Şimdi Ara

SAMSUNG N150 inceleme Fotograflar-Teknik Bilgiler-Sorular/Cevaplar Tek Konu (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.291
Cevap
9
Favori
224.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercan149

nette biraz araştırdımda NC110 ve N150 diye iki ayrı modelimi var?
    Hangisi daha yeni kasa? N150 daha güzel gibi geldi.

NC110 daha sonra çıkmış bir kasa diye biliyorum.Ama bana kalırsada N150 daha güzel bir kasa.
    Kasa seçimi size kalmış ama işlemci N570 ve pil tipi olarak 5900 mAh tercih etmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

quote:

NC110 daha sonra çıkmış bir kasa diye biliyorum.Ama bana kalırsada N150 daha güzel bir kasa.
    Kasa seçimi size kalmış ama işlemci N570 ve pil tipi olarak 5900 mAh tercih etmenizi öneririm.

Az önce N550 (570 yoktu) modelini sordum Samsung bayide 599 tl fiyatı vardı. 550 ile 570 çok farkı yoktur heralde. Zaten eşime alıcam o da sadece nete girecek yada dvd kalitesinde film izleyecek. şimdi alıcaktım ama biraz daha araştırayım dedim. Bilgisayarı elime alıp herşeyine baktım beyazda karar kıldım ama pile bakmak hiç aklıma gelmedi farklı güçlerde olacağını düşünmedim. Farklı olabiliyormu? yoksa bize fiyat farkı karşılığında seçenekmi sunuyorlar?
    599 tl nasıl fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan149 -- 29 Kasım 2011; 19:34:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

quote:

Az önce N550 (570 yoktu) modelini sordum Samsung bayide 599 tl fiyatı vardı. 550 ile 570 çok farkı yoktur heralde. Zaten eşime alıcam o da sadece nete girecek yada dvd kalitesinde film izleyecek. şimdi alıcaktım ama biraz daha araştırayım dedim. Bilgisayarı elime alıp herşeyine baktım beyazda karar kıldım ama pile bakmak hiç aklıma gelmedi farklı güçlerde olacağını düşünmedim. Farklı olabiliyormu? yoksa bize fiyat farkı karşılığında seçenekmi sunuyorlar?
    599 tl nasıl fiyat?

Bende N550 işlemci beyaz olanından kullanıyorum.508 liraya aldım,forumda 449 liraya alanda vardı.
    Geçen hafta hepsiburada'da N570 işlemcili olan 620 tl'ye satılıyordu ama 30 tl maksimum puan+75 tl hb hediye çeki veriyordu 520 tl civarına geliyordu.Kampanyaları takip etmenizi öneririm söylediğiniz fiyattan daha ucuza bulabilirsiniz.

Samsung'larda iki çeşit pil kullanılıyor 4400 ve 5900 mAh.4400 olan 5 saat,5900 olan 6,5-7 saat gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 29 Kasım 2011; 22:49:43 >

• Dostlar bendeki SAMSUNG N150JP 'nin n450 olan işlemcisini çift çekirdekli bir işlemci ile değiştirebilir miyim acaba ve nerede bulurum bu işlemciyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 30 Kasım 2011; 15:10:31 >
  • N550 2 gb modeli metro gross markette 420 tl kampanya varmış arkadşlar ama ayrıntı bilmiyorum değerlendirmek isteyenler araştırsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetilsalisilikasit

N550 2 gb modeli metro gross markette 420 tl kampanya varmış arkadşlar ama ayrıntı bilmiyorum değerlendirmek isteyenler araştırsınlar.

420 tl kdv hariç fiyatıymış kdv dahil 499 tl.Ama yinede şuan için iyi fiyat.Sadece kağıthane metro şubesinin açılışı için 30 adetlik kampanya fiyatı.Ayrıca sadece kağıthane şb için geçerli bonus kart 500 tl üzerine 50 tl bonus kampanyası var.Eğer halen stokta varsa kaçırılmaması gereken bir fiyat.

SAMSUNG N150 inceleme Fotograflar-Teknik Bilgiler-Sorular/Cevaplar Tek Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 1 Aralık 2011; 1:18:12 >

• pilin tam şarj ediyorum 5 saat gitmiyor
    pilin ne kadar deforme olduğunu gösteren öğrenebileceğim program var mı?
  • arkadaşlar. netbook un köşesi çatladı. foto eklicem dh izin vermiyor. ne yapmalıyım? servis ücret ister dediler.
  • Arkadaşlar selam, bir sinir anında n150 ekranımı sertce vurmak suretiyle bozdum, şu anda ekranın yarısında renkli çizgiler bulunuyor, yeni bir lcd satın alıp değiştireceğim. elinde kullanılamaz durumda n150 si olan varsa ve satmak istiyorsa yada izmir içinde parça satan yer bilen varsa ve bildirebilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar ben de dün media markt indiriminden aldım cihazı. Kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz Çanta / Kılıf var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar ben de dün media markt indiriminden aldım cihazı. Kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz Çanta / Kılıf var mı acaba?

indirimden aldıgın cihazın işlemcisi N570 değilmi?
  • quote:

Arkadaşlar ben de dün media markt indiriminden aldım cihazı. Kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz Çanta / Kılıf var mı acaba?

Bu çantayı tavsiye ederim,kaliteli ve kullanışlı bir çanta

http://www.bimeks.com.tr/urun/116440/belkin-netbook-cantasi-siyah-f8n097eabr-.aspx
  • quote:

quote:

Evet Atom N570 işlemcili bugün herkes bunu soruyor:) O fiyata 570 olmaz diye düşünürken nasıl oldu da Media Markt böyle bişey yaptı hayret..

@akanthus teşekkür ederim öneriniz için. Bimeks'e gittiğimde inceleyeceğim mutlaka. Başka önerisi olan varsa onlara da bakacağım haftasonu.
  • quote:

quote:

quote:

Evet Atom N570 işlemcili bugün herkes bunu soruyor:) O fiyata 570 olmaz diye düşünürken nasıl oldu da Media Markt böyle bişey yaptı hayret..

@akanthus teşekkür ederim öneriniz için. Bimeks'e gittiğimde inceleyeceğim mutlaka. Başka önerisi olan varsa onlara da bakacağım haftasonu.

ben aynı çantayı teknosa'dan 49.90'a aldım.Bimeksin fiyatı kargo dahil bile daha ucuzmuş.Bu çantadan öncede çanta aldım ama piyasadaki netbook çantaları genelde kılıf çanta karışımı birşey oluyur.Bunu görür görmez aldım ve kesinlikle tavsiyede ederim.

• quote:

fiyat neydi hocam

hala ürün var mı ki ürün ellerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

fiyat neydi hocam

350 TL'ye aldım hocam 10 tane kadar vardı stokta ama 2 saat içinde bitti tüm ürünler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

fiyat neydi hocam

350 TL'ye aldım hocam 10 tane kadar vardı stokta ama 2 saat içinde bitti tüm ürünler

gayet uyguna almıssınz valla :)

iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
  • windows starter yüklü olan N150 ye Windows7 pro yüklemek istiyorum. Daha netbook u 1 saat kullandım, içinde yedeklemem gereken yada format atmadan önce yapmam gereken 1şey varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: telit35

pilin tam şarj ediyorum 5 saat gitmiyor
    pilin ne kadar deforme olduğunu gösteren öğrenebileceğim program var mı?

batterry life extander isimli program ile bakabilirsin kardeş
  • Arkadaşlar, bu netbooktan ben de almayı düşünüyorum. Yanına AvRtv Volair GO tv kartı alacağım. Acaba buna tv kartı oluyor mu? Kafama en çok taktığım soru var. Bu modellerde format nasıl atılıyor? Forumda bu modelle ilgili format atma konusunu bulamadım. Format atılması kolay mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.