Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lifebox transfer
    Lifebox Transfer: Upload File! Send and Share Large Files
    https://lifeboxtransfer.com/download/1dec9298-cb04-44ac-88e4-389361f1bcb8
  • Bu televizyonda bu aralar değişik şeyler oluyor yaw🤔
    Mesela kumandadan kapatıyorum bir süre sonra herhangi bir sayı tuşuna basınca açılmıyor.
    İllede kırmızı açma kapama tuşuna basmak gerekiyor.
    Bunuda her zaman yapmıyor.
    Bazende herhangi bir sayı tuşuyla açılıyor🤷‍♂️

Birde eskiden normal kumandadan açılırken ekrana "Samsung Smart tv"
    Yazısı gelmiyordu şimdi geliyor.
    Sadece açıkken elektrik gidip gelince direk açılınca "Samsung Smart tv" yazardı.
    Bu acaba yeni 1310.1 yazılımıyla mı geldi yoksa benim tv'mi kafayı yemiş🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu tv de sinyal yok uyarısı alan var mı? Hiçbir kanal çekmiyor kabloları yeniledim çalışmadı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarvaArtena kullanıcısına yanıt

sıfırlayın düzelir...

• Mitra kullanıcısına yanıt

Sınırlaması nasıl oluyor hocam?

Ayarlar > Genel> Kurulumu Başlat

• Mitra kullanıcısına yanıt

Ne yazık ki olmadı siz hangi frekanslarla kanal Arıyorsunuz

Hocam kablolarda sinyal olduğuna eminsiniz değil mi? Bir sinyal bulucu ile baktırdınız mı? Eğer kabloyu kontrol ettirdiniz ve sorun yoksa ve sıfırlama ile kanal bulamıyorsanız tv'nin uydu dekoderi arızalanmıştır.

• arkadaşlar benzeri durum yaşayan varmı aramızda eğer benim şansımaysa üzülürüm :)

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Bende bir sorun yok.Sizin sayenizde tv yi almıştım 2018 haziranda.Hala ilk günkü gibi aman nazar değmesin üstüne titriyorum inan.Sizede geçmiş olsun neden böyle oldu acaba.Saygılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • desarj45 kullanıcısına yanıt

valla ben bişey anlamadım hocam sineğin azminemi şaşırayım tv yi yapan aklamı bilemedim :) girebileceği tek yer arka ızgara orasıda sıcak ama ordan girdi muhtelemen

-benim yayladaki vestel de olmuştu. benim ki çok küçüktü , 5 piksel kadar yer kaplıyordu. ben başta piksel yanması zannetmiştim. sonra bu forumda böcek girmesi konusu olmuştu. ben de şüphelenip bakınca böcek olduğunu anlamıştım.

- çözümüm: ekran ile cam arasında olduğu için öndeki camı (başka malzeme de olabilir) bantla kendime doğru çekerek boşluk oluşturmuştum. bu sayede böcek alta düşüpp ekrandan çıkmıştı.

-ama sizin ki bayağı büyük. düşer mi bilemem...

• enver49 E kullanıcısına yanıt

pili değiştirin

• wipe98 kullanıcısına yanıt
    Yok sayın abim beee...
    Keşke ondan olsaydı.
    Kumandada sorun yok normal tıkır tıkır çalışıyor.
    Bak abimdede aynı tv var.
    Mesela ikisini birlikte kumandadan kapattık.
    Sonra fişi prizden çektik.
    Sonra fişi geri taktık.
    Sonra onunki kumandadan herhangi bir sayı tuşuna basınca tv açılıyor.
    Ama benimki herhangi bir sayı tuşuyla açılmıyor.
    İllede kırmızı güç tuşuna basmam lazım.
    Ve onunki hangi tuşa bassa direk o kanal açılıyor.
    Benimki ise önce ekrana "Samsung Smart tv" yazısı geliyor sonra açılıyor🤷‍♂️
    Nerdeyse 5 yıl olacak kullanıyorum önceden böyle değildi son iki üç aydan beri böyle oldu🤷‍♂️
    Ama yinede dediğini deneyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 18 Haziran 2023; 23:59:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğilen samsung oled sonrası böceklenen samsungda görüldü:) Şaka bir yana oversature renkler hayvanın azmini ve iştahını artırmıştır büyük olasılıkla…

Usta tv ne oldu yaptırdınmı?

• desarj45 kullanıcısına yanıt

hocam bu ara yoğunum biraz duruyor öyle

• Arkadaşlar bende uzun süredir WiFi bluetooth sorunu yaşıyorum. Sırf bu yüzden mi tv stick aldım ama kumandası arada çakılıyor çalışmıyor diye çakma kumanda aldım en sonunda tv ye atacağım tuşlara çok sert basıyorum. Neyse WiFi buluyor 2 dk bağlı kalıyor Sonea kopuyor WiFi bulmuyor. Dedim ki samsung a böyle böyle oldu garanti bitti servis gelir ama yapılmasa dahi servis ücreti alınır dedim içini açıp bozamam ya bu tv kendi kendine bozuldu. Yok kabul etmediler ne yapabilirim şuan WiFi hiç bulmuyor tv yi stick ile kullanıyorum ama tv nin kendi uygulamalarını kendi wifisini bluetooth kullanamayınca kumanda da kullanılmıyor ne yapabilirim?

• Şöyle bir uygulama keşfettim mi9 kullanıyorum WiFi ve Bluetooth um bozuk olduğu için kızılötesi ile kumanda şeklinde kullanıyorum telefonumu. Tavsiye ederim tek sorun reklam çok onu da telefondan neti kesince reklam çıkmıyor yine diyorum kızılötesi ile kullanıyorum ama isteyenler WiFi ile de kullanabilir.

• Bizim tv nin medya oynatıcısında yada direk cihazda mı problem var? Geçen çıkan spider man across the spiderverse 2023 filmini indirdim harddiske takıp tv den oynatmaya kalkınca 3-5 saniyede bir ekranda kırılmalar oluyor ses kopup geliyor kırıla kırıla takıla takıla oynuyor. Kısacası oynatmıyor. Plex ten izlemeyi denedim pc de server kurup tv nin plex uygulamasından izlemeye kalkınca da aynı şekilde takıla takıla kırıla kırıla ses kopmaları ola ola oynatıyor. Ne yaparsam yapayım sorunu çözemedim. En sonunda leptopu tv ye bağladım hdmı ile MPC-HC uygulamasından izledim ama dolby atmos ses aktarmıyor tv ye. Böyle bir sorunun apple yapımı tetris filminde ve see dizisinde yaşamıştım. Bu dosyaların tv de izlenmemesi için özel olarak şifrelenmiş bir yapısı mı oluyor? Hadi apple bunu yaptı ama marvelde ilk defa gördüm? Çok ilginç. Lütfen çözümü bilen varsa paylaşabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.