Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bizim tv de Ps5 veya sx kullanan var mı nasıl iş görür mü özellikle series x düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar one connect box u açsak içindeki devrelerden kulaklık çıkışını bulabilir miyiz?

aşağıdaki one connect i örnek olsun diye koydum. buradaki devrelerin mu9000 e ait olduğunu düşünelim. mu 90000 de kulaklık çıkışı yok. bu devlereler de kulaklık için ses çıkışı var mıdır?

olsa da mu9000 e kulaklık bağlayabilsek. ne demek istediğimi anlayanlar cevap verebilir.

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• Arkadaşlar 55MU9000 için askı aparatı önerir misiiniz? Fiyatı önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar 55MU9000 için askı aparatı önerir misiiniz? Fiyatı önemli değil.

Bu ürünü kullanıyorum. Gayet memnunum. Satan arkadaş inanılmaz derecede yardımcı olmuştu.

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARItrendyol.com
    Plusaparat Plus Aparat Ha-3255 32"-55" Lcd-led Hareketli Askı Aparatı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/plusaparat/plus-aparat-ha-3255-32-55-lcd-led-hareketli-aski-aparati-p-2503240
  • quote:

Orijinalden alıntı: reLo

Bu ürünü kullanıyorum. Gayet memnunum. Satan arkadaş inanılmaz derecede yardımcı olmuştu.

trendyol.com
    Plusaparat Plus Aparat Ha-3255 32"-55" Lcd-led Hareketli Askı Aparatı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/plusaparat/plus-aparat-ha-3255-32-55-lcd-led-hareketli-aski-aparati-p-2503240

Alıntıları Göster

Sanırım duvarla arasında oldukça boşluk kalıyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Sanırım duvarla arasında oldukça boşluk kalıyor değil mi?

Alıntıları Göster

Duvarla arasında 5-6 cm boşluk oluyor fakat bu askı aparatıyla her yöne döndürebildiğiniz gibi duvardan 20-30 cm öne de ayarlayabiliyorsunuz. Hem sağa sola hem de ileri geri ayarlanabilliyor.

• playstation 5 kullanırken, ara ara tv kapanmış gibi görüntü gidip geliyor 1-2 saniye.ps4'de de yaşamıştım bir süre bu sorunu ama geçmişti sonradan.nedeni ne olabilir?

• Arkadaşlar eskisen internet sayfasindan girip flim izlerdim ama şuan acilmiyor güncelleme sonrasi lanetleşti yokmu bunun yolu uygulamasi.?? Cihaz mu8 serisi ama olsun böyle birşey hic bi tv de yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar. mu9000 için güncel kanal listesi paylaşabilecek olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: domper

merhabalar. mu9000 için güncel kanal listesi paylaşabilecek olan varmı?

Paylaşmak isterdim inan ama benim liste senin işine yaramaz.
    Çünkü bende show, fox, tv8, star, kanal d vs gibi sadece günah kazanmak ve kazandırmak için yayın yapan bu kanalların hiçbiri yok.
    Bu kanallar şeytana hizmet ettikleri için silmişim.
    Şimdi sana bu listeyi atsamda işine yaramaz.
    Umarım bir başkası yardımcı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

hangi kanalları izlediğini merak ettim şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

hangi kanalları izlediğini merak ettim şimdi?

Genel kanallardan sadece atv kanal 7 ve beyaz tv var.
    Gerisi hepsi haber spor vs.
    Biz pek tv bakmıyoruz doğrusu.
    Zaten çocuklar gece gündüz youtube dan çizgi film izliyorlar bize fırsat yokki

• Son zamanlarda internet bağlantısı sıkıntılı, youtube netflix vs girmiyor bile nerdeyse. Çözümü bilen varmıdır? Yazılım 1290.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirli1713

Son zamanlarda internet bağlantısı sıkıntılı, youtube netflix vs girmiyor bile nerdeyse. Çözümü bilen varmıdır? Yazılım 1290.3
    Valla ben her akşam kesinlikle ya iptv'den ya netfliksten kesinlikle bir film izliyorum normal tv gibi hiçbir sorun yok.
    Senin sorun tv'den değildir bence internette sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 1 Eylül 2021; 19:37:12 >

bende iptv netflix vs sıkıntısız kullanıyordum zaten.telefona da aynı internet bağlı sıkıntı yok ama tv de sıkıntı oluyor.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim32 -- 13 Eylül 2021; 6:38:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashTrainer

playstation 5 kullanırken, ara ara tv kapanmış gibi görüntü gidip geliyor 1-2 saniye.ps4'de de yaşamıştım bir süre bu sorunu ama geçmişti sonradan.nedeni ne olabilir?

playstation 5 kullanan yok mu?

• CrashTrainer C kullanıcısına yanıt

PS5'i kendi HDMI kablosuyla kullanmıyorsanız veya hdmi girişlerinden dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Diğer farklı HDMI girişlerini deneyin sorun çözülmezse PS destekle veya Samsung destekle bu konuyu görüşün.

PS4 Pro'da benzer sorunlar yaşıyordum ve bu HDMI girişi ile alakalıydı.

• kendi hdmi kablosu ile kullanıyorum, diğer girişleri de denedim ama değişen bir şey olmadı.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.