Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanıt için teşekkür ederim. Bizim kumandanın kodu BN59-01274A bir de sonra çıkan tvlerde olan ve altında Netflix düğmesi falan olan kumandalar var. Mesela BN59-01330c bu kumanda bizimkine uyar mı acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben BN59-01198Q kumanda kullanıyorum. netflix kısayolu yok ama gayet güzel, kendi kumandasından kat kat kullanışlı

• Arkadaşlar tv de xip tv kullanan var mı acaba ?

• mesutismail kullanıcısına yanıt

hocam bu kumanda eski kumandalara benziyor değil mi ? ben çakma almıştım 100 liraya ama kırıp atacağım kızılötesi diye aldım ama çok kötü sizinki babamlar kullanıyor denesem nasıl olur arın biaca bakayım olmadı alırım orj ürün linki atma şansınız var mı? neden kızılötesi bluetooth çalışmıyor sanırım cihazda kendi kendine kopuyor aynı şekilde ifi de format atasım var kendi itesinden indirip ..

• Captain Tsubasa 10 kullanıcısına yanıt

Ben alalı uzun zaman oldu, çok memnunum alacağın kumandanın seri numarası yazdığım gibi ise sorun çıkacağını zannetmiyorum. bendeki bu, resminide yükleyeyim. Sports ve Tools tuşları hariç bütün tuşlar çalışıyor

Tamamdır hocam teşekkür ederim bugün inceliyorum o işi 🙃

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • extra tuşuda çalışmıyor

• Ya bugün aklımdan çıkmış bakamadım. Hocam smart tuşu sağ sol tuşu çalışsın yeter.. Şuan sağ sola sert basmaktan telefondan smart things den yönetiyorum parmaklarım acıyor diye düşünün siz.. 😊

• 1310.1 güncellemesini kuran var mı ne gibi değişikler olduğunu internetten çok araştırdım ama bulamadım.

• psikozsound P kullanıcısına yanıt

Ben kurdum sanırım onunla Disney+ uygulaması geldi daha önce yoktu. Başka bir şey farketmedim..

• SAMSUNG 50i5Q60B. 55Mu9000 den sonra geçilebicek bir TV mi arkadaşlar? 15k ya kadar 55" bir TV ye geçiş tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mateach34 M kullanıcısına yanıt

Q60B modelinin motion performansı berbat çakma 10bit yarı parlak ekran one connect yok...mu9000 den sonra alınacak tv değil 15k fiyata alınacak 55inch tv bulamazsınız hocam...sony 55xj85 modelinde indirim kovalayın yada 55q80a modelinde

• Haklısınız hocam 2 gündür araştırıyorum. Televizyonun kıymetini anladım. Bir süre daha devam etme kararı aldım. Teşekkür ederim yorum için

• Merhaba arkadaşlar uzun süredir mu9000 kullanıcısıyım. Ekran ayarı konusunda tavsiye verecek olan varmı değişik ayarları denemek istiyorum

Bu kumandadan alsam tv yayınlarını daha rahat kullanırmıyım ok tuşuna bastığımda kanal listesi gelip sağ-sol tuşları ile sayfa değişimi oluyormu?

• desarj45 kullanıcısına yanıt

ch list tuşu var, oradan kanal listesi çıkıyor. ayrıca kanal numarasını tuşlayarak hızlıca kanal değiştirebilirsiniz

ch list tuşuna basıp P yukarı aşarı tuşu ile sayfa değişimi oluyor , ok aşarı yukarı tuşu birer birer kanal değiştiriyor listede. OK'a basınca kanal izleniyor

• desarj45 kullanıcısına yanıt
    Hocam BN59-001199G modelini kulanıyorum. Aynı fonksiyonlara sahip daha küçük ve gayet kullanışlı. Tavsiye ederim. Hangisini alırsanız alın mutlaka orjinalini alın

• Arkadaşlar Q800a hdmı arc ile MU9000 tv ye bağlı. BT ile bağlandığımda hdmı bağlantıya göre ses bariz bir şekilde fark ediyor daha yüksek ses veriyor. Başka kablolarla da denedim kutudan çıkan kablo dahil. Hdmı arc bağlantısının BT bağlantısına göre kabaca yarı yarıya ses vermesi normal mi? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• byvolte B kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar

bende 55mu9000 ile samsung un hw650 soundbarını kullanıyorum bt ve wifi bağlantısında hdmi a göre bariz yüksek ses mevcut...

• BT bağlantı HDMI a göre daha yüksek ses verir sebebi yanlış bilmiyorsam karasal yayınlar için ses yüksekliği anlaşması mı ne varmış uluslarlarası o yüzden ses cihazlarına hdmı üzerinden bağlanılıyorsa ses az çıkıyor. Yanlışsa bilen düzeltsin.

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.