Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tv kapalıyken çıkarmak gerekli gibi. başka yöntem bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manovar M kullanıcısına yanıt
    o nasıl iş hocam mecbur HDD takılacak o tvye bende 2 TB film arşivi var hdd yi takmadan nasıl izlicez dizi film ben 4-5 sefer taktım hdd birşey olmadı olacağına gelmiş senin bence.Saçma yani tv hddyi nasıl bozacak
  • Az önce Thor Ragnarok filminin 4k olarak indirip izledim. 4k inanılmaz bir şey gerçektende. tabi bu tarz filmler için önemli. dram vs 1080p yeterlidir. filmin boyutu 50 gb ama olsun değdi.
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• esevetnov kullanıcısına yanıt
    tv nin hakkı bu içerikler hocam bizim berbat uydu yayınlarıyla yazık oluyor tv ye :)
  • Kesinlikle eğer herhangi bir sıkıntıdan şüpheniz varsa gerçek 4k video indirip onunla test edin. online falan değil ama hdd ye indirip tv ye bağlayıp izleyin. hakikaten renkler vs inanılmaz ya.
    Filmleri nerden indirdiniz

• Romanya menşeli bir torrent sitesi var oradan indiriyorum tüm film ve dizilerimi. harika bi site. adını vermem yanlış olur burada. illegal sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esevetnov -- 25 Şubat 2018; 13:59:11 >
    z ile başlayan mı hocam
  • Hayır hocam f ile başlayan benimki. ama z ile başlayanıda biliyorum. orada ratio kuralları çok sert. tutunmak zor. benim f sitesinde 4k ların hepsi freeleech :)
    hocam bir kaç harf daha verseniz bende merak ettim bulmaca gibi oldu
    Türkçe dil desteği var mı 4K filmlerde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) neyse bence bu konuyu fazla uzatmayalım burada durduk yere başımıza iş almayalım. soruları pm olarak alayım lütfen :) sadece şunu söyleyeyim türkçe değil sunumlar. orijinal dilinde.
  • maksimum 5.000 TL için bende bu paneli almaya karar verdim. Bu yıl bu tv sanırım en dip 4.650 TL yi görmüş. Şu an 5.250 civarlarında. Alırken ne tavsiye edersiniz arkadaşlar özellikle netten mi yoksa mağazandan mı almalıyım? + ları - leri nelerdir? almayı planladığım rakam 5.000 TL altında. Tavsiyelerinizi bekiyorum eski tv im 42lg6100 du çerçevesi çok ciddi kalın olan bir tv idi umarım bunu garipsemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeHMeT AtA

quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

quote:

Orijinalden alıntı: powerca

dostum üstüne alınma
    karlanmayan üstüne leke atılmayan tv ye rastlamadım bütcem civarında
    birisi samsung diyor öteki samsung kötü diyor lg al diyor diğeri lg kötü samsung al diyor
    inan Allah var şaşırdım cebimde 5000 küsür param var tv alamıyorum
    illa oled alıcam diye bir sey yok 5000 civarı bir tv almam lazım max 5500 olsun
    ama alamıyorum

Philips 55PUS7502'de düşünebilirsiniz... Zira ben 55MU9000 ile bu televizyon arasında kaldım.. Son anda MU9000'de güzel kampanya yakalayınca Samsung aldım.. LG hiç düşünmedim bile 2017 modelleri tırt... Samsung'un avantajları: 1-) Dizayn ( MU8000'in dizaynı daha da iyi ama aradaki fiyat farkı 9000'ü öne çıkarıyor) 2-) One Connect apartı çok kullanışlı 3-) 4 HDMI'da 2.0 standardında 4-) 2 uydu girişi olması 5-) Kablosuz modmin AC olması.. Philips'in avantajı ise 1-) Kesinlikle Ambilight özelliği 2-) Subwoofer kalitesi 3-) Fiyatı 4-) Kayıt özelliği, usb 3.0 olması ve kulaklık girişi olması..

Kardeş Samsung'un avantajlarındaki 5. şıkta ne demek istediniz?

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 26 Şubat 2018; 1:40:44 >

• Arkadaşlar tv de ki appler açamayan başladı YouTube, puhutv, netflix. 1153 güncelleme ve son sürüm gibi görünüyor.

• arkadaşlar tv aldım uzman ayarları diye aylarlar bunların en optimum ayraları nasıl elde edebiliriz
  • Drago kullanıcısına yanıt
    En son sürüm 1155.1'i internetten indirebilirsiniz.

1151.1

Samsung MU9000 destek sayfası

• quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

En son sürüm 1155.1'i internetten indirebilirsiniz.

1151.1

Samsung MU9000 destek sayfası

Tşk ederim sağolsun Çağatay arkadaş yönlendirdi

• Mu9000 tvyi eve gelen temizlikçi kadın cam sille silmeye kalkmış. Her seferinde panele kimse el değmesin dediğim halda o hafta deme ihtiyacı hissetmedim ve sonuç cam sille temizlik. Ekranda kalan temizleyici kalıntılarından ötürü dalga dalga lekeler vardı. Önce nemli bezle tüm kalıntıyı temizlemeye çalıştım sonra da profesyonel ekran temizleyicilerle sildim. Ekranda leke kalmadı ama tv kapalıykan farklı açılardan ışık vurduğunda sanki yine o lekeler var gibi. Cam sil, panel yüzeyine zarar vermiş olabilir mi yoksa tv kapalıyken belli açıdan ekrana gün ışığı düştüğünde sizde de böyle harelenmeler oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.