Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun hocam gelen kutuyu dikkatlice kontrol edin başka bant izi varmı altta üstte kutuyu açarken içine bakın herşey nizami şekilde fabrikadan çıkmış gibimi duruyor yoksa elle düzenlenmiş gibimi tv nin ekranına sarılı beyaz bezi kontrol edin hiç oynanmışmı diye kutu içeriklerinin poşetlerine koyulduğu yerlere bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hayırlı olsun hocam gelen kutuyu dikkatlice kontrol edin başka bant izi varmı altta üstte kutuyu açarken içine bakın herşey nizami şekilde fabrikadan çıkmış gibimi duruyor yoksa elle düzenlenmiş gibimi tv nin ekranına sarılı beyaz bezi kontrol edin hiç oynanmışmı diye kutu içeriklerinin poşetlerine koyulduğu yerlere bakın
    Tamamdır üstad dediklerinizd dikkat edeceğim. İnşallah sorunsuz gelirde uğraştırmaz tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

Özellikle kargo sırasında oluşabilecek hasarlara da dikkat etmesi lazım tv alacak arkadaşların.Tv teslim edilirken kutunun üst bolgesinde hafif göçük vardı strafor kısmında ortasında olmadığı için teslim almıştım ama şuan olsa kesinlikle almam tutanak tutturmadan,uyuz tipleri bilirisniz kargo firması zarara uğrayacağı için hem tutanak tutmak isine gelmez yetkililerden tepki göreceği için hemde uğraşmak istemezler üşendiklerinden,hasarsız çıkmıştı tv servis geldiğinde yaptığı ilk sey kutunun detaylıca fotoğraflarını çekmesi,gerçekten taşıma sırasında degilde fabrika yada mağazadan kaynaklansa kutu hasarsız bile olsa kırık çıksa servis nakliye hasarlı diye formuna yazar kesinlikle zararınızı karşılamaz firma,kutuda olan en ufak hasarda bahaneleri olur,bu durumu kargo şirketine bildirseniz gecmise yönelik rapor tutamayacaklarını söylerler hatta kurye gelip hasarlı ürününü teslim dahi almaz iade etmek istediğinizde ve aynı şekilde satın aldığınız firmada teslim almaz ispat yükü size ait olduğu için sağlam teslim aldım diye imza atıyorsunuz çünkü.Bu tarz durumlarda kutuda olan hasarı kuryeye tutanak tuttarak alın,tutmuyorsada fotoğrafını çekip teslim almayın kargo sirketine şikayet oluşturun eninde sonunda tutanağı tutup tekrardan getirir o kurye,eğer kırık çıkarsada hem servis hemde kargo tutanağı ile zararınız karşılanır.

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    bana gelen elemanlar foto işine hiç girmediler hocam dolasıyla şimdi öğrenmiş oldum bu durumu :)
  • Samsungdan duvar askı aparatı almazsam ürün garantisinde sıkıntı olur mu? Ayrıca samsung servisler askı aparatı getiriyorlar mı talep edersem ücreti hakkında fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GedKalessin -- 23 Nisan 2018; 16:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Samsungdan duvar askı aparatı almazsam ürün garantisinde sıkıntı olur mu? Ayrıca samsung servisler askı aparatı getiriyorlar mı talep edersem ücreti hakkında fikri olan var mı?
    Duvara mı montaj ettireceksiniz toksa ayakla mı kullanacaksınız diye soruyorlar gelmeden önce. Yanlış hatırlamıyorsam 80 TL civarında bir ücret ile yanlarında getirdikleri aparat ile duvara takıyorlar. Kendiniz duvara takarsanız tvnin garantisine ne etkisi olur bir fikrim yok.
  • 2018 ler gelmek üzere hala bir kampanya başlatmadılar yahu.. kabus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

2018 ler gelmek üzere hala bir kampanya başlatmadılar yahu.. kabus
    5000 den aldım bende. Eminim tekrar düşecek hatta aldığım rakamında altına düşecek. Ama bende dayanamadım bugün aldım. Kargolar kapalı artık yarın verirler çarşamba gelir. 40es8000 kullanıyordum yeni cihazı heyecanla bekliyorum. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz. Az önce digitürk ile görüşüp mevcut kutuyu 4K kutu ile değiştirmede talep ettim. Beklemedeyim. Hatta gaza geldim soundbar da bakıyorum.

• GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Ben de 65MU9000 alacağım ancak daha önce gördüğüm fiyatlardan dolayı psikolojik olarak alamıyorum :))
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Samsung mağazalarından ve teknoloji marketlerinden fiyat teklifi verip pazarlık yapmayı denedinizmi hocam bazı mağazalarda teklif verip sisteme giriş yapıyorlar kabul edebilirler 7800-8000 civarında bir fiyatı.

Hayır hiç denemedim, hangi mağazalarda var ilk defa duydum?
    Online kampanyaları bekliyorum
  • Herkese Selamalar,
    Daha önce 55HU8200 Curved 4k tv kullanıyordum önden aldığı darbe sonucu ekran gitti.
    Ekran değişimi için 4000 tl fiyat çekti servis bende yeni model birşey alayım dedim.
    mu9000 modeline bakıyorum görüntü olarak hangi seviyeye yakın bilmiyorum üst segment olduğu için üzmez diye düşünüyorum.
    Durduk yere birde tv masrafı çıktı bakalım artık.
    Tek karar veremediğim Sony ile acaba değer mi farka diye emin olamadım. bir 15-20 gün bekleyeyim yeni modeller ile fiyat düşerse almayı planlıyorum.
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Daha önce vatanbilgisayarda bu şekilde teklif yapmışlığım vardı minumum değerleri oluyor tv bölümünde pazarlamacılar yardımcı olabilir.Girebilecekleri en düşük fiyatı deneyip geri dönüş bekliyorsunuz 30-45 dakika sürüyor kabul edebilirlerde onlarda size bir fiyat verebilir ama vatanbilgisayardan kötü bir alışveriş tecrübem oldu online olarak o yüzden tövbeliyim,iade tv gönderip geri almamak için uraştırdılar ama onlar sayesinde aynı fiyata 55mu8000 sahibi olacağıma Gittigidiyor kampanyasından 55mu9000 sahibi ve tecrübe edindim.Teknosa ve Bimeks`te yapanlar olduğunu duydum ama emin degilim sormaktan zarar gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 23 Nisan 2018; 23:51:18 >
    Bir deneyeyim denk gelirsem, teşekkür ederim..
    Vatan ve Teknosa gün içinde 10-15 dakikalık kampanyalar yapabiliyor online'da.
    Sony'de denk geldim ama MU9000 için denk gelmedim henüz, bekliyorum.. :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam dirty screen test ne soncunu veriuor acaba internette bulamadım böyle bir sorun servise nasıl anlatabilirim acaba bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eymenefe81

Bundan kastınız hem TV hoparlörü hem de Bluetooth hoparlör ya da Bluetooth kulaklık aynı anda ses çıkışı almak ise, ben şahsen kulaklık ile denedim ve oldu. Ayarlar-Genel-Erişebilirlik-Çoklu Ses Çıkışını aktif hale getirmeniz gerekiyor.
    merhaba,
    Çoklu Ses Çıkışı seçilmiyor, donuk vaziyette malesef. versiyon 1210.8
  • akmamba A kullanıcısına yanıt
    Dostum Auto motion plus ayarını kapat sıkıntı yok

• serviceosman S kullanıcısına yanıt
    Kardeş önce Bluetooth cihazını eşleştir. Sonra aktif olduğunu göreceksin.

• Arkadaslar tv nize heart testi yaptiniz mi hic

• serviceosman S kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi yapmadan önce ses cihazının Bluetooth ile bağlı olması gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.