Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb bu 2017 model samsungların küçük evrensel kumandasına turkcelltvplus ı tanıtamadım bir türlü tanıtabilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warmkitty -- 15 Mart 2018; 19:14:30 >
  • Arkadaşlar smart view ile bağlanamıyorum nerde yanlış yaptım acaba?

Bu uyarıyı veriyor.

"Samsung 9 Serisi'ne bağlanılamıyor (55). Samsung TV'niz açık ve mobil cihazınızla aynı ağa bağlı olmalıdır."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugur551 U kullanıcısına yanıt
    İndirdiğimiz 4K filmler tek parça mı iniyor yani hard diskten seyrederken normal bir 10gb 1080p film izle gibi mi izleniyor.. mesela bluray filmler hard DİSK’e atılıp izlenmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    Sil.yeniden kur

• kanal listesini bozmadani tek bir kanalı nasıl ayarlıyoruz? Öyle bir özellik var mı? Kurulumda kanal listesini subden attı. Tlc yok maalesef. Bugün de Dmax yayına başlıyor. Onu da ayarlamak istiyorum.
  • meryembetul54 M kullanıcısına yanıt
    BUNLAR INDIRDIGIM FİLMLERİN BAZILARI TABI PREMIUM UYELIK OLMADAN LIKLER GOZUKMUYOR
    IDM ILE INDIRIM GERCEKLESIYOR DOSYANIN KAYDEDILECEGI KISIM DIREK ORTAK 6 TB HDD YI SECIYORUM HDD DE 2 ÇIKIŞLI USB VAR BIRI PC DE BIRI ONE CONNECT KUTUSUNDA ZATEN RARSIZ VE SORUNSUZ INIYOR
    BOYLECE TV DEN HDD YE BAGLANIP 4K UHD HDR BİRŞEKİLDE İZLİYORUM ÖZELLİKLE 60 FPS İNDİRMEYE ÇALIŞIYORUMSAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• BU TELEFON YANSITMA MUHABBETİDEN DE MALESEF YARARLANAMADIM APPLE KULLANICI OLDUGUM ICIN MALESEF 4K APPLE TV ALMAK DURUMUNDA KALACAGIM.
    SON OLARAK GEÇMİŞ SAYFALARDA YAZDIGIM ALİEXPRES DEN ALDIGIM OPTIK TO 3.5MM JAK DONUSTURUCU GELDI FARKLI BI MARKA SES SİSTEMİME BAĞLADIM AMA TV DEN CIHAZ EKLE SESSISTEMI EKLE KISMINDAN EKLENMEDIGI ICIN EV SINEMA SITEMINI KENDI KUMANDASI ILE KISMAM GEREKIYOR SERVISI ARADIM KUMANDADAN HIC BI SEKILDE SESI KISAMIYORUM DEDIM MALESEF CIHAZ LISTESINDE ISMI OLMAYAN CIHAZLAR ICIN İŞLEM YAPAMIYORUZ DEDI BENDE MADEM BU ISIN ICINE GIRDIM MAAAALESEFhttp://www.samsung.com/tr/audio-video/soundbar/ BUNLARDAN BIRINI TERCIH EDICEM AMA COK DUSUK GELDI BANA 350 W LARDA YANI BİLEMEDİM BIDE 2.1 OLMASI HOSUMA GITMEDI KABLOLU DA OLSUN ISTEMIYORUM

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de var bugun kanal listesi atildi ama cok eksik var bir suru bos kanal yeri var onlari ayarlmak bir gunumu alacak bir tane USB var elimde ancak onu da gormedi sanirim onu bicimlendirip sonra takmam gerekecek.

• kanal listesi banada lazım ayarsız benimde kanallarım
  • Telefonum samsung s7. Telefonla çektiğim videolari smart view ile tvden izlerken sürekli takılma oluyor. Akıcı izleyemiyorum. Bunun sebebi nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur551

BU TELEFON YANSITMA MUHABBETİDEN DE MALESEF YARARLANAMADIM APPLE KULLANICI OLDUGUM ICIN MALESEF 4K APPLE TV ALMAK DURUMUNDA KALACAGIM.
    SON OLARAK GEÇMİŞ SAYFALARDA YAZDIGIM ALİEXPRES DEN ALDIGIM OPTIK TO 3.5MM JAK DONUSTURUCU GELDI FARKLI BI MARKA SES SİSTEMİME BAĞLADIM AMA TV DEN CIHAZ EKLE SESSISTEMI EKLE KISMINDAN EKLENMEDIGI ICIN EV SINEMA SITEMINI KENDI KUMANDASI ILE KISMAM GEREKIYOR SERVISI ARADIM KUMANDADAN HIC BI SEKILDE SESI KISAMIYORUM DEDIM MALESEF CIHAZ LISTESINDE ISMI OLMAYAN CIHAZLAR ICIN İŞLEM YAPAMIYORUZ DEDI BENDE MADEM BU ISIN ICINE GIRDIM MAAAALESEFhttp://www.samsung.com/tr/audio-video/soundbar/ BUNLARDAN BIRINI TERCIH EDICEM AMA COK DUSUK GELDI BANA 350 W LARDA YANI BİLEMEDİM BIDE 2.1 OLMASI HOSUMA GITMEDI KABLOLU DA OLSUN ISTEMIYORUM

Ayni durumu ben de yasiyorum. Optik to rca kabloyla muzik setine bagladim..ama ses ayarini kumanda ile yapamiyorum..koskica televizyona bi kulaklik cikisi koymamislar..jak olsa her sey tamamdi

• gunem82 kullanıcısına yanıt
    Uydudayken menü-ayarlar-uzman ayarları-manuel ayarlama kısmından kanal listenizi bozmadan yeni kanal arayabiliyorsunuz. NTV Spor'un adı DMAX olmuş. Yeni tarama yaptım ama NTV Spor olarak kaldı. Sanırım NTV Spor'u silip tekrar taratmak lazım.

Ben de seçilmiş uyduyu silmeyi bulamadım. Kurulumda hotbird-turksat seçilip kuruldu. Şimdi hotbirdü silmek istiyorum sistemden ama bulamadım bir türlü.
  • Az önce oyun oynamak için kumandadan ana menüye (ev işareti gibi olan) bastım, tepki vermedi. Bir türlü açılmadı. Konsolu oyun kolundan açtım, belki o şekilde hdmi açar ve konsola geçer dedim, olmadı. Usb bellek taktım, uyarı verdi, açıp izledim. Fakat bu tuş orda da işlevsiz. Tv fişini çekip bir kaç dk bekledim, düzeldi. Benzer şekilde sorun yaşayan, düzelmeyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Az önce oyun oynamak için kumandadan ana menüye (ev işareti gibi olan) bastım, tepki vermedi. Bir türlü açılmadı. Konsolu oyun kolundan açtım, belki o şekilde hdmi açar ve konsola geçer dedim, olmadı. Usb bellek taktım, uyarı verdi, açıp izledim. Fakat bu tuş orda da işlevsiz. Tv fişini çekip bir kaç dk bekledim, düzeldi. Benzer şekilde sorun yaşayan, düzelmeyen oldu mu?

Bende de sorun oldugunda fisi cikarip takiyorum geciyor..maalesefki o kadar paraya ragmen sorunsuz bir tv degil...

• uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Tv'yi müzik setine Bluetooth ile bağlıyorum. Süper bass tiz alıyorum gümbür gümbür...Ev müstakil olunca sorun da olmuyor...

Stereo 3.5 Blutooth Araba Müzik Için Kablosuz Ses Bluetooth Alıcısı Adaptörü Aux Kulaklık Için 3.5mm A2dp Reciever Jack Handsfree

http://s.aliexpress.com/JZzaa6fy?fromSns=Copy to Clipboard

• MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    BENDE O BI HALTA YARAMADIGI ICIN BUNU ALMISTIMhttps://tr.aliexpress.com/item/BESIUNI-Digital-to-Analog-Audio-Converter-Digital-Adaptador-of-Optic-Coaxial-RCA-Toslink-Signal-to-Analog/32828497726.html BLUETOOT 1 SAATI GECMIYO BI ZAMAN SONRA HEMEN SARJ BITIYO USB ILE BAGLAYINCA AYNI ANDA SARJ OLUP SES VERMIYO HIŞIRTI GELIYO
  • arkadailar ben mac ızlerken top gıderken bazen takılıyor ekran ve hızlı hareketlerde arkada flulaşma oluyor.bu sorunu yaşayan ve çözen oldumu acaba?
  • antonow kullanıcısına yanıt
    Auto motion plusu mac izlerken kapatip izleyin takilma düzelir

• meekmentos M kullanıcısına yanıt
    işin kötü tarafı kapalıyken yapıyor
  • antonow kullanıcısına yanıt
    Kapaliyken yapıyorsa güncelleme yapıp deneyin öylede olmazsa servisle görüşün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meekmentos -- 18 Mart 2018; 23:44:0 >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.