Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksam teknosa webte samsung %13 indirim.vardi ama ben indirim goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    55 MU 9000 saat 22:00'den sonra Teknosa'nın uygulamasında 4.999₺ idi...

Samsung'un sitesinden baktım 6.750₺...

• lendanoz55 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar dert değil çoğu üründe var mu9000`lerin keşke benimde böyle olsaydı ama ölü pixel çıkmasaydı,2 tane pixel hatası var arıza kaydı oluşturdum çağrı merkezinden servis geldi fotoğraflarını cekip gitti ertesi gün aradilar cihaz kayit oluşturmaya uygun değilmiş,değişim onayını geçtim adamlar form dahi doldurmuyor şirket politikaları yüzünden...

• SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

Arkadaşlar merhaba, ekranın sağ bölümünde böyle 25 cm uzunluğunda dikey bir beyazlama mevcut, acaba tv kaynaklı bir sorunmudur ? ekrana yakından bakınca hafif aşınma izleri duruyor biri kasıtlı yapmış olabilir o yüzden garantiye verip vermemekte kararsızım.

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Piksel hatalarını sonradan mı gördünüz?

Ben servisin yanında usb bağlayıp inceledim. Bulamazsınız kolay kolay Adana'da biz bu tv'de piksel ya da başka bir hataya rastlamadık siz akşam karanlıkta iyice kontrol edin titiz birisiniz belliki dediler.

Alalı 9 gün oldu her gün bir tarafını inceliyorum hata bulabilirsem iade ederim. Vatan müşteri hizmetlerini arayıp iade konusunu sordum 14 içinde sorgusuz iade hakkınız var dedi görüşmemiz kayıt altında da dedi ayrıca...

İnternet alışverişlerini bunun için tercih ediyorum artık.

G.G.'den akıllı Dsmart kumandası almıştım Samsung'u tanıtamadım aynı gün iade ettim. Satıcı orjinal değildir bu yüzden dedi...

Dsmart bayisinden aldım tv'yi tanıttım kendi orjinal kumandasını da yedek olarak kaldırdım...

• MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    %13 INDIRIMDEN ONCEDE 5BINDI YINE 5BIN.

Sonradan oluştu belkide bilemioyrum ama kurulumda olsa mecbur tutacaklardi imzalamazdim,Cayma hakkım doldu mecbur 6 ay içinde ayıplı diye tuketici hakem heyetine basvuruda bulunucam,eğer servis formu vermezlerse samsungu sikayet edicem normalde satin aldığımız fatura daki firmayı belirtmemiz getekiyor uyuşmazlığı başlatan samsung çünkü servis formu ve nüshasını vermek zorundalar satış sonrası hizmete göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 10 Mart 2018; 18:29:49 >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Ooo! Süpermiş yahu!

• quote:

Orijinalden alıntı: lendanoz55

Selam arkadaşlar , bugün birşey daha dikkatimi çekti :)

Çok dikkatli inceleyince TV'nin sol alt çıtasında hafif açıklık var.
    Ama görebilmek için çok dikkatli incelemek lazım.

Kimlerde bu şekilde, hiç kontrol ettiniz mi?

İlerde toz girmesi, daha da açılması vb. gibi bir problem olur mu sizce?

ilk fotoğraf sağ alt köşe, normal gibi..

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

ikinci fotoğraf sol alt köşe, uçtan yaklaşık 4cm civarı tırnak girecek şekilde açıklık var..

Bende de bu açıklık mevcut. Üretim hatası mıdır bu? Nasıl bir yol izlemek lazım? Başka arkadaşlarda durum nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• http://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-mu8000-vs-samsung-mu9000/420/443 burada kıyaslamışlar detaylıca bir göz atın isterseniz.

Ben de kendi çapımda bir şeyler yaptım. Tüm günümü aldı ama hoşuma da gitti.

• Beavis. kullanıcısına yanıt
    O açıklık bende de var. Hiç kafama takılan, dikkatimi çeken bir durum değil açıkçası..

• Balliba kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık kardeşim. Oldukça farklı bir hava katıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 10 Mart 2018; 22:4:37 >
  • EVET ARKADAŞLAR Seagate Backup Plus 8TB STEL8000200 3.0 BAŞARI İLE ÇALIŞIYOR SUAN HEMDE SORUNSUZ İŞİN SIRRI 3.5 İNÇ DİSK DE 7400 DÖNÜŞ HIZINA SAHİP OLMASI BILE FARKETMEDİ OLAY GÜCÜNÜ ADAPTÖRDEN ALMASI İMİŞ TB NİN BOYUTU DEĞİL, SUAN 64 GB DUAL 4K 60 FPS HDR BİR FİLM İZLİYORUM EN UFAK BİR SORUN YOK ...

• Ugur551 U kullanıcısına yanıt
    Filmleri nerden indiriyorsunuz PM atar mısınız?

• Ugur551 U kullanıcısına yanıt
    Zahmet olmazsa... Ben de rica edebilir miyim?

• arkadaşlar bu tv de tarayacı sanırım tizen browser olarak geçiyor buna a-d block eklentisini kuramıyormuyuz yahu zırt pırt reklam cıkıyor twitch'te yayıncıları izlerken yada puhutv de film dizi izlerken onu geçtim bazı dizilerde bu 5 snlik reklamlar var o bitiyor reklamı geç şeyine basılmıyor izletmiyor sana diziyi sırf o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 10 Mart 2018; 23:43:22 >
  • Merhaba arkadaşlar bizde mu9000 aldık yorumlarınızın da katkısıyla. daha kutu açılıp kurulmadı ama acil bi şekilde karar vermem lazım. Sizce hareketli askı aparatı ile mi yoksa tv sehpası mı kullanılmalı. Duvara asınca güvenli olur olmaz birçok yorum okudum kendi evimize geçene kadar idarelik bi sehpa baktık .duvarın durumu da önemliymiş galiba asmak için onu nerden bileceğiz bilmiyorum. Sehpa alın derseniz boyutları kac olmalı en az? ayaklı halıyle. 120*35 ve üzeri yeterli diye düşündüm doğru mudur? Fikirleriniz nedir. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

• boyut önemli değil tv ünitesinde ünitenin kaç kgı taşıyabilir olduğu önemli genelde bunun ne kadar olduğunu yazmıyorlar senin göz kararına kalıyor

• kanal sıralaması nasıl yapılıyor?

Düzenleme: tamam buldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uthec_ -- 11 Mart 2018; 13:18:33 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.