Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende dün yapmıştım böyle görüntü daha ön plana çıktı sanki :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugur551 U kullanıcısına yanıt
    dübelden nasıl atıyor? yanlış dübelle montaj tabi sağlam olmaz... link verebilir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    aynen yahu işin garip tarafı tv kendisi hiç güncelleme bulmuyor en son sürümü kullanıyorsunuz falan diyor hemen her güncellemeyi kurmak mantıklımı acaba bazı sürümler sıkıntılıdır ben biraz beklicem

• MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/SlwYnRx7vpM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 6 Mart 2018; 1:37:43 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    %83 te kalıyor güncellemiyor. Mutlaka flash bellekle mi yüklemek gerek?

flash bellek ile yüklerken de bana hata vermişti %83 2 flash değiştim olmadı sonra HDD denedim olmuştu.

İlgimi çekti. Youtube'da yapılış videoları varmış ama renk değişimini manuel mi yapıyorsunuz? Ekrana göre kendi ayarlamıyor sanırım.

(İzlediğim videolara göre tv'ye herhangi bir bağlantı yapılmadığı için mantıken manuel değiştirmek lazım..)

Benim dediğim ambilight olarak geçiyormuş ve bayağı uğraştırıcı bir şey. Vazgeçtim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balliba -- 6 Mart 2018; 8:21:29 >
  • Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çektim bu 2 foto da çok net seçiliyor.

• Yeni yazılımda menü hızlanmış fakat görüntü kalitesi düşmüş gibi .özellikle suratlar yapaylaşmış . 4k yayında belli değil ama fhd de görüntü kalitesi 1 tık düşmüş gibi geldi bana.

• telenor T kullanıcısına yanıt
    Tizen şimdiye kadar yapılmış en kötü işletim sistemi olabilir. Devamlı güvenlik açıkları çıkıyor, ve bir dünya bug mevcut.

En son okuduğum haberde 27000 ( yirmiyedibin ) bug olduğundan bahsediliyordu.

Yanlış anlamayın ama bence o sistemin çalıştığına şükredin.

Görüntüsü şöyle iyidir ekranı şudur ona birşey demiyorum.

• Balliba kullanıcısına yanıt
    Uzaktan kumandalı rgb şerit led ile yaptım. Lehim yapmasını bilmeniz gerek. Biraz uğraştırıcı.

Kumandadan hemen her rengi seçebilirsiniz ister sabit tek renk ister flaşör isterseniz de bendeki gibi tüm renkler arası yumuşak geçiş yapabilirsiniz.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    En son sürümü yüklediniz mi?

Öncekine göre değerlendirme yapabilir misiniz?

• Merhaba arkadaşlar.Bende 55MU9000 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.Bilgisayarımda kullandığım Logitech Z623 2+1 ses sistemimi tv ye bağlamak istiyorum.Aranızda bilgi sahibi olup yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim.

• Televizyonda kulaklık girişi varsa oraya bağlıcaksınız yoksa ne yapılabileceği hakkında bilgi sahibi değilim. İyi günler.

yok hocam indirdim ama yüklemedim

• imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    BEN BUNU ALDIM
    https://www.hepsiburada.com/dizayn-truva-32-55-cift-kollu-hareketli-katlanabilir-lcd-led-tv-aski-aparati-p-EVANTNDZYN3255
    YORUMLARINI OKU ANLARSIN ICINDEN CIKAN DUBELLER COCUK PARMAGI GIBI KUCUCUK BEN 7 SANTIM UZUNLUGUNDA 2 CM ÇAPINDA DUVARA 4 KAMA ÇAKDIM 7 LİK EN KALNINDAN VİDA BASTIM SONRA USTUNE CIKDIM 70 KILOYUM BISEY OLMADI 55 INC BU ARADA BENI TV

• BU ARADA SAMSUNG MUST. HİZ. ARADIM KAC TB DESTEKLER MUHABBETINI SORDUM TEKNIK EKIP INCELEYIP SIZE DONECEKLER DEDI ERTESI GUN DONDU ILGILI BIRI BELLI HDD NIN DONUS HIZINA KADAR BILGILENDIRDI 5400 DONUS HIZINA KADAR DESTEKLEYECEGINI + HDD NIN DE GUCUNU BASKA YERDEN ALABILDIGI SURECE BOYUTUN BI ONEMI OLMADIGINI SOYLEDI ONEBOX UN YUKSEK BOYUTLARDA HDD YE GUC AKTARIMI YAPAMAYACAGINI BELITTIR BENDE BUNA YONELDIM;
    https://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-backup-plus-6tb-stel6000200-P52222675?
    DUN AKSAMDAN BERI INCELEMEDIGIM FORUM KALDI 100 KISIDEN 50 SI SEAGATE DEN MEMNUN DEGIL 50 SI WD DEN MEMNUN DEGIL HEPSININ BIRINDEN CANI YANMIS KI ALDIGIMIZ TV DEN DE CANI YANANLAR VARDIR ARAMIZDA 6 TB OLUP DA BU FIYATA OLAN HIC BI MARKA OLMADIGINDAN MECBUR BUNU ALDIM BUGUN GELDIGINDE ICINE 50GB DAN 4K FILIMLERIMI ATIP DİREK TV YE BAGLAYACAGIM SORUN YASARSAM 2 ALTERNATIFIM OLACAK 1. 2 YE BOLMEK DISKI BURDA BI ARKADAS DEDI O OYLE YAPMIS 2 CISI ISE TP LINK ARCHER VR400 CIHAZ VAR ONA BAGLAYIP FTP DEN IZLEMEK ZATEN OTOMATIK BAGLANTILAR DA CIKIYOR TV DE SUAN 1 TB DISK DE OLAN 4 K FILMLERI KALITE BOZULMADAN TAKILMADAN BU YONTEM ILE TEM TELDEN HEM TV DEN HEM PC DEN IZLEYEBILIYORUM.
    SON OLARAK BIRI DE SORMUS 3MM JAK GIRISI ICIN BEN BUNU TERCIH ETTIMhttps://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=89399019163264&productId=32828497726

• Periah kullanıcısına yanıt
    Kulaklık girişi mevcut değil optik giriş ve hdmi mevcut en azından onları görebildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bjorn Lodbrok

Kulaklık girişi mevcut değil optik giriş ve hdmi mevcut en azından onları görebildim.

kulaklık girişi yokmuş..hdmi to rca kablolardan alıp müzik setime bağlamayı düşünüyorum bende..

• bu TV güncellemeyi yapmıyor indirdim güncellemeyi 2 tane HDD denedim USBCOR mor salak saçma hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 7 Mart 2018; 1:1:59 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.