ben android te ne olursa olsun uygulama kalitesini yeterli bulmuyorum çünkü ipod ta bile tabletten daha çok eglendigimi hatırlıyorum.
    Artıları (banagore)
    internet ekrandan dolayı çok iyi tabiki
    Ve en onemlisi sarj süresi 1 günü çıkarabiliyor
    Iphone 5
    Iphone da yapabilecek cok fazla sey var uygulama zenginliginden ötürü
    Ipod elimden dusmezdi buda öyle olur gibi geliyo
    Ama internet e girerken note daki keyfi vermez gibi geliyor ve en onemli sorunu sarj süresi

Not baska tel düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben note 2 kullanıcısıyım her iki telefonda da fifa 14 oynadım note 2 de zevk başka cidden. Şişme ben hiç karşılaşmadım şu an epey oyun yüklü bende sorun çıkmadı

• Bende note 2 derim.

• Note 2
  • 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.