Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut yazılım 1270 bende şuan memnunum. Ama yeni yazılım ile ne kalkar bilemiyorum bence bekle hemen güncelleme çıkar kokusu yakında içeriklerini paylaşmıyorlar çünkü bulamıyorum malesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi64

1282.3 versiyonunu indirip deneyen oldu mu?
    Amerikan sitesinde mevcutmuş.
    Mkv dosyalarını oynatma engeli filan getirdiler mi ki? (korsan filmlere karşı)
    Bendeki mevcut yazılım 1270 şuanda. Ama hemen yüklemeyin isterseniz biraz bekleyin kokusu çıkar yakında. İçeriğinin ne olduğunu bilmiyorum çünkü içeriklerini paylaşmıyorlar test eden kişiler paylaşıyor farkettiği değişiklikleri.
  • Samsung MU9000 KULLANİCİSİYİM SON ZAMANLARDA İNTERNETE GİRDİĞİMDE EKRANDA RENDER PROSES PROCES HAS CRASHAD yazısı çıkıyor sitelere giremiyorum.başka arkadaşlardan bu sorun oluyormu çözümü varmı çok acil hiç bi siteye giremiyom lütfen acill

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar manuel bir kanali ekleme nasıldı? Sanki eskiden vardi o menü ama şimdi bir türlü bulamıyorum.. Tlc ve trt spor 2 yi eklemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Arkadaşlar manuel bir kanali ekleme nasıldı? Sanki eskiden vardi o menü ama şimdi bir türlü bulamıyorum.. Tlc ve trt spor 2 yi eklemek istiyorum.
    ayarlar/yayın/uzman ayarları/manuel ayarlama
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. O menüye defalarca baktım da tüm tarama sandım. İlgili frekansı seçip aratmak gerekiyormuş.

• Pinar1717 P kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor o. Fox"un sitesinden mucize doktor izleyelim dedik, kanser etti o yazı. Çözüm bulamadım henüz. Her zaman da yapmıyor.

• Twitch uygulaması neden kalktı tv den ? Geri gelecekmi sebep nedir ?
  • mavi64 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler cevap için. Sorunu çözdüm ben. Şöyle ki TV ayarlarından dijital ses çıkış ayarını PCM'den DST'ye getirdim ve sorun NETFLİX'te çözüldü. PS4 için ikinci optik girişinden PS4'e ayrı bir optik kabloyla çıkış aldım ve PS4 ü oynadığımda input'u optik 2 ye ayarlıyorum. Bu şekilde 5+1 i çözüyor.
  • Arkadaşlar kablo TV kullanıcısıyım. Türksat uydu kanallarını taratınca kablo TV, kablo TV yi taratınca uydu kanalları siliniyor. Bununla ilgili bir sohbet burada geçmişti ama bulamadım. Aynı anda hem uydu hem kablo TV seçeneği yapılabilir mi kanal silinmeden.?

• Arkadaşlar merhaba, son bir kaç aydır internet uygulaması üzerinden sitelere girerken renderer has crashed diye sürekli sayfayı yenileniyor. Bu hatayı alan oldumu acaba çözümü var mıdır ?
  • mu9000 de usb kayıt var mı?
  • Samsundun kendi tarayıcısından film sitelerinin çoğundan film izleyemiyorum. Filmi oynatmıyor tarayıcı üzerinden. Başka bir tarayıcı yükleme gibi şansımız var mı acaba?

• aksu01 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda "pvr kayıt özelliğini aktif etme" diye yazıyor ben gerek duymadığım için denemedim istersen dene.
    Hem sonucuda buraya yazarsan millet öğrenmiş olur.
    Link:
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-55nu8000-kullanicilari--133059480-1?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar manuel nasıl tp ekleyeceğiz? Manurl ayarlamaya girdiğimde sadece içerisinde kayıtlı tpler arasında seçim yapabiliyoruz. Ancak benim istediğim tp burada kayıtlı değil. Elle girmem gerekiyor nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: planetcrk

Arkadaşlar manuel nasıl tp ekleyeceğiz? Manurl ayarlamaya girdiğimde sadece içerisinde kayıtlı tpler arasında seçim yapabiliyoruz. Ancak benim istediğim tp burada kayıtlı değil. Elle girmem gerekiyor nasıl yapabilirim?
    Tp listesine girince en alta in "Yeni" çıkacak.
    Okeyle frekansı gir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler oldu.

• simsar2 S kullanıcısına yanıt
    ne artısı var acaba?
  • bendeki 49mu8009 a samsung türkiye sitesinde yeni yazılım verilmedi. tv nin kendi yazılım menüsünde görünmüyor. almanya daki samsung sitesinden indirdiğim 49mu8009 yazılımını ise tv görmedi.
    ben mi yanlışlık yapıyorum. yoksa bendeki tv ye yazılım çıkmadı mı?
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.