Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi pazarlar sevgili arkadaşlar, televizyonu alalı neredeyse 1 ay oldu ama henüz adam akıllı kurcalamaya vaktim olmadı pc başından kalkıp, soruma gelecek olursak, bilgisayar görüntüsünü kablosuz olarak aktarmak için ne yapıyorsunuz ? bir kaç şey biliyorum ama dediğim gibi, tv yi kurcalamadım daha doğru düzgün.
  • Methaba 55mu9000 televizyona Dirty screen test yaptığımda ekranın sağ ve sol kenarlarında dikey şekilde görüntü bozuluyor titriyor ve dizi izlerkrn sağ alttaki yeni bölüm yazısında bulanıklaşma oluyor sebebi nedir 15 gün oldu değişim isteyebilirmiyim

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akmamba A kullanıcısına yanıt
    görüntü bozulmasından kastınız nedir hocam ekrandaki görüntüde kırılmalar takılmalarmı oluyor yoksa çektiğiniz tarafta görüntüde kararma gölgelenmemi var
  • Kırılma takılma oluyor hocam

son yazılımı kurdunuzmu 1210.8 olanı birde motion ayarları ne şekilde ayarlanmış
  • https://youtu.be/t2IlsKc5E2A video olarak ekledim

• Bugün Mediamarkt'ta 5099₺ maximum karta 100₺ puan ile 4999₺

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

bu kısmı siz gerçektede böylemi görüyorsunuz bahsettiğiniz sorun bu sanırım
  • Yok hocam o kısım fotoğraftan dolayı bu fotoğrafta belli olmuyor söylediğüm olay attığım videodaki problem var sağ ve sol sütunlarda bozulmalar oluyor

videodan pek bişey belli olmuyor kendi tarayıcısındanmı oynattınız usb denmi kendi tarayıcısysa ondanda olabilir birde motion ayarları nedir sütündan kastınız nedir onuda tam anlamadım
  • YouTube uygulamasındanda usbdende test ettim motion açık kapalı farketmiyor hocam en dibe bakın

videoda yukarda işaretlediğim bozukluk olmayacak şekilde biraz daha uzaktan çekebilirmisiniz
  • https://youtu.be/QvyiJbMiLuA buyrun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmamba -- 23 Nisan 2018; 2:12:33 >
    ekranın en sag tarafında çercevenib birleşme kısmında bozulmalar oluyor ondanmı bahsediyorsunuz
  • Evet hocam

öyle bişey olmaması gerekiyor servis çağırın yada değişim isteyin derim
  • Peki hocam acaba sorunumçn ismi cismi varmıdır dirty screen testte oluyor bide kendi cihazınızda deneyebilirmisiniz size zahmet direk değişim isteyebilirmiyim bide

başka hiçbir içerikte olmuyormu internetten aldıysanız 14 gün iade hakkınız var diye biliyorum
  • Evet bende aldım yarın geliyor. Umarım bir sorun çıkmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=T7H-4NYG-mE

bende olmadı bu sorunun ismi cismi varmıdır bilmiyorum ama bence pas geçmeyin önemli bişey gibi görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.