Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendi güncellese açılışta tv niz güncellendi uyarısı gelir şuan hangi yazılım yüklü
  • Lurtz1903 kullanıcısına yanıt
    evet bu yazılımda motion problemleri tamamen giderilmiş
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Ben stabilite ve tek kumanda sebebiyle MU9000 e kadar verdim.
    Demin XE9005 7.999 a düştü teknosa da 15 dakikalıgın ama almayayım dedim..
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    mükemmel fiyattı o tv için ama mu9000 de hiçbir konuda üzmez işletim sistemi kasa kalitesi ve ekran parlama konusundada mu9000 bir tık daha iyi yalnız 8000-8500tl den fazlasıda verilmez
    8.500 e düşmesini bekliyorum 2 gün önce olduğu gibi..
    Mediamarkt ta düşerse, 10% indirim kuponuyla 7.650 ye mal olmuş olacak. güzel bir fiyat diye düşünüyorum. :)
  • Bende almayi dusunuyorum bu saat itibariyle gg teknosa magazasinda 5279-280 indirim-75bonuspay= 4925 e geliyor daha iyi bi fiat bulabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    şuanki kurla zor gibi birde zaman geçtikçe iade vs. gelme olasılığı yükseliyor
    4600 e indirimle alan arkadaslar var ben dune kadar 55 mu 8000 bakiyodum ama ayaklarindan dolayi 9000 e gectim.bu gece gece kampanyalarina bakicam hayirlisi bakalim.

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    4600 e alanlar vatanın 1-1.5 ay önce yaptığı kampanyadan almıştır onun dışında 4600tl ye düştüğünü hatırlamıyorum birde o zaman kur biraz daha düşüktü
  • Valla bende ggde sepete ekledim bekliyorum. Elim gidip geliyor alsam mı yine 4600 lere dişer mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg teknosa ile kendi sitesinde mu9000 fiyat farkinin sebebi nedir, daha once ordan alan oldumu?

• E.S.Y. E kullanıcısına yanıt
    ben gg teknosa mağazasından aldım.neden öyle bir farklılık var bende bilmiyorum.4670 tl ye almıstım bende 1 ay once
  • antonow kullanıcısına yanıt
    Bende geçen ay aynı yerden yakın fiyata aldım. Memnunum sıkıntı yok.

• Pusuda bekliyorum 65MU9000 bir kampanyaya girse diye..
    Sony 65XE9005 7.719 TL ye düşmüş şuan teknosa gg de.. Göz kırpıyor kafa karıştırıyor.. :))
  • marslan982 M kullanıcısına yanıt
    Tekrar o fiyatlara düşer mi diye bekliyorum bende.

O fiyata Sony varken ben 8500 tl verip 65mu9000 almazdım hocam.Samsung`un avantajları fiyatı düşük olunca cazip oluyor.hatta 500 tl Samsung daha ucuzken bile aklım hep 55xe9005 kalmıştı ne zaman 4600`lere indi ozaman aldım.Fiyat politikalarında çok saçmalık var 10 inch artınca fiyat iki katı yükseliyor,55 ekranlarda en az 700-800 tl pahalı oluyor Sony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 18 Nisan 2018; 23:32:54 >
  • Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Görüntü olarak Sony çok daha iyi buna ikna oldum incelemelerden falan, ama stabilite ve tek kumanda .. :((
    Stabilize için birşey diyemem ama tek kumanda her cihazda uyumlu çalışmıyor ve tuşların sayısı az olduğu için yapabilecekleriniz kısıtlı ses sistemleri bluray oynatıcı dışında,madem bu iki model arasında kaldınız 65xe9305 indirimle yakalarsanız 9000 civarında onu düşünün derim.Benim bütçem o seviyelerde olsa bu cihazi alır aklım ne mu9000 nede xe9005 kalırdı,zaten gerçek hdr deneyimi bu cihazda olan nit değerlerinde başlıyor.

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    zaten digiturk amfi ve next uydu alıcı var.. Onlarda da calısır diye düşünüyorum tek kumanda..
    Her yerde android in yavaslıgı ve takılması donması konusuluyor.. Bir video izledim, options a bastıktan 4 saniye sonra ayarlar geliyor Sony'de.. biraz rahatsız edebilir gibi
    Tizen stabil en azından.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.