Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MeHMeT AtA

Haydaaa! Tv kendi kendine açıldı hem de iki kere yahu!

Hadi ilkinde uzanıyordum elim kolum mu çarptı dedim ama ikincisinde kumanda koltukta duruyorken şak diye açıldı...

Karşılaşan olmamıştır sanırım.

Youtbue açıldıysa sinyali alan biri ekran yansıtma yapıyor olabilir.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Dsmart kullanıyorum o açıldı.

İlginç bir durum.

Dediğinizi denedim tv kapalıyken telefon tv'yi bulamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 27 Mart 2018; 23:45:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    birinin daha başına gelmişti bu konudamı hatırlamıyorum alttaki komşu çıktı sonra telden bağlanıyomuş
  • fotolar burda hocam bakın bakalım mağazadakiyle alakası varmı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

fotolar burda hocam bakın bakalım mağazadakiyle alakası varmı :)

Hakikatten hocam amma fark ediyor ya. Nerde mağazada ki nerde bu . Harbiden dediğiniz gibiymis.

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    bütçenize uyuyorsa o fiyat aralığında 49mu8000 rakibi yok mağazadaki görüntülere söylenenlere pek takmayın satmak istedikleri tv en iyisi gerisi tü kaka :) ona göre ayar yapanı bile gördüm başka markanın ayarlarını kötü hale getirip diğerlerini canlı tutuyorlar..
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Ama işte ben kendi telefonum ile tv kapalıyken bağlanmayı denedim olmadı.

tv ye tanıtılmış başka kumanda cihaz varmı belki ondanda olabilir
    D smart'ın kumandasını kullanıyorum.
    Şimdi tv kapalıyken kendi telefonumla youtube ekranı paylaştım tv açıldı.
    Peki komşu tecavüzünü nasıl engelleyebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 28 Mart 2018; 1:0:20 >
    onla alakalıda olabilir servisle uğraşamam derseniz tv yi sıfırlayıp d smartı kurmadan kendi uydu alıcısıyla bi süre deneyin bakalım yine açılacakmı kendi kendine
    Denerim tabi. Ama telefondan youtube paylaşımı sırasında tv'nin açılması işi hoşuma gitmedi...

valla benim bildiğim aynı ağa bağlı değilse ve tv kapalıysa açılmaz ama bu bahsettiğim olayı yaşayan arkadaşınki açılmış boş bi vaktimde aklıma gelirse benim tv dede denerim
    Eyvallah kardeşim...Bu arada sizlerin sayesinde televizyonun keyfini sürüyoruz.

inşallah sıkıntısız yıllarca süreriz çünkü samsung yeni modellerde mu9000 ayarında tv çıkartmadı qled satışları etkilenmesin diye yeni modellerde sadece nu8000 var oda mu9000 ayarında değil bi sorun olsa parasını alsak bile bi daha bu fiyatlara böyle tv zor :)
    Günaydın;

Renk ayarlarınız ilk mesajdaki gibi mi yoksa rtings ayarlarını mı kullanıyorsunuz?
  • arkadaslar ,

merhaba,

yaklaşık 1 ay önce bende 55mu9000 aldım. ve cok memnunum. özellikle digiturkun 4k maçları enfes. ancak ben yeni güncelleme ara dediğimde tv güncel diyor. yani ben yeni güncellemeyi göremiyorum. sebebini merak ediyorum.
    ayrıca bazı dizi ve filmlerde karanlık üzerine aydınlık olduğunda örneğin karanlıkte bir fener varken fenerin etrafında haleler oluşuyor görüntü flulaşıyor. ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. belki de yayın ile alakalıdır. digitürk 4k kutu kullanıyorum.

şimdiden teşekkür ederim, iyi günler
  • kykadir K kullanıcısına yanıt
    Güncelleme tv üzerinden yapılamıyor. Önceki mesajları okursanız çözümü var.

Samsung'dan exe dosyasını indirip pc'den açacaksınız boş ve biçimlendirilmiş usb belleğe atıp tv'den usb üzerinden güncelle'yi seçeceksiniz.

• Balliba kullanıcısına yanıt
    rtings ayarlarını kullanıyorum hocam sadece arka ışık 15 o ayarlardan farklı olarak
  • ASLINDA 1 HAFTA ÖNCE GELDI AMA YOGUNLUKDAN DONEMEDIM SONUNDA KAVUSTUK M550 GERCEKDEN COK BASARILI YOUTUBE DEN DOLBY DIGITAL TEST BAKTIM BOYLE BI DENEYIMI GERCEKDEN 3 BIN TL LIK 7.1 LER BİLE VEREMEZ BENCE AMA SES AYARLARINDAN SESI VERI AKISINDAN DOLBY DIGITALE ALMANIZ LAZIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: kykadir

arkadaslar ,

merhaba,

yaklaşık 1 ay önce bende 55mu9000 aldım. ve cok memnunum. özellikle digiturkun 4k maçları enfes. ancak ben yeni güncelleme ara dediğimde tv güncel diyor. yani ben yeni güncellemeyi göremiyorum. sebebini merak ediyorum.
    ayrıca bazı dizi ve filmlerde karanlık üzerine aydınlık olduğunda örneğin karanlıkte bir fener varken fenerin etrafında haleler oluşuyor görüntü flulaşıyor. ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. belki de yayın ile alakalıdır. digitürk 4k kutu kullanıyorum.

şimdiden teşekkür ederim, iyi günler

Halelenmeyi bende merak ediyorum çözümü varmı. Ozellikle siyah ve beyazlarda daha belli oluyor

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.