Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4700 liraya gg teknosadan siparisimi verdim bu gece..45 sayfayida okumaya usendim ve affiniza siginarak biseyler sormak istiyorum. tv islerine biraz uzagim. Simdi ben canak, kablo falan almak zorunda miyim yoksa wifi uzerinden izleyebilecekmiyim. Ya da android box falan yaziyorlar ne oldugunu bilmiyorum. Ondan almali miyim?

Onun icin canak gerekiyor mu? Bide tivibu varmis onu mu alayim :))

Kisacasi mu9000 ve otesi icin yol haritasi istiyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 haftadır cihazı rtings ayarları ile kullanıyorum. Renkler, netlik, keskinlik uydu yayınları izlerken gayet güzel. Fakat usb den 4k video izlediğimde rtings ayarlarının hem videodaki birçok ayrıntıyı göstermediğini hemde görüntünün keskinlik bakımından zayıf olduğunu ve mat kaldığını gördüm. 4k izleyeceğim zaman farklı görüntü ayarları mı kullanmalıyım? Arka ışık rtings ayarlarında 4. Ben de o şekilde kullanıyorum ve renkler son derece gerçek geliyor. Arka ışık arttıkça renk hem doğallığını yitiriyor hemde farklı açılardan izlendiğinde renklerde patlama hissi veriyor.
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    TV nin standart ayarı da çok başarılı ben onu kullanıyorum, yalnız arka ışığı 5 yapıyorum, auto motion ayarını da kişiselde 5e 4 kullanıyorum.

• Vatan'dan 22 şubatta aldığım 55\9000 1 martta teslim edildi.

Kargo şirketi değişikliği yapıp Horoz lojistik ile anlaşmışlar. Aksamalar oluyormuş hem Vatan'a hem dağıtıcıya telefonda söylemedigimi bırakmadım...

Üstadlardan görüntü ayarları ile ilgili minik tüyolar alabilirim.

Ölü piksel ve bir iki test uyguladım servisin yanında sorun çıkmadı. Eleman premiumlarda hiç sorunla karşılaşmadık diye de belirtti.

Şu an doğal görüntü ayarında Bjk Fener maçı izliyorum Hiçbir sorunla karşılaşmadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

4700 liraya gg teknosadan siparisimi verdim bu gece..45 sayfayida okumaya usendim ve affiniza siginarak biseyler sormak istiyorum. tv islerine biraz uzagim. Simdi ben canak, kablo falan almak zorunda miyim yoksa wifi uzerinden izleyebilecekmiyim. Ya da android box falan yaziyorlar ne oldugunu bilmiyorum. Ondan almali miyim?

Onun icin canak gerekiyor mu? Bide tivibu varmis onu mu alayim :))

Kisacasi mu9000 ve otesi icin yol haritasi istiyorum:)

O fiyatı nasıl aldınız acaba ?
  • dün geceo fiyata satıldı. avantajix ve bonuslar hesaba katılınca o fiyatlara geldi. Ben vatandaki gibi direk 4.660 a düşmesini bekliyorum ama zor gibi. yine de 4.750 den almayı hedefledim. Artık her gün o sitelerde gezeceğiz başka çaresi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trasher

dün geceo fiyata satıldı. avantajix ve bonuslar hesaba katılınca o fiyatlara geldi. Ben vatandaki gibi direk 4.660 a düşmesini bekliyorum ama zor gibi. yine de 4.750 den almayı hedefledim. Artık her gün o sitelerde gezeceğiz başka çaresi yok.

Bizde 5100 e aldık iyimi... Neyse hayırlısı.

Arkadaşlar duvara montajda TV nin altında herhangibir dolap etajer vs olmadığından
    0ne-CONNECT modülü bağırsak gibi asılı kaldı.
    Bunun için bir öneriniz varmı acaba?
    Servis elemanı abi biz bunu arkaya atıyoruz dedi...
    HDD nasıl bağlıcam deyince arka yan kapağı açıp USB portunu kullan dedi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 1 Mart 2018; 23:37:25 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Samsung ms650 aldım bende çok kaliteli gerçekten bundan önce lg vardı soundbar samsung daha kaliteli baslar tizler süper tavsiye ederim

Yanlız bu mu9000 de halen renk ayarı tutturamadım süzde şuandaki ayarlar neler arkadaşlar

• Arkadaşlar ben çekle dslr makine alacaktım ama bu soundbar olayı aklımı çeldi. Tv yi zaten film ve oyun için kullanıyoruz. Dediğiniz gibi fark oluyorsa SAMSUNG HW-MS650/TK 3CH SOUNDBAR BUILD-IN WOOFER alayım ne dersiniz ?
  • Cyberx26 C kullanıcısına yanıt
    hocam sounbar işi hikaye abartıyorlar abarttıkları kadar değil...yer durumunuz rahatsa şu modele bakın derim

http://www.hepsisony.com/sony-htrt4-51-51-ch-600w-soundbar-ev-sinema-sistemi
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Bende 1000 watt 5+1 kullaniyorum.3D bluray li.garantisi bitti dusunen varsa satabilirim.sony 600w gibi 1500tl deil.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Ok eyvallah hocam benim derdim gümbür gümbür ses almak değil, sonuçta apt dairesinde yaşıyoruz bu yüzden klasik 5+1, 7+1 gibi sistemler istemiyorum. Tv ye göre daha kaliteli ses versin benim için yeterli olur.
  • Kulaklık girişi var mi tv de?

• ARKADAŞLAR 5 TB KULLANAN VARMI DESTEKLIYORMU DESTEKLIYOR ISE FAT YADA NTFS SEÇİYORMU DENEYIMLEYEN OLDUMU ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

Kulaklık girişi var mi tv de?

Hayır yok maalesef.... Kulaklık kullanacaksan bluetooth kulaklık alman lazım...
  • Ugur551 U kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim 2 TB a kadar destekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: powerca

arkadaşlar dun gece teknosadan 55mu9000 aldık kargo ile gelecekmis 3 5 gün bekleyecez sanırım o sırada biraz heyecandan araştırdım

şimdi samsung 55 inc üzeri ücretsiz kurulum yapıyormuş
    şimdi sormak istediklerim

kutudan askı aparatı çıkıyormu ? çıkmıyorsa almamı önerceğiniz bir aparat mevcutmu

1 servis priz ücreti falan alıyormuş faiş fiyat doğrumu dur nasıl bir priz takıyorlarki merak ettim doğrusu

2 servis geldiğinde sadece tv çalıştırıp gidiyormu yoksa güncellemeleri ayarları falan yapıyormu eğer ayarları yapmıyorsa benle işiniz çok :D

Askı apararı için Sonorous markasını önerebilirim.. Çok kaliteli ürünleri var...
    Hareketli askı aparatı için: Surefix 440, 450, 511, 521, 535 modelleri
    Öne hareketli : 330, 332, 430, 431 modelleri olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Benim bildiğim 2 TB a kadar destekliyor.

3tb ntfs sorunsuz çalışıyor. 4tb denemedim elimde yok. Sorun olursa da hdd i ikiye bölüp yine kullanabilirsiniz. Mesela 6tb diski 3tb 3tb ikiye ayrılır ve takınca tv tanır.

• Killknight kullanıcısına yanıt
    BENIM SORULARA Bİ SEN CEVAP VERİYON KANKA SAOL .
    BİDE 20 CI SAYFALARDA BIRI DUVARA MONTE SORUYODU HEPSIBURADA DAN ALDIM HER YONE DONENDEN SERVISIN ELINE 4 TAHTA KAMA VERDIM KENDILERI MONTE ETTİ MALZEMENIN YORUMLARINDA HERKES DUBELDEN ATTIGINI YAZMISTI ISI GARANTIYE ALDIM ;)SAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugur551 -- 4 Mart 2018; 0:6:59 >

• livemylife L kullanıcısına yanıt
    Smart ip tv uygulamasini kullaniyorum. Kendi dahili uydu alicisindan fark yok kilitlenme çökme vs yasamadim henüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.