Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.852
Cevap
63
Favori
331.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enteran

quote:

Orijinalden alıntı: mors

Bu gün çok sessiz burası. Herkes babalar gününü bekliyor galiba :)

Hepsiburada.com'da gri renk tükendiğine göre birçoğu oradan işini görüp burayı takip etmeyi bıraktı sanırım.
    Sonuçta hb'nin 75*2=150 TL hediye çekleri hiç yokmuş gibi saysan bile, sırf 100 TL bonusla bile 1500-100=1400'e geliyor Samsung TR garantili olarak. Ben de griyi kaçırdım, kahverengi rengi aldım. İnşaallah bazılarının güzel dediği kadar vardır.

Medimarkt da kahverengini gördüm bizzat. Kahverengini seven için gayet güzel bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: ar-te

quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

quote:

Dün Delta Servis firmasının Sirkeci'deki yerine bizzat gittim Barkın Bey yardımcı oldu. Doğubankta bir dükkana yönlendirdi ve 1270 liraya tek çekim aldım delta servis garantili olarak.

imei kaydı var değil mi hocam? bir de renk seçenekleri var mıydı ?

İmei kaydı var. Gri renk aldım ben 20 lira daha ucuzdu grisi. Diğer renkler de vardır büyük ihtimalle ellerinde.

Vade opsiyonları var mıydı dostum?
  • suanda samsung garantili nerelerde uygun fiyat var media markt teknosa vatan bimeks?
  • quote:

quote:

quote:

Hepsiburada.com'da gri renk tükendiğine göre birçoğu oradan işini görüp burayı takip etmeyi bıraktı sanırım.
    Sonuçta hb'nin 75*2=150 TL hediye çekleri hiç yokmuş gibi saysan bile, sırf 100 TL bonusla bile 1500-100=1400'e geliyor Samsung TR garantili olarak. Ben de griyi kaçırdım, kahverengi rengi aldım. İnşaallah bazılarının güzel dediği kadar vardır.

Medimarkt da kahverengini gördüm bizzat. Kahverengini seven için gayet güzel bence...

Teşekkürler, ben de öyle umuyorum, en azından gri'ye göre daha canlı, kırmızıya göre daha olgun, mat bir kahverengi gibi değil videolarda gördüğüm kadarıyla. Kahverengi rengine özel bir sempatim yok ama herhalde hayal kırıklığına uğramam diye düşünüyorum. Zaten kılıf olarak da kahverengi de dahil ciddi anlamda seçenekler de var, hattâ beyaz kılıfın içine bile koysam kahverengi sırıtmaz değişik olur bence.

• quote:

quote:

aldığım gün ben de takip etmeyi bırakırım muhtemelen. 1400 e alıp 3 gün sonra burda 1200 e görürsem üzülürüm

o yüzden fiyat düşse bile haberim olmasın, cehalet mutluluktur

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogrenci16

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ NOTE 2 (KAHVERENGİ-GRİ) 1498TL + 2TL - 150.-TL HEDİYE ÇEKİ - 100 TL BONUS) = 1.250.-TL
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-note-ii-n7100/productDetails.aspx?productId=telcepsamn7100&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMN7100-G&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelcepsamn7100%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dnote%255cu00202%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

1500tl üzerinde 100.-TL bonus verildiği için 2 tl lik başka bir alışverişle tamamlanabilir, yada flİpcover vb.)

İMLA

Şu hediye çekinde zorunlu alışveriş can sıkıyor. 150 lirayı kullanmak için bir 150 daha harca işin yoksa hemde belli tarihlerde...

Cok haklisin astarı yüzünden pahalıya geliyor nu şekilde, fakat diğer yandan bu da bir satış taktiği.. Bende işe yaramıyor ama yarayan mutlaka vardır :)

Dostum hediye çekleri yokmuş gibi bile saysan hb'de kahverengi olan 1500-100 TL bonus ile 1400'e geliyor. Bundan daha ucuz Samsung Tr garantili zaten yok ki. Bonus olayı Kliksa'da da varmış, o da sonuçta aynı fiyata geliyor. Diğer yerlerde 1470-1480'den ucuza yok.
    Toplam 300 TL alışveriş ile kullanılabilecek 150 TL Hediye çeki olayı da 1400'ün üstüne ekstra indirim yani istersen kullanma.

• quote:

quote:

quote:

aldığım gün ben de takip etmeyi bırakırım muhtemelen. 1400 e alıp 3 gün sonra burda 1200 e görürsem üzülürüm

Zaten dün bim'de 2000 TL diye bildiğim Galaxy S4 için 1600 TL diye ilan gördüm, yüreğim hop etti. Gerçi sonradan jeton düştü, Samsung Tr garantili değildir diye. Hemen Note 2 piyasasına tekrar baktım, bir oynama yoktu. Note 2 alternatifi olmayan bir telefon olduğu için yukarı doğru oynama da mümkün oluyor, o yüzden öyle ya da böyle gemileri yakıp aldım artık
    Note 3'ün de Ekim'de satışa çıkacağını düşünürsek, daha 5 ay var, bekle bekle nereye kadar.

Bir hesap yapacak olursak, Note 2'nin şu an Samsung Tr garantili olarak en iyi fiyatı 1400-1480 TL arasında olduğuna göre, 5 ay sonra tahminimce 2000 TL'den Note 3 piyasaya çıktığında, Note 2'nin fiyatının en fazla şu anki Note 1 fiyatına kadar düşmesi mantıklıdır. Note 1'in bile sıfırı zaten şu an 1150-1450 arasında değişen fiyatlara satılıyor (garantisini bilmiyorum).

Kaynak:
    http://www.ucuzu.com/cep-telefonu-c3277/samsung/n7000-galaxy-note-16gb-3g-wi-fi-p56739088/
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-n7000-galaxy-note-fiyati,573520.html

Buna göre, Note 2 tutulan bir telefon olduğu için bazı modellerde olduğu gibi ani düşüşler beklemediğimden dolayı, kademeli olarak 1-2 aya kadar Note 2 fiyatı olsa olsa 100 TL oynayabilir belki 1300-1380 arasına oturabilir. 4-5 aya kadar da 100-150 TL daha oynayıp bulunabilir en iyi fiyatı en fazla 1150-1250 TL arasına kadar düşebilir diye tahmin ediyorum. Hediye çeklerini düzgün kullanabilirsem, bana da şu an 1250'ye gelmiş oldu zaten.

ÖNEMLİ UYARI: Yaptığım tahminlerin hiçbir bağlayıcılığı olmayıp, muhtemel olan yanılmalarımdan dolayı 3.şahısların uğrayacağı hiçbir hayal kırıklığından sorumlu olmadığımı önemle duyururum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enteran -- 30 Mayıs 2013; 15:23:06 >

• Arkadaşlar dün samsung tr garantili note 2 yi 1.550 tl ye teknosadan aldık nasıl iyimi fiyat?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblue2828

Arkadaşlar dün samsung tr garantili note 2 yi 1.550 tl ye teknosadan aldık nasıl iyimi fiyat?

güle güle kullanın, internetten almak istemiyorsanız o civarlarda hep. geçen haftasonu 1500'dü sanırım elektroworldte fln.
  • Kesinlikle harika bir yorum olmuş.

Bir analiz yapmak lazım uzun dönemde.

Yurt dışı cihazlar ile samsung garantili cihazların ay bazlı düşme eğilimleri ve firmaların yapacağı (hepsiburada, gittigidiyor,n11) kampanyalar ile olabilecek olasalıkları çıkarsak hangi ay hangi fiyattan alabileceğimizi bilmiş oluruz.
  • Ben bugun dayanamadim hepsiburadadan beyaz rengi aldim. Bir nevi kdvsini vermedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s3 halen 1300 seviyelerinde seyrederken bu telefonun fazla düşmesini beklemeyin bence.

Çünkü s4 de zaten şu anda düşüşte.Alın gitsin 3e 5e bakmayın 1300ü veren adam 1400 1500üde verir bence.

Bu telefonun 1400 altına inmesi (Samsung garantililer )için s3ün 1100 TL altına inmesi lazım tahminimce.Oda uzun iş.

Diğer ithalat ve paralel ürünler zaten 1300 lira seviyesinde oynuyo onada güvenmek mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~~hyperion -- 30 Mayıs 2013; 19:03:29 >
  • Grupanya'da 1389 TL, websibir güvencesiyle satılmaktadır yazıyor, referans verdiği sitede de ürün distrübütör garantili. Grupanya bazı üyelere %10 indirim çeki göndermiş, çekle 1250 TL'ye geliyor. Ama garantisinden emin olamadım.
  • demin televizyonda reklamını gördüm gold'da 1299 liraya düşecek diyordu ama siteden bakınca fiyat 1479 lira gözüküyor.indirim ne zaman internete yansır ve garanti durumu nedir bilmiyorum arayıp öğrenmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Perfect Element1

demin televizyonda reklamını gördüm gold'da 1299 liraya düşecek diyordu ama siteden bakınca fiyat 1479 lira gözüküyor.indirim ne zaman internete yansır ve garanti durumu nedir bilmiyorum arayıp öğrenmek lazım.

Gold kendi ithal ediyor kendi garantisini veriyor.
  • quote:

quote:

quote:

Şimdiden bıraktın takibi sanırım Aldığın yerde vade opsiyonu var mı diye sormuştum dostum. Cevap verirsen sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdiden bıraktın takibi sanırım Aldığın yerde vade opsiyonu var mı diye sormuştum dostum. Cevap verirsen sevinirim.

Hocam alan ben değilim, ben de renk seçeneği var mı diye sormuştum :D

• quote:

quote:

quote:

Dün Delta Servis firmasının Sirkeci'deki yerine bizzat gittim Barkın Bey yardımcı oldu. Doğubankta bir dükkana yönlendirdi ve 1270 liraya tek çekim aldım delta servis garantili olarak.

imei kaydı var değil mi hocam? bir de renk seçenekleri var mıydı ?

İmei kaydı var. Gri renk aldım ben 20 lira daha ucuzdu grisi. Diğer renkler de vardır büyük ihtimalle ellerinde.

Vade opsiyonu var mıydı dostum?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam alan ben değilim, ben de renk seçeneği var mı diye sormuştum :D

Yaşlılığıma ver dostum :) kusura bakma. uygun note2 alacağız derken not alacak hale gelmişiz

• Dolar 1.90'a dayandı...ithal mallar için kötü haber.
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.